Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 17 -Тема 106

  • 27 706
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Момичета, много се чудя на розовите бижута от първите страници. Дали ще си струват цената? Вие като по-опитни от мен какво смятате?

колието да, според мен, ще поръчвам. пръстенът не е достатъчно голям за мен, имам подобен с по-едри камъни, нe от Avon.  сладурски са и лятото ще падне носене  Peace

# 46
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен.Катенце мерси за положения труд.  bouquet
Предната кампания беше много силна,не знам дали в тази ще имам толкоз поръчки,ще видим.Мисля си,че всички последният момент ще поръчват. Simple SmileЗа гланцовете с гъделичкащ ефект само хубави отзиви ще дам,това ми е продукт,който при мен се поръчва много. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 31
Кате и аз ти благодаря за темата!  bouquet
Успешна кампания ви желая на всички,но за мен определено в тази година К16 ще ми е най-доходната Simple Smile))

Бързо да ви споделя - клиентката с Унгарото е останала много доволна,както предположи zlataleks /
още веднъж ти благодаря за предложението,което ми отправи   bouquet/.

re_ge ,болезнено права си.

Една питанка,бяхте писали за някакво червило,което трябва да създава усещане за гъделичкане и увеличава обема на устните,сещате ли се? Ще ми кажете ли нещо повече за него?Благодаря.


Аз също съм ЗА гланцовете Plump pout.Нямам разочаровани или недоволни клиентки от него.Дори и аз го ползвам и наистина ефекта е много приятен.

# 48
  • Мнения: 159
Здравейте,записвам се и аз в тази темичка.За мен също 16та кампания беше много силна ,за 17 очаквам същото.Проблема е ,че по Коледа всички поръчват в последният момент и от опит от миналата година знам ,че много неща са на недостиг...  smile3512 и тъй като клиентите поръчват за подарък,а продуктите идват чак януари се почва едно връщане ,едно чудо...ужас е

# 49
  • Мнения: 194
Гланц Plump pout имам и съм адски доволна. В началото гъделичкането ми беше малко неприятно, но после му свикнах... и не знам дали си въобразявам, но наистина ми се струва, че ми надува устните (ма те моите са си големи де  Blush ).

Харесала съм от миниброшурата за подарък чинийките-пингвинче, затова много моля, която ги получи преди мен, да качи някоя снимка или да пише как са на живо  Praynig Hug

Аз за сега имам само един парфюм поръчан, но чакам винаги края на кампанията. Не вярвам обаче да е силна. Дано да греша Simple Smile

П.П. Благодарско на Катето за темичката   bouquet

# 50
  • Мнения: 735
Пуснах 2 поръчки и двете са фактурирани. Към мен пътуват закачалки за вратовръзки и лъжички. Simple Smile Само 6 съм взела, момичета. и за вас не има. Simple Smile
И пантофки имам поръчани. Силно се съмнявам, че ще трябва да ги върна ама да видим. Става въпрос за сгъваемите пантофки.

# 51
  • Мнения: 330
Момичета, да ви попитам нещо. Ако имам просрочена фактура, мога ли да пусна поръчка. Защото срока ми е днес, а а з мислех, че утре е петък и ще отида да я платя. Ужас! Толкова ме е срам. А имам клиента, която иска едни неща спешно.

# 52
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Според мен ще ти задържат поръчката. Вариантът е да помолиш координаторката ти да ти взеле в профила и плати с кредитната карта. Ако ти имаш дебитна, ползвай нея и внеси сумите, за да се отразят като плащане.

# 53
  • Мнения: 330
Аз пуснах поръчката. Не ми е фактурирана. А дали ако я задържат, ще бъде отбелязано някъде? Честно казано не ми е удобно да звъня на координаторката и да я моля. Ще чакам понеделник.

# 54
  • Мнения: 31
Аз пуснах поръчката. Не ми е фактурирана. А дали ако я задържат, ще бъде отбелязано някъде? Честно казано не ми е удобно да звъня на координаторката и да я моля. Ще чакам понеделник.
Ако ти имаш някаква карта може да платиш с нея срещу такса от 1лв.,друг вариант е утре в някой пощенски клон-ще ти го отчете пак след 3 дни като внасяне в ДСК.
Когато е задържана на статус пише:задържана на кредит чек.

# 55
  • Мнения: 330
Аз пуснах поръчката. Не ми е фактурирана. А дали ако я задържат, ще бъде отбелязано някъде? Честно казано не ми е удобно да звъня на координаторката и да я моля. Ще чакам понеделник.
Ако ти имаш някаква карта може да платиш с нея срещу такса от 1лв.,друг вариант е утре в някой пощенски клон-ще ти го отчете пак след 3 дни като внасяне в ДСК.
Когато е задържана на статус пише:задържана на кредит чек.

Благодаря много за отговора. На статуса ми пише - Получен.

# 56
  • Мнения: 31
Аз пуснах поръчката. Не ми е фактурирана. А дали ако я задържат, ще бъде отбелязано някъде? Честно казано не ми е удобно да звъня на координаторката и да я моля. Ще чакам понеделник.
Ако ти имаш някаква карта може да платиш с нея срещу такса от 1лв.,друг вариант е утре в някой пощенски клон-ще ти го отчете пак след 3 дни като внасяне в ДСК.
Когато е задържана на статус пише:задържана на кредит чек.

Благодаря много за отговора. На статуса ми пише - Получен.
Най-вероятно ще я фактурират в понеделник,но ти я следи и през почивните дни.

# 57
  • Мнения: 330
Аз пуснах поръчката. Не ми е фактурирана. А дали ако я задържат, ще бъде отбелязано някъде? Честно казано не ми е удобно да звъня на координаторката и да я моля. Ще чакам понеделник.
Ако ти имаш някаква карта може да платиш с нея срещу такса от 1лв.,друг вариант е утре в някой пощенски клон-ще ти го отчете пак след 3 дни като внасяне в ДСК.
Когато е задържана на статус пише:задържана на кредит чек.

Благодаря много за отговора. На статуса ми пише - Получен.
Най-вероятно ще я фактурират в понеделник,но ти я следи и през почивните дни.

Благодаря! Дано ми я фактурират през почивните дни. Аз в понеделник така или иначе ще внеса сумата и тогава няма да има вече проблем

# 58
  • Мнения: 377
Здравейте в новата тема  Hug
Днес получих поръчката и съм приятно изненадата от два продукта - първо от бухала от малката брошурка /играчката за елха/, много ми е симпатичен. Опакован е добре в червена картонена кутия. Отдавна не се бях радвала така на ейвънски продукт. Mr. Green И другото е диадемата.
http://petjia.snimka.bg/hobby/avon.543365.29133836

# 59
  • Мнения: 7
Здравейте!Имам един въпрос:Пускам поръчка и всичко е както трябва,до момента,в който 6тракна на преглед на междинната сума,преди да я изпратя.Пуснала съм колие и обици от тези,които са на 9.90,ако има6 28лв продукти от бро6урата.Като отида на междинна сума,колието липсва в списъка,обеците са там.В съ6тото време,горе в кватрат4ето за об6тата сума е сметнато май колието.От сно6ти ме е страх да я пусна така,за6тото не съм сигурна,дали 6те дойде колието.Мойта координаторка не можа да ми каже,защо е така.Ако някой може да ми отговори.

Общи условия

Активация на акаунт