Отговори
# 75
  • Мнения: 173
No name, аьхо по-бързо да минават, питай лекарят за антибиотика, щом го предписват и знаят , че си бременна, не се притеснявай Hug Hug Hug
В София вали сняг ли  Shocked тук пече и няма едно облаче, искам и аз сняг за Коледа, много искам
Архи и на мен чак днес ми каза да го пия, така че не се притеснявай, преди две седмици като бях каза не- днес звъннах да му кажа, че болките са ми много ниско долу и той каза да го почвам, но нямало нужда да си измествам прегледа.И аз не съм фен на хапчетата, а ММ съвсем- с молби и кандърми пие

# 76
  • София
  • Мнения: 5 260

Архи, 1 път я смених преди седмица лентичката, всеки ден прибавя по 1 ден, не знам мислиш, че често я сменям  Rolling Eyes А не ти трябва Магнезии, ако нямаш контракции или ниска плацента. На мен поне доки това ми каза.

Мон.. а мерси.. аз мислих, че другото се гледа. Ами аз нямам странични ефекти от Магнерот. А колко е голямо хапчето на Нутри-Маг  Blush

Борил, браво на бебо, все така да продължава  Hug

# 77
  • Мнения: 22
Благодаря ви за пожеланията момичета  Hug да ви се връщат тъпкано  Mr. Green
Аз съм се  newsm75 1ironing wash hang 1dishes с пълна пара, но се по изморих и седнах да изпия едно кафе.
Ох това с венците е мнооооого гадно  ooooh! и аз трябва да посетя моя зъболекар,че и при мен положението става зле. Мога да ви препоръчам една вода за уста, казва се "Елудрил" аз много съм доволна от нея,от доста време я ползвам,както и моя стоматолог  Peace
Лек ден от мен тумбачета  Hug

# 78
  • Мнения: 263
Здравейте, момичета. Преди малко се прибрах от преглед. Бебето си е добре, расте си, мърда. Даже се хвана за главата, докато го гледахме.  Grinning  Пак се криеше зад пъпната връв, ама май е момиченце. Ще видим и на ФМ в края на месеца какво ще ни кажат.

Последна редакция: пн, 03 дек 2012, 14:33 от Теди Б.

# 79
  • Мнения: 4
на Ant G, Vanila Бъдете здрави и щастиливи, а през май- горди мами  Heart Eyes
 В голям филм ще съм тази седмица, трябва да свърша 100 неща  Crazy Отгоре-отгоре ви прочетох  Rolling Eyes
 Рейни- аз съм прясна и зелена потребителка на този форум, та разкажи с думи прости какво трябва да се направи, за да осигурим консултант на ЛЛЛ  Simple Smile И да не си мислиш, че ще спечелиш приза за най-често сменяща лентички  Mr. Green Аз не мога да си намеря подходяща и много бързо ми омръзват  Blush
 Борил, Теди браво за прегледа   bouquet
 Фрау Х. за венците препоръчвам клеева тинктура, прополисът върши чудесна работа. Освен това няколко шуслерови соли винаги са от полза  Stuck Out Tongue Winking Eye  Joy
 Ха, да ви е честит снегът  Mr. Green
 Да  ви кажа моята госпожица явно няма да е от ученолюбивите  Laughing Като започна да уча се активизира, протестира явно  Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен вече на българска земя и на работа Sad Днес съм на преглед да видим ще продължавам ли с този Утрогестан или ще го сменяме. Мисля да се поинтересувам и аз как стои въпроса с болничните, че нещо не ми се работи много-много Simple Smile Връщам се да Ви чета, че за една седмица има бая наваксвам Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 43
n.o._n.a.m.e. и аз имам много сериозен проблем с венците. Още от предната бременност ми се отделиха от долните зъби. Много кървяха, боляха. Какво ли не правих - жабурене, мазане с 300 неща и после като родих ми изрязаха отлепения венец. Всичко беше ОК докато не забременях пак  Sad. Сега пак е отлепен и сигурно ще се наложи пак да ми ги режат. Това, което най-много ме облекчаваше беше една вода с бял бор, но й забравих името. Мисля пак да си я купя, за да закрепя положението.

В събота ходихме до Джъмбо и взехме подарък на малката по случай мини рождения й ден /1г. и 6м./ - прахосмукачка Simple Smile и сега чисти заедно с мен Simple Smile

Последна редакция: пн, 03 дек 2012, 14:42 от StefyD

# 82
  • София
  • Мнения: 5 260

Анум, ама аз наистина 1 път съм си сменила лентичката  Crazy А писах на Бу за ЛЛЛ и ще ти кажа какво ми е отговорила  Hug Не съм обърнала внимание, че си нова във форума, ма така се справяш с темите, че дори и не се замислих  Hug

# 83
  • Мнения: 5
Rainy, ако още отсега се интересуваш от ЛЛЛ и кърменето, горещо ти препоръчвам тази книга: http://www.estestveno.com/node/1250 Не ми беше нужно да чета нищо друго освен нея за да се убедя, че това е най-добрия старт в живота, който бих могла да дам на детето си Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 5 260

Силвърче, аз нямам нужда да бъде убеждавана, че ще кърмя. Дано ми се получи... искам просто някой да покаже как, че аз знам че това е трудното. Малко е рано за ЛЛЛ още, но е добре да сме подготвени  да имаме консултанти на разположение. А съм чувала, че и по домовете идват някои  Blush Срам не срам, не знам дали ще мога, не знам как. Гледала съм- даваш цица, бебето лапва и суче...едва ли е точно само това  hahaha

# 85
  • Мнения: 38
 Здравейте ,моми4ета и от мен  Hug
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Ant G i Vanilla !Бъдете много здрави ,оби4ани и щастливи!А на пролет да гушнете най сладките бебоци!!!!
 newsm51 bdbaloni
И аз сутринта гледох ''На кафе'' беше ми интересно да 4уя за шуслеровите соли,доста хубави неща казаха за тях..но да си призная не съм много запозната ..Вие ги коментирахте скоро ,от аптеките ли си ги купувате ?(извенете ме за тъпият въпрос )
за венците-и аз имах проблеми с предната бременност  Crazy даже се наложи по спешност да търся зъболекар на 31 декември  ooooh! Сега също много кървят,използвам Орал Б или Сенсодин(мисля 4е поне с една идея са по добре),също от време на време използвам Корсадил вода за жабурене.
Стефи Д,имаш си помощница вкъщи  HugКой е като теб  Laughing На моята щерка й бяха подарили прахосмука4ка за кръщенето,но много я беше страх от шума лятото,оставихме я в Бг ,ще видим догодина как ще е   Laughing
Бел ,аз съм изпуснала защо си на село ,но от време на време малко на спокойствие не е никак зле  HugСтрахотни новини от твоите приятелки! Hug
Анум,да попитам кога ще разберем на кой ще пращаме карти4ки/изненадки  Laughing Извинявам се 4е давам зор пак,просто питам  Hug

# 86
  • Мнения: 5
Rainy, само това е Simple Smile и много търпение Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 43
Шуслерова сол  newsm20

# 88
  • София
  • Мнения: 5 260

Бу, каза че скоро и ние ще си имаме консултиращ лидер от ЛЛЛ, (вероятно тя) и ще помага. Лично разчитам на всички съвети- опитните мами от темата, ЛЛЛ, защото мразя да чета книги (суха теория  Mr. Green)

Силвърче, верно ли? аз си мислих, че има и техника  Blush

# 89
  • Мнения: 3 966
Kaкво ще рече консултиращ лидер  Blush? Някой, който ще седи с нас в темите са отговаря на въпросите ни ли?

Общи условия

Активация на акаунт