Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 262

Точно така  Hug Hug Hug Скоро ще се включат и в темата ЛЛЛ.

# 91
  • Мнения: 5
Rainy, важното е бебчето да се държи в правилната позиция, иначе никакви техники не съм ползвала лично аз. С времето толкова се свиква, че даже и на челна стойка можеш да си кърмиш едва ли не Grinning На бебетата им е вродено да знаят как да го правят, поне нашето веднага засука както си трябва още от първия път, виж ако има някои по-опърничави може и да се наложи да се приложат някои техники Simple Smile На първо място е желанието и да не се предаваш дори и да ти мрънкат на главата, че нямаш достатъчно дрън дрън.... чакай, че се ядосАх Grinning  Hug

# 92
  • в пералнята
  • Мнения: 1 054
А усещате ли промяна в зърната си. Моите някак набъбнаха и като че ли се белят. Побелели са... newsm78

# 93
  • София
  • Мнения: 5 262

При вас е станало от раз, ама покрай мен все са случай на - ми не става... знам,че мамите са дали всичко от себе си. далеч съм от мисълта, че не са... но пък може и да е имало нещо, което са пропуснали, а консултанти да знаят...   Mr. Green

Архи, моите са по-тъмни...

# 94
  • Мнения: 263
И моите са по-тъмни.

# 95
  • Мнения: 65
Arhinora мойте потъмняха и найстина все едно се белят,малко ме и болят зърната,а гърдите по малко,не понасям никакъв допир,станали са огромни

# 96
  • Мнения: 261
Благодаря и аз за новата темичка   bouquet  bouquet

# 97
  • София
  • Мнения: 451
Хубаво е, че ще има кой да помага от ЛЛЛ - много съм чела техни съвети и ми помогнаха да се справя  Hug
Кърменето е уж естествено нещо, но толкова трудно ми беше в началото и през такива неща минах, че не искам да си спомням даже. Мислим как се ражда бебето и хоп започваме да кърмим, но при мен на практика се оказа доста по-иначе и се искаше голяма борба! За мен истината е - много, много упорство, никакво слушане на "доброжелатели" как видиш ли нямаш достатъчно кърма и бебето за това плаче дай му АМ, кърмата ти е некачествена и какви ли не дивотий. Вярваш, че ще успееш, стискаш зъби, кърмиш на поискване (че и по-често Laughing) и става  Wink

# 98
  • Мнения: 0
Здравейте  Hug
Честит рожден ден на патерица на 2-те ни рожденнички Simple Smile  newsm59
И моите са станали по-тъмни, но не съм забелязала да се белят.
Някой питаше как става с болничните.
Аз съм в болничен от 13 г.с. Просто попитах доки, той каза че няма проблем и че мога да изляза в болничен до края. Само че, тук във Враца трябва или да си платиш 50 лв. или да лежиш 3 дни в болницата в АГО, за да ти дадат 30-и няколко дни болничен.
Дано при вас може и без тези неща.  Hug

# 99
  • Мнения: 4
Рейни, златна си  Hug Мерси за съпорта Wink За Бу от блогът на Бу ли става въпрос  newsm78
Аз твърдо съм решила да кърмя, но съм с почти плоски зърна и ако си останат такива със сигурност ще имам нужда от съвети. И при първата ми бременност не се показаха. А коластра и кърма имах. Нямам никаква промяна при тях, само гърдите ми са порастнали  Crossing Arms
Искаш ли малко допълнително инфо за някоя  gydi   Joy
Сега ще направя списъци кои мами са ми дали адреси за коледната размяна Simple Smile На шести ще има томбола Simple Smile
 И един филм за ваксините, който беше споделен във фейсбук Wink


Редактирам се: http://hicomm.bg/hronika/shtatski-syd-prizna-vryzkata-mejdu-vaks … te-i-autizma.html

Последна редакция: пн, 03 дек 2012, 19:23 от Анум

# 100
  • Мнения: 65
Може ли някой да даде пове4е информация за следният слу4ай - като разбрах,4е съм бременна,взех направление от ли4ната и отидох за преглед при една лекарка която работи със здравна каса,тя ми направи картон,след 1 седмица тоест в 6та седмица бях тогава прокървих и отидох в Тина Киркова,там се срещнах с доктор Панова,харесах я и реших да си платя да ми води ЖК (тя не работи със ЗК( и до ден днешен съм си при нея.В на4алото не работех,но преди 1месец по4нах работа,та въпроса ми е трябва ли найстина да се записвам при гинеколожка работеща със ЗК за да може да ми издаде болни4ен и там квото друго трябва или в Тина Киркова си издават вси4ко необходимо.Моля ви дайте съвет,защото незнам какво да правя... newsm78

# 101
  • Мнения: 3 992
Искам да ви кажа, че преди много ме беше страх от кърменето, само мисълта за него ме ужасяваше, но явно някакъв майчински инстинкт се събужда у мен и с всеки изминал ден все повече искам да кърмя малката бубка. Все още им някакви страхове у мен, най-вече от болката. Има ли някой, който да е кърмил със силиконови зърна, дали наистина помагат?

# 102
  • Мнения: 4
Пиша в отделен пост, за да му обърнете внимание: Списък на мамите пратили ми адреси за Коледната инициатива, която стана по-често обсъждана дори и от шуслеровите соли   Mr. Green
 Пиша само тези, които са ми пратили л.с. във форума, във фейсбук ще пусна списък със писалите ми там Simple Smile
reny77,aleniram, Amen, bruha1,Marina Bene, eli_181288, anni2002, Liliq Vasileva, maimunka07,  diva21/Лора,  hriseto88 , Aня .
 Ако още някой желае да се включи- да пише !

# 103
  • Мнения: 326
cherry_dream аз знам, че сестра ми ползвашв силиконови зърна.Тя трудно закърми, в дома и даже ходи консултант на ЛЛЛ.Взе си силиконови зърна, но и с тях не ставаше и болеше много.После дойде консултант и и показа разни неща и каза, че зърната, които си е взела са малки, трябват по-големи.Та явно има и различни размери..в крайна сметка се справи, после спря да ползва зърната и сега си кърми където и както свари.Племенницата е пристрастена към кърменето, не можем да я захраним  Laughing 
Мен не толкова ме в страх, колкото...не знам...като нещо много неприятно ми изглежда.Сестра ми, въпреки че иска да я кърми, колкото може по-дълго, хич не го харесва и досега.Та като я гледам как се мръщи у пуфти ми се струва, че и на мен няма да ми е приятно. Но ще се опитам де...

# 104
  • Мнения: 37
Здравейте мами да пиша и тук ,във фейсбук обсъждаме ваксините,ако има желаещи нека споделят мнение,става въпрос за тези и по време на бременноста и след нея на бебчето  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт