Отговори
# 45
  • Мнения: 177
Добре дошли на всички скоро записали се тук  Hug     lucky_charm и моя термин приблизително е тогава,кажи ми какво спортуваш и допитала ли си се до някой дали няма да навреди,защото аз от години спортувам аеробика и седмица преди да подозирам ,че съм бременна дори ,абе нещо не ми се спортуваше ,едно отпаднало ми беше,после цикъла ми закъсня и след положителния тест разбрах,че природата си знае работата  preggo  Да,но много ми липсва,и мисля да започна поне малко каланетика,обаче ме е страх да не навредя на бобчето особенно втория месец знам ,че е мн критичен и ни така ни така  ooooh!

# 46
  • Мнения: 68
Абе, момичета, цял ден си викам какво стана с тия мами, имаше толкоз дето щяха да ходят на док, пък ни гък, ни хък...!!! Пък то нова темичка сте направили, че и 4 страници изписали!!! Честити сърчица  Two Hearts

# 47
  • София
  • Мнения: 973
добре дошли на всички и от мен   bouquet
Най-накрая и аз да намеря наборки в темата lucky_charm и iveto_86 , ако има още някой да се обажда Simple Smile)  Peace
По въпроса с отделянето - нямам опит, все пак ми е първа бременност, но от изчетеното до тук мисля, че при всеки е различно и много относително. Най-вече зависи от малчуганите, ако питате мен и да искаш да спи при теб, и да не искаш - никой не те пита  Joy бебето като ревне и край!  Laughing но пак казвам, ако е кротко и му хванеш "цаката" можеш спокойно да си го отделиш, няма нищо лошо в това   bouquet

# 48
  • Мнения: 14
Добре дошли на новите момичета!
Благодаря за разбирането с личното пространство и отделянето на бебето .
Има и едно уточнение: когато жилището позволява- защо не , но има случаи при които просто няма как . При нас , каката си има вече нова стая, а старата ще използваме за бебо. Simple Smile

Сладка пеперудка, защо ти е предписан Аспирин протект?
На мен ми е предписан, тъй като имам тромбофлебит /запушена вена/ , а при теб ?
Клипчето е хубаво Simple Smile , де да минаваха толкова бързо като на филм тези 9 месеца....

Знам , че сме повдигали въпроса, но да си кажа терзанието....
 Не знам как да кажа на шефа.... newsm78
Реших да го споделя след около 2-3 седмици, но не знам как .....
Оня е луд.... Уф...

# 49
  • Мнения: 68
Момичета, аз съм фен на привъзаното родителство (Attachment parenting), сигурна съм, че това ще начинът, по който ще гледаме бебчо, живот и здраве!!! Ще следваме основно инстинктите, не режимите, пък да видим до къде ще стигнем, сигурна съм, че бебето само ще си покаже, а и ние имаме интуиция, която не е за подценяване!   bouquet

# 50
  • Мнения: 643


Нестерова, изписаха ми всички неща на куп и не са ми обяснили за аспирина...  Rolling Eyes
Аз затова още се чудя и не съм го пила....  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 54
Пък да ви се оплача,мене ме следят в бг мама.Ще кажеш,че съм някоя звезда да ми ровят в постовете...  hahaha   Joy
Сега сериозно-Има ли мами от Пазарджик или региона?Какво мислите за жк в Хигия?
Грийн флауър ще почета малко за привързаното родителство.Бях се зачитала в една тема преди време,но само по диагонал.

# 52
  • Мнения: 14
Момичета, аз съм фен на привъзаното родителство (Attachment parenting), сигурна съм, че това ще начинът, по който ще гледаме бебчо, живот и здраве!!! Ще следваме основно инстинктите, не режимите, пък да видим до къде ще стигнем, сигурна съм, че бебето само ще си покаже, а и ние имаме интуиция, която не е за подценяване!   bouquet

Какво значи привързано родителство ? .... newsm78
Извинявам се , за незнанието...

# 53
  • Мнения: 54
Носене в слинг,съвместно спане,кърмене на поискване.Изобщо задаволяване на нуждите на бебето според интуицията на майката,без да се следи строг режим.Има такава тема тука в сайта.Не претендирам да е точно така обаче,отдавна съм чела по тази тема.

# 54
  • София
  • Мнения: 973
Пък да ви се оплача,мене ме следят в бг мама.Ще кажеш,че съм някоя звезда да ми ровят в постовете...  hahaha   Joy
значи имаш фенове  hahaha автографи раздаваш ли?  Laughing
Катенце можеш да добавиш на 1ва сраница за мен града, в който живея, понеже гледам, че на повечето си написала  Peace

# 55
  • Мнения: 69
Kriani, комбинациите, които играем са от всичко по много - включени са както аеробни, така и каланетични упражнения, наскоро започнахме и нова програма с фитнес топка. Според треньорката  
няма причина да спирам, а и аз че чувствам добре да играя. На лекар още не съм ходила, но в случай, че нямам болки и кървене мисля, че няма проблем. Разбира се спрях да скачам и коремните преси ги правя много бавно, както и минах на леки гири. Живот и здраве след нова година  минавам в групата за бременни. Миналия път, когато разбрах, че съм бременна спрях да ходя и мисля, че беше лошо решение- бях подута, мъчеше ме запек, нямах настроение... Дано всичко е наред и не се налага да спирам.
А ти щом тренираш от години, много лесно би усетила къде трябва да забавиш темпото и кои движения не те затормозяват, ако и АГ-то ти разреши, не трябва да се притесняваш.

# 56
  • Мнения: 54
Ама Илюж разбира се!Автографи,плакати...каквото трябва. hahaha

# 57
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Ахилеа, ние следвахме привързаното родителство с някои изключения. Много по-лесно е. Само в слинг не го носих, но с второто ще се реванширам.
Момичета, някъде из форума имаше темичка за Привързаното родителство. Прочетете я. Мисля, че ще ви хареса  Peace

ПП. Мен нещо ме наболява под ребрата в дясно. Ужасно неприятно е и още по-ужасно е, че както и да застана няма олекване  Sad

# 58
# 59
  • Мнения: 54
Слинга ми изглежда някакъв сложен уред.  Embarassed как да го препаша това,че да съм сигурна,че дребса няма да изпадне от някоя пролука

Общи условия

Активация на акаунт