АВГУСТовските деца чакат коледните чудеса!

  • 48 454
  • 653
  •   1
Отговори
# 615
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
С скоростта, с която върви темата, може и за следващата Коледа да ни е актуално заглавието.  Mr. Green
Танче, браво на Неди. Ще чакаме от него големите футболни победи.  Heart Eyes

Сашо също продължава да е с пълен набор от млечни зъби. Няма и клатещи се. И е много нещастен, понеже почти всички от групата са с поне един паднал зъб, само той - не.
За лъгането. Сашо - не лъже. Теди - отскоро опитва да хитрува, ако мине номера. Whistling
Нашите сега са във вихъра. В градината готвят тържество за 3 март. Темата е патриотична - от създаването на България почват с разни сценки. Учат и стихове. Сашо ще бъде един от синовете на Кубрат и рецитира "Хаджи Димитър". Големи емоции са отсега. Grinning

# 616
  • Видин
  • Мнения: 685
По темата за зъбите и ние нямаме още сменени, но преди седмица му изби горен ляв постоянен кътник Mr. Green. Той само ми каза, че му избива зъба и аз като пипнах се изненадах. Очаквам скоро да започне да сменя резците, но да видим. Вече съм го записала в 1ви клас, в едно доста добро за Видин училище. Запозна се с учителката си, дано да съм направила правилния избор Praynig

# 617
  • Видин
  • Мнения: 685
По темата за зъбите и ние нямаме още сменени, но преди седмица му изби горен ляв постоянен кътник Mr. Green. Той само ми каза, че му избива зъба и аз като пипнах се изненадах. Очаквам скоро да започне да сменя резците, но да видим. Вече съм го записала в 1ви клас, в едно доста добро за Видин училище. Запозна се с учителката си, дано да съм направила правилния избор Praynig И Ивайло съм го записала на градина от септември, дано бързо да свикне, поне ще е при госпожите на Марти, които вече ги познава, а и те него Heart Eyes

# 618
  • Мнения: 338
Ния, кога дойде време и за градина. Много сте пораснали. Как е Ивайло?
Деян се оказа с кариес. Като го заведохме да го правят, зъболекарката видя излязъл кътник. Изобщо не сме разбрали кога. Проверете си децата може да ви изненадат и вас. Инъче зъболекарката ми се накара дето оставям Деян сам да си мие зъбите. Вика, че до десет години децата не ги миели добре и трябвало помощ от родител. Детето можело да завършва миенето, за да свиква. Малко множко ми се вижда до десет години, ама ще я слушам.
Ямбол нали е малък град и постоянно засичаме бъдещата учителка на Деян. Жената се спира заговаря го, а той направо ще забие глава в земята. Голям срам го гони
Лу, да качиш после снимки от сценката. Сигурно ще е страхотна

Последна редакция: нд, 26 яну 2014, 00:39 от sas3

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Стили има три пломби от миналата година и силанизиране на кътниците от тази година.Има и постоянни зъби.Изобщо много сме напред с материала на тема зъби.Чувала съм,че не било  хубаво рано да ги сменят (по-бързо се разваляли),но когато-тогава.

# 620
  • Видин
  • Мнения: 685
Сас, може и аз да започна да мия зъбите на Мартин, защото наистина не си ги мие добре и има много лош дъх в устата Blush Ивайло има още време докато се оправи, да не кажа още доста, но това е положението и ще се справим. Той на градина ще тръгне от 2г., тук във Видин е така, приемат ги и от две Rolling Eyes
Ди, и аз така съм чувала, но не знам колко е вярно Peace

# 621
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Моите и двамата сами си мият зъбите. Как ги мият е отделен въпрос.  Twisted Evil Даже по едно време си мислех да им купя по една ел.четка, за да съм сигурна, че работата е свършена като хората, но се отказах, след като прочетох плюсовете и минусите от уреда. Оказа се, че не е добра идея за тази възраст.
Сашо има кариеси, ама който яде сладко, така е.  Crossing Arms Не съм забелязала да има избил кътник, но и не съм му ровила сериозно в устата. Трябва да го проверя. Той сега е на тема зъболекар. Направил си е домашен зъб.кабинет и само дебне да лекува нечия уста. Mr. Green Кара ни да сядаме на един стол, светва в устата с фенер, изказва диагнозата и при нужда тика някакви парчета от кабели да лекува. Crazy Естествено, нищо не е даром - на финала се плаща за услугата. На тези със здрави зъби ни струва 2 стотинки, ако има болен зъб - 5 стотинки, а на баба му е 1 стотинка (пенсионерски 50% бонус Wink). На Теди изобщо не предлага, щото ще го отсвири със страшна сила. Mr. Green
Не знам дали има резон това с възрастта. Ето, Сашо няма нито един разклатил се зъб, какво говорим за паднал или появил се постоянен, а вече има пломби. Теди рано-рано смени зъбите, но да чукна на дърво, е добре с материала. Явно е и до ген (при нас е 1:1 - моят род е със супер здрави зъби, а на мъжа ми положението е трагично), до хранителни предпочитания (тя сладко не кусва, а той налита), пък и до миене (Сашо преди миеше много старателно зъбите, сега гледа да мине метър, когато може).

# 622
  • Мнения: 564
Честит 8ми март на патерчка! Да сте живи и здрави и винаги прекрасни и всички около вас!
Как сте? Всички липсвате форумски, но пък добре че е ФБ да ви следя!

При нас една пролет настана, да не повярва човек - месец по-рано от обичайното, Лондон е разцъфнал като в приказка и по-щастлива от мен няма!

Пишете как са малките лъвове в навечерието на 7мата годинка! Със сигурност всички са чаровни и неповторими каквито са си по рождение, но все пак, липсват подробности!


Целувки!   bouquet

# 623
  • Мнения: 338
Никой не пише. Как са първолашките трепети. Вълнувате ли се? Нали ми е за първи път и изпитвам тръпка, както и малко тъга. В понеделник е нашето изпращане от градината и от сега ме избива на рев. Сигурно бая сълзи ще има от моя страна на тържеството. А на 22 имаме родителска среща в училище. Ще ни дават списък с това, което трябва да купуваме. Аз вече тайничко позаглеждам витрините.
Ди, как си? приготвихте ли се за бебчо?

# 624
  • Мнения: 1 380
Ние имаме родителска среща в края на месеца, но честно казано не се вълнувам. Тази година бяхме ПГ група и вече се наслушах и нагледах на какво ли не.

# 625
  • Русе
  • Мнения: 1 512
И аз помня, какви трепети ме обземаха, когато се записвахме в първи клас с голямото дете. Сега вече всичко ми е познато, ще бъде в училището на батко си, където сме учили и аз, и съпругът ми до 7-ми клас, а и училището е под терасата на блока. Само съм и казала, че на изборите ще дойде с мене да разгледа училището отвътре, понеже се гласува точно в стаите на първолаците. Единствено госпожата не ми е позната, но ми казаха, че всички госпожи на първи клас били опитни и професионалистки, да съм спокойна.
По-скоро се притеснявам, какво ще прави през ваканцията. Уж в детската градина ще ги оставят на сборни групи до края на август, но само най-нуждаещите се деца, които съвсем няма кой да ги гледа, че ми е малко притеснено, да не кажат в последния момент, че не може.
В четвъртък е тържеството в градината, следващия понеделник ще имат открит урок от танците, а на 12.06. ни е родителската среща. Баткото и той свършва училище на 13.06 и зминаваме на почивка.

# 626
  • Мнения: 564
Ехаа, движение в темата!

Липсвате ми всички и историите ви за малките лъвове и лъвици  Heart Eyes

# 627
  • Мнения: 1 554
Хоп,троп Grinning

За първи клас ту се вълнувам,ту не.Подала съм заявление само в едно училище Mr. Green в това което учи 2 години ПГ. Теди повече се вълнува,че ще става първокласник.Нямал търпение да свършило лятото и да ходи на училище.Иначе удостоверенията ще им ги раздават на 31 май събота,тогава ще имат тържество с клоун и почерпка.Пуснала съм молба за лятна занималня до 20 юни ще ходи.Пълна програма съм му измислила до края на Юни.Вторник,четвъртък и събота следобедните часове е на плуване,а сряда и петък на кикбокс.Преди обяд занималня.

# 628
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Йована ще е вече втори клас. Освен на училище, ще ходи на плуване и на уроци по класическа китара (сама си избра). Китарата я осигурихме (дрънкат и двете, главата ми ще гръмне  Crazy).
Първата седмица на юли съм я записала на летен дневен лагер. В продължение на една седмица ще ги водят по фермите тук (ферми бол  Laughing), да доят кози, да хранят кокошки и други тем подобни работи. Иначе си е на занималня цяло лято.

# 629
  • Мнения: 1 380

Първата седмица на юли съм я записала на летен дневен лагер. В продължение на една седмица ще ги водят по фермите тук (ферми бол  Laughing), да доят кози, да хранят кокошки и други тем подобни работи. Иначе си е на занималня цяло лято.
Супер. Звучи доста забавно.
И аз съм я записала но на летен лагер с класната.
За първи път ще ходи на море без родителски надзор, но смятам, че и е време.

Общи условия

Активация на акаунт