Мурат Йълдъръм в "Suskunlar - Безмълвните" - в четвъртък по ShowTV - 32 тема

  • 32 170
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 717
Ванче, тенкс за фотките!  Hug Миличкият, не се е сдържал и още на снимачната площадка си е махнал къдричките  Joy Joy Joy И всички около него как се забавляват  Joy Joy Joy


Да сложа и малко суперски гифчета на Кеии с чаровния Мурат, едни от първите, на които го видяхме с дълга косичка  Grinning


 

 

 

# 16
# 17
  • Мнения: 8 717
Ринка, тъкмо щях да ги слагам тези снимки и видях, че си ги сложила  Grinning Защо ми се струва, че Мурат са го подстригали точно на партито, защото на тях е все още с коса и с кафяв пуловер?  newsm78 После е подстриган и само по черната тениска. А и тази руса мацка я има на снимките от купона, както и на тези, на които го подстригват








# 18
  • Разград
  • Мнения: 8 243
 

 

Последна редакция: пт, 30 ное 2012, 14:45 от vania_e

# 19
# 20
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Последна редакция: пт, 30 ное 2012, 17:48 от vania_e

# 21
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 22
# 23
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 24
  • Мнения: 8 717
Мурат бързо се раздели с къдричките си, но Мехмет Йозгюр все още си пази брадата и продължава да прилича на гадния Ирфан - само потникът му липсва  Joy Joy Joy


# 25
  • Мнения: 8 717
Какъв колаж са спретнали на Мурат с Аслъ и мъжа й  Joy Joy Joy


# 26
# 27
  • Мнения: 8 717
Нови фотки от 28 еп.











# 28
  • Мнения: 8 717
Вай, Ирфан е без потника и шлифера, горе-долу прилично облечен, но пак с шарена ризка  Joy Joy Joy





# 29
  • Мнения: 12 831
Много хубави снимки сте сложили от купона снощи, направо залепнах на монитора Joy Joy JoyИмало е колективно подстригване на Мурат , при това заснето съвсем подробно Joy Joy  Ени, ама тази русата мацка не го изпуска от себе си , до него , при него , с него Joy Joy Joy и около него трапана от желаещи да се фотнат  hahaha
Алекс  Peaceкато гледам снимките по -отблизо направо си гони нулата, но и така ще го гледаме  Joy Joyстига да започне нещо отначало.Мисля че нма много да се крие, вероятно има на ум предстоящ филм.
Слагайте още снимки да пълните темата с красоти,че съм на тръстиката и само ви се любувам, Ради , няма лошо миличка  Hug Hug лети на розовото облаче, заслужава си от ЧОК гюзел гледката.
Ринка Hug благодаря за новата синя тема, любимия ми цвят -цвета на небето , цвета на простора, дано и финала е добър .
Алекс  Peace Hugот новите снимки нищо ново, това вече го гледахме, не искат да ни подскажат повечко

Общи условия

Активация на акаунт