Отговори
# 60
  • Мнения: 643
Катенце, аз пък като кихам (а напоследък сякаш нарочно кихам повече  Grinning ) ме пробожда в дясно...  Rolling Eyes Казах на лекарката и тя спомена, че е нормално...

# 61
  • Мнения: 2 237
Минавам набързо да споделя след прегледа. Видяхме сърце, има си пулсации. Simple Smile По размери ембриона отговаря на 7 г.с. и 1 ден, а аз мислех че съм в 6 г.с. и 3 дни. Тоест, зачеването е станало няколко дни по-рано отколкото мислех преди. Според ехографа термина е за 18.07.13, но нека си остане така. Все пак още не е сигурно.
Споделих на доктора своите терзания, за това че непрекъснато плача и се питам ще се справя ли. Той каза че е нормално, всичко било от хормоните. Щяла съм да се оправя след раждането, което не ме успокои много....Никак не искам да рева 9 месеца  ooooh! Но сега само да се събудя сутрин и почвам. Страшно изнервена съм, чак на моменти ми трепери цялото тяло Sad Той смята, че това настроение може да е и страничен ефект на Дуфастона. Каза до края никакъв секс. Другата седмица ме праща при негова колежка да ме запишела на ЖК и да ми пусне изследвания. Милото е на седмото небе. Аз пак рева и умирам от страх. В общи линии - нищо ново при мен.
Аз за това и не пиша много, то нали през повечето време рева.....За щастие има и дни в които съм в напълно нормално настроение и много се радвам и съм щастлива. Но съм на моменти де.

# 62
  • София
  • Мнения: 802
Чудесни новини, Близначе!  Hug
Но и аз искрено се надявам да не си тъжна цели 9 месеца Simple Smile
Пожелавам ти бебчо да те промени една прекрасна сутрин като с вълшебна пръчица - да се събудиш ухилена до уши и да не залязва повече усмивката   bouquet

# 63
  • Мнения: 2 237
http://www.roditeli.info/family/statia/bss/  Ето нещо полезно за страховете. Подейства ми добре.

Благодаря Сандалка  Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 188
Чудесни новини днес  Crazy Супер, много се радвам за вас  Mr. Green

Аз нещо напоследък се загледах по креватчета  Laughing ей така за спорт... Да чукна на дърво, от няколко ден се чувствам идеално... Просто си хапвам по няколко пъти и по малко и айрана е с мен  Grinning ако ми прилошее и най - вече се насилвам да пия много вода, и учудващо се чувствам екстра...
И аз мислех да пробвам със слинга, но пък и се притеснявам да не свикне много с него  Tired че аз живот и здраве септември месец ще съм ангажирана с университета от време на време, та ще го оставям на баща му  Rolling Eyes Абе, като дойде ще му мисля... Само дано да имам кърма  Praynig че ми се ще поне да изкарам първите 6 месеца, пък оттам нататък ще му мисля..  ooooh! Боже, аз приготвих тигана вече, а рибата е в морето  Mr. Green Обичам всичко да ми е подготвено до известна степен и за това така..
Клипчето е уникално  Peace

# 65
  • Мнения: 54
Цоп....и аз в темата. Поздравления за всички щастливи майчета!

# 66
  • Мнения: 643
Гери и аз постоянно се заглеждам по креватчета и бебешки неща, но гледам да ги отминавам  Grinning
Нямам търпение просто Blush
 Hug Hug Hug

# 67
  • Мнения: 58
Ехе, аз без да знам с предишното детенце сме били по метода на привързаното родителство..... Flutter Днес докторът ми каза да не се нервирам и ядосвам, защото в кръвта ни се отделят хормони, които бебето усеща.... Каза също и, че за сега има достатъчно плодове и зеленчуци , та витамините ще ги отложим за другия месец... Whistling

# 68
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Гeритo, слинга ще е удобен и на таткото.  Peace Така, че и да свикне няма проблеми.  Simple Smile
Аз догодина мисля да кандидатствам и ако вляза ще трябва и аз да ги оставям двете диванета на някой, може би на прабаба им  Simple Smile

Близначе, браво за хубавите новини и честито сърчице  Hug

Сладка пеперудка, това с кихането и на мен ми се е случвало - ужасно болезнено е. Но болката под ребрата беше някак си различна и постоянна, но от 20тина минути я няма вече...за щастие  Praynig

# 69
  • София
  • Мнения: 50
Момичета, аз съм фен на привъзаното родителство (Attachment parenting), сигурна съм, че това ще начинът, по който ще гледаме бебчо, живот и здраве!!! Ще следваме основно инстинктите, не режимите, пък да видим до къде ще стигнем, сигурна съм, че бебето само ще си покаже, а и ние имаме интуиция, която не е за подценяване!   bouquet

И аз подкрепям този метод на отглеждане. Доколкото съм могла съм се съобразявала с него, без да стигам до крайности. Според мен това да спиш с бебето , да го гушкаш и да откликваш на плача му не води до разглезване, а до създаването на увереност у него, че е обичано и закриляно, а не само и нещастно в един голям тъмен свят, а тази увереност създава спокойно дете. Поне засега по нищо не личи дъщеря ми да е разглезена ,неоправна и несамостоятелна, напротив, въпреки, че е спала между нас до две години, кърмила съм я на поискване до година и 7 месеца и първите няколко месеца ми е била ПОСТОЯННО на ръцете. Да, понякога е супер неудобно, но пък всяка сутрин, когато се събудиш и видиш едно розово, съвършено, ухаещо бебешко личице точно пред погледа ти  - това е незаменим момент, който ви се случва сега и за който ще си мечтаете след 10 години, но няма да го има!

# 70
  • Мнения: 68
Ооо, karlie, прекрасно описа нещата!!! Аз много вярвам в това. По себе си съдя, че тези режимни медицински методи, които родителите ми-медици са упражнявали върху мен, имат крайно негативно отражение... Точно оставянето на детето постоянно само без контакт с родителите го прави неуверено и плашливо... Не говорим все пак за обсебване на живота, а за нормална близост!!! Всеки бозайник е неотлъчно до детето си, особено в началото и това е важно на много нива за изграждането на личността!!!

# 71
  • Мнения: 28
Пак пишете със скорост на див глиган  Hug Hug Hug

Днеска място не мога да си намеря от радост,всичко ми е розово Simple Smile Доста полесни темички обсъждате...по повод на отделянето малкия го отделихме преди два месеца в отделна стая...и го понесе много добре. Иначе като цяло си спеше при нас ама в отделно креватче. И като бебе си спеше самичък....няколко пъти съм го слагала при мен ама изпадах в ужас че ще го смачкам и не можех да спя изобщо. А пък и не сме се кърмили..... Слинга и за мен е мъгла...много сложно ми изглежда  Blush Blush

Гери......аз само залитам по сайтове и продавалника особено...понеже съм фен на онлайн - пазаруването Simple Smile Ама ще си почакам. Иначе за креватче си имаме от малкия....ама много съм си харесала едни люлки на Дибо....вярно че се ползват много малко ама са много красиви бе Simple Smile

# 72
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Ох, portokalcho, и аз съм пристрастена към тоя Продавалник и си кисна там по цял ден  Simple Smile УмрЕм да си харча парите по интернет  Flutter
По принцип слинга и на мен ми е тъмна Индия, но има много клипчета в нета как се носи бебо в него. Май бяха 3 варианта за слагане. Легнало, седнало и на гръб. Трябва да ги намерия и изгледам, защото съм твърдо решена да ползвам слинг.

# 73
  • Мнения: 11
Днес бях при чичо доктор и видяхме бебчо със сърчице  Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Размерът си отговаря на седмицата, всичко изглежда добре  newsm44
Почна се със изследванията на кръв....разни хормони и други работи, но са в норма.
Много съм щастлива и споделям суперски емоции с вас.
Целувки на всички!

Катенце, много е хубава новата тема  newsm51

# 74
  • Мнения: 182
opice поздрави за днешния преглед и за  Two Hearts сърчицето ,дай боже всеки му  Hug Аз броя дните,нямам търпение да минават двете седмици и да си видя грахчето и сърчицето му и всичко да е наред , само за това се моля  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт