Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 17 -Тема 106

  • 27 713
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 220
Кате   bouquet,
аз за първи път тази година имам голяма поръчка - към 300 лева.Дано имам късмет да дойде всичко ,ще пускам в понеделник.

# 16
  • Мнения: 686
Кате, благодаря за темата!
К16 ми беше силна, но за К17- много се съмнявам.

# 17
  • Мнения: 3
Благодаря за темата и успешна кампания на всички.

# 18
  • Мнения: 0
Честита нова темичка и успешна кампания на всички! За мен лично май ще е по- слабичка, но има още време, ще се надявам на коледно чудо май май Grinning

# 19
  • Мнения: 51
Кате и аз ти благодаря за темата!  bouquet
Успешна кампания ви желая на всички,но за мен определено в тази година К16 ще ми е най-доходната Simple Smile))

Бързо да ви споделя - клиентката с Унгарото е останала много доволна,както предположи zlataleks /
още веднъж ти благодаря за предложението,което ми отправи   bouquet/.

re_ge ,болезнено права си.

Една питанка,бяхте писали за някакво червило,което трябва да създава усещане за гъделичкане и увеличава обема на устните,сещате ли се? Ще ми кажете ли нещо повече за него?Благодаря.

# 20
  • Мнения: 612
Имам фактура, от предишен недостиг ...вече не помня, мисля от преди 3 кампании идва комплект бижута PERFECT POISE , а празната кутийка на бижута LUXE ... ами , ще бъде съхранено за следваща поръчка... и следващият път отново да се напъвам за мотивационните им програми... Sad

# 21
  • София
  • Мнения: 4 179
Благодаря на Катето за темата и успешна кампания на всички.

И при мен бижута LUXE  са съхранени за следваща поръчка. Само не помня кои бяха те. Имам поръчани лилавите и сините, но те не са с това има  newsm78 newsm78 newsm78

# 22
  • Мнения: 612
Благодаря на Катето за темата и успешна кампания на всички.

И при мен бижута LUXE  са съхранени за следваща поръчка. Само не помня кои бяха те. Имам поръчани лилавите и сините, но те не са с това има  newsm78 newsm78 newsm78
Подарък за поръчка на три продукта от серия LUXE.

# 23
  • Мнения: 6

Мерси за темата и успешна кампания на всички!  Hug


София
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център, НДК, Младост 4 - Бизнес Парк и Плиска, Хемус
   deni_val     - Студентски град, Дървеница, Дианабад и Мусагеница
mamita81
petjia            -  Възраждане, бул. Ал. Стамболийски
rimar           -Красно село, Борово, Мотописта, Бъкстон, центъра около ЦУМ
ASTILLA       - Банишора и Надежда
Танитка            - Изток и Изгрев, Оборище
Узи     - центъра, НДК, Медицинска академия, кв. Иван Вазов
елказелка  Люлин
foxgirl_sf  - Люлин и Лозенец
Jenychka
kukumindrela   -Ст. град, Лозенец, Дианабад, Дървеница, Витоша
hrissyts


Мене ако искате може да ме пишете за Зона Б-5, Зона Б-19, Зона Б-18, ж.к. Сердика и примерно за Св. Троица там за частта около парка става въпрос ( това прозвуча много нахално, но понеже видях че ги пишете и реших и аз да се набутам ако може  baby_neutral Embarassed )

Иначе имам едно въпросче - суфлето с африканско масло от шеа и шоколадови трюфели дали ще го има и в следващите кампании примерно К1 К2 и нещо такова?  newsm78

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 824
Здравейте момичета!Успешна кампания на всички!Пишете и мен към представителите за Бургас.В Изгрев съм.

# 25
  • Мнения: 520
успешна кампания!  bouquet

# 26
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

Мерси за темата и успешна кампания на всички!  Hug

.....

Мене ако искате може да ме пишете за Зона Б-5, Зона Б-19, Зона Б-18, ж.к. Сердика и примерно за Св. Троица там за частта около парка става въпрос ( това прозвуча много нахално, но понеже видях че ги пишете и реших и аз да се набутам ако може  baby_neutral Embarassed )
....
Прочети правилата, по които вписвам представители в първия ми пост.  Peace Н атози етап, не отговаряш на критериите. Когато обаче ги изпълниш ми драсни едно ЛС, че остаряваме бавно, неусетно почти и забравям вече! Mr. Green

След хипер силната 16-та кампания не виждам шансове в 17-та да се случи нещо интересно! #Crazy

# 27
  • Мнения: 3
Добро утро ,ако някой има за продаване серията Унгаро колие обици гривна искам да ги купя за една клиентка .

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Кате и аз ти благодаря за темата!  bouquet
Успешна кампания ви желая на всички,но за мен определено в тази година К16 ще ми е най-доходната Simple Smile))

Бързо да ви споделя - клиентката с Унгарото е останала много доволна,както предположи zlataleks /
още веднъж ти благодаря за предложението,което ми отправи   bouquet/.

re_ge ,болезнено права си.

Една питанка,бяхте писали за някакво червило,което трябва да създава усещане за гъделичкане и увеличава обема на устните,сещате ли се? Ще ми кажете ли нещо повече за него?Благодаря.


Гланцовете за устни Plump Pout са с гъделичкащ ефект. Много са светли, почти безцветни с лек нюанс. Има и червило от същата серия, но то няма гъделичкащ ефект. Между другото мои клиентки няколко пъти са си поръчвали от този гланц и нещо все не го одобряват. Не знам дали точно заради този ефект. newsm78 newsm78 newsm78 И  към по-новите представители - внимавайте с гланцовете за устни Plump pout не винаги на брошурата е споменато, че имат гъделичкаш ефект. Скоро една клиентка ми върна гланц поради тази причина.
А сега и моите въпроси по текущата кампания:
Моливите за устни newsm78 newsm78 newsm78 За червило U C R Chic кой ще препоръчате? Нещо не мога да ги определя от брошурата точно какъв цвят са, гледах в стари брошури, но и там така. Помня, че някой ги беше описал  в старата тема,  но предполагам тепърва ще има въпроси по тях. Офертата е изгодна според мен - червило и молив на тази цена.
За Планет Спа не коментирам изобщо - ще се взимат пак поне 4 продукта Money Money Money Money задължително маските за коса с маслина и с шеа, мисля този път да си поръчам крема за тяло с минерали от мъртво море, какво мислите за него? Другите продукти ми харесват, но крема за тяло никога не съм го ползвала.
Имах и още въпроси, нооооооо отлетяха ......

# 29
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Добро утро , момичета!

 Честит петък на тези, които не работят в събота и в неделя.  Mr. Green Аз не съм от тях.  Confused

 За мен кампания 16 приключи с три пуснати поръчки. Дори и на свое име имах поръчка.  Flutter Обаче за настоящата кампания засега цари тишина. Никой не поръчва, не пита, не проявява интерес. Пак ще предложа на приятелки парфюмите с 35%-ната отстъпка, пък може да има интерес към тях. Празниците са на прага ни.

 Онзи ден ходих до офиса на Ейвън. Пръснах се с дамския Сити ръш. Шалът ми цял ден ухаеше. Хареса ми. Интересно, от мострата ме поразочарова, миришеше ми на джибри. Но реално няма такъв аромат.
 Имаше доста бижута, червила, мазила, но нищо не ме впечатлява. Само парфюмите душих като копой. И те, обаче, са ми познати  и досадни вече.

 Желая на всички успешна кампания!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт