Спогодбата за набиране на стройтелни работници от България за Израел!!!

  • 26 996
  • 227
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
mai със всичко съм сагласен с теб, само накрая не си прав и ще те поправя.били коментара ми се отнасяше за теб защото :първо не съм нахълтвал а имам публикации по темата още от юни месец когато ти още не си и помисляла за израел,второ попивай това което ти го казвам защото е едно към едно с истината и само може да ти е от полза,защото по наше време нямаше кой да ти каже и здравей.
та относно превода,прави се от пощата където си взимаш парите.най–много съм пращал 2000 евро и комисионната е 27 долара,бават се 4 работни дни,също там може да се обменят като над 700 или 800 непомня независимо евро или долари има по изгоден курс.надявам се съм бил полезен с нещо,неискам благодарности Stop

# 76
  • София
  • Мнения: 544
Мили момичета имате ли близки в  "българския" лагер , който се намира в град Holon ? Praynig Praynig Praynig

# 77
  • Мнения: 35
И там ли има български лагер?! Моят мъж, който още е в бунгалата в Ришон уж ще ги местят в Holon. Ако наистина може да сподели някой информация, ще ви бъда благодарна.

# 78
  • София
  • Мнения: 544
По информация от договора на моя мъж той е там в този лагер в Холон и да ти кажа е същото като на снимките , които Vili08 беше качила . Аз питам дали има някой от там защото от 2 дни нямам връзка с ММ и направо не знам какво да правя  Cry Cry Cry Cry Cry Cry
na4inae6ta: ако искаш пиши ми на лс или на мейла

# 79
  • Мнения: 0
Здравейте, искам да споделя с вас един полезен телефон в Израел, който ми дадоха от Агенция по заетостта -  тел. 1 700 70 7889. На този телефон можете да се обадите и да сигнализирате, ако имате оплаквания от работодателя - неизплатени допълнителни часове, по-ниско заплащане от договореното и т.н. Казаха ми, че на телефона отговарят на български език и до 1 час след това се свързват с човека, подал сигнала, после се прави проверка на работодателя.

# 80
  • София
  • Мнения: 544
Благодаря Vessi40: информацията ще е полезна на много хора за съжаление .
Пожелавам весели празници на всички и дано следващата година бъде много по-добра от тази.
 Gift Gift Gift Gift Wine Glass Wine Glass Wine Glass santa2 santa2 santa2 santa2  madnoel  madnoel People Santa Close-mas: Close-mas: Nature Snowman Nature Snowman

# 81
  • София
  • Мнения: 544
Гледайте БТВ "Тази Сутрин"  на 25,12,2012,г. ще видите интересни неща.

# 82
  • Мнения: 0
Гледайте БТВ "Тази Сутрин"  на 25,12,2012,г. ще видите интересни неща.
....................Именно от това се притесних и аз!

# 83
  • Мнения: 0
Здравейте!Браво на тези които се осмелиха да се обадят и не позволиха да ги тъпчат може да са в друга страна но нашите мъже не са изтривалки и ако някой е мислел че ще ги тъпчат и ще мълчим много е сгрешил нямали са си работа с българи Laughing На моя мъж му се обадиха на 21 в 21.30 че ще пътува на 24 той отказа защото не може да се приготви за 1 ден след това му звъняха още 2 пъти и последно решиха да пътува на 14 януари ако не решат друго пак в последния момент Thinking засега това е от мен чао и успех на всички дано при вас всичко е наред ако имате проблем пишете с общи усилия ще се оправим Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 544
pavli.81 браво на твоя мъж няма да им се дава от сега още , в момента в който пратих клипа на БТВ много бързо се задействаха , обадиха ми се за подробности а след това и на съпруга ми, какво да ви кажа на държавата не й пука за теб когато си тук какво остава  когато си зад граница !?!
Сигнализирах на още няколко места и ще видим какво ще стане.
Дано нещо се промени . но дълбоко се съмнявам госпожата от АЗ наприказва един към лъжи и небивалици  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Господ да пази близките ни там.

# 85
  • Мнения: 378
Билянита, браво! Peace

Веси, благодаря за ценната информация. А какъв е този номер, на някаква организация или..?

Павли, а на 7-и ще има ли заминаващи, ние за тогава сме се настроили, но ако е 14 - още по-добре  Simple Smile. Хлапето ни е именник на 7-и Rolling Eyes. Ще подсетя ММ утре да звънне и да пита.

# 86
  • София
  • Мнения: 544
Момичета сагата продължава , утре също ще има репортаж по нашия въпрос.
За радост моя мъж вече не е там , но няма да мирясам докато и последния българин не се махне от този концлагер.
Тая скапана държава няма да се подиграва с нас и с близките ни , смятам че и вие сте на това мнение. Тези хора имат нужда от подкрепа и помощ и с помощта на екипа на БТВ ще разнищим проблема. Непрекъснато поддържаме връзка с няколко човека там за да се знае дали нещо се променя.
Ако имате някаква по-различна информация моля споделете или ми пишете на ЛС.
 Stop Stop Stop

# 87
  • Мнения: 0
Мили  ми момичета, не се тревожете толкова много. Първата дата за смяна на работодател е 01.01.2013 г. Нека  вашите мъже се ориентират към по-големи фирми с възможности да осигурят необходимите условия според договора. Вярвам вече всички разбрахте ,че тук има много мушмороци, които искат да се наредят на трапезата. Мазни предприемачи, които за печалба са готови на всичко. По времето когато ние пристигнахме, останах с впечатлението ,че израелското правителство обезпечи  по някакъв начин работодателите , които бяха принудени да задържат работниците си по хотели до спирането на войната. Друг е въпросът ,че паразитните фирми прибраха парите и настаниха българите по лагери и паланки почти за без пари. Хубаво да се оглеждат и да не се поддават на измамни примамливи предложения. Много често обещанията са за големи пари и изгодни условия , но тук както и в България си има мошеници.
Има обаче и нещо друго , голяма част от сънародниците ни са хора, които не знаят от коя страна се държи шпаклата. При нас днес например 6 човека слагаха 4 цели плочки и 8 парчета в продължение на цял ден.  Не знам как ги търпят, но явно сме попаднали на фирма с много търпеливи ръководители. Тук специален поздрав за Слави от Лом  Simple Smile , който има неизчерпаем опит от предаванията на Нова телевизия "Мисия моят дом" . Големите претенции , които не са подплатени с опит и умения , няма как да бъдат и добре заплатени. Едно виждам в момента за близо 40 дена тук , работейки здраво и без шикалкавене можеш само да заслужиш уважение и признание. Хората тук ценят коректността и качествената работа, нищо че понякога за някои наглед малки неща трябва да им се мрънка по-настоятелно.

# 88
  • Мнения: 0
прав си mai много бг посредничета дебнат като пирани некой да не е доволен от фирмата си и му свалят звездите в краката Laughing а ти не се гърби много щото няма да ти дадът повече от другите,наблягай на език.юдеа? Simple Smile

# 89
  • Мнения: 378
Някой може ли да ми прати телефонен номер, на който да проверя в кой списък е ММ Praynig?
Той щеше да звъни днес, но е изгубил номера Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт