Пиете ли всяка вечер алкохол?

  • 63 874
  • 1 007
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 373
Бухтичке, ще те научим да пиеш, колко му е  Laughing
Салатката вечер задължително с ракията, иначе не ми е вкусна....салатата   Mr. Green

# 991
  • София
  • Мнения: 1 762
Аз пък взех да се притеснявам. Напоследък нещо не ми се пие. А съм си свикнала всяка вечер да си пием аперативче.  newsm78 Първо бирата отказах. После червеното вино вече не ми беше вкусно. Сега и ракийка и узо не ми се пие. Нещо не е наред. Някой да има идея какво ми става?  Laughing

# 992
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Някой да има идея какво ми става?  Laughing


И аз съм от "алкохолиците", които вечер без чаша вино или домашна ракийца на маса не сядат, но от няколко седмици, след НГ точно, ми се отщя. И аз не мога да го обясня, просто не ми се пиЙ.
Половинът се чуди, звери, реши че е временно за ден- два, чакА, чакА да ми мине, ама нъцки. Все така не ми се отваря глътчица.  Laughing Вследствие на което имунитетът ми спадна и забърсах грип  Tired

Така че внимавай- явно е заразно зло  Peace

# 993
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз пък взех да се притеснявам. Напоследък нещо не ми се пие. А съм си свикнала всяка вечер да си пием аперативче.  newsm78 Първо бирата отказах. После червеното вино вече не ми беше вкусно. Сега и ракийка и узо не ми се пие. Нещо не е наред. Някой да има идея какво ми става?  Laughing

И аз така  Thinking бара ми е пълен с какво ли не а на мен не ми се пие  Crazy
На вечеря сядам с чаша червено вино , напоследак зорлем го изпивам  Crazy

Може би ни трябва нещо различно , да смениме дилъра , марката  Joy

# 994
  • София
  • Мнения: 1 762
Значи нещо верно е заразно  Laughing А по празниците да съм изпила 3 ракии / по около 100 гр/  общо и 1 литър вино, ама това за всичките 12- 13 почивни дни  ooooh!
Ааааааааа направо вече сериозно стана. Дилър ли, марка ли, причина ли, нещо ще се сменя. Коя ще пробва първа?  Wink
Дес, я твоето барче има повече разнообразие  Laughing

Ума, и моя не е доволен от новото положение в къщи. Няма кой да му прави компания, да го весели  Joy

# 995
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Надявам се Дессс да не се разсърди, но аз ще се жертвам. Всъщност, тя ако реши- нека си налее втора чаша или експериментира с нещо по- така  Laughing
Мернах едни френски вина в "избата", та довечера може да дегустирам някое. Нищо че вечерята /основно салатата де/ си плачат за ракийка, ама в името на каузата, мисля да се престраша  Peace
На мъж ми му е много самотно да е единствен пияч на масата...

# 996
  • Мнения: 6 641
Някой да има идея какво ми става?  Laughing


И аз съм от "алкохолиците", които вечер без чаша вино или домашна ракийца на маса не сядат, но от няколко седмици, след НГ точно, ми се отщя. И аз не мога да го обясня, просто не ми се пиЙ.
Половинът се чуди, звери, реши че е временно за ден- два, чакА, чакА да ми мине, ама нъцки. Все така не ми се отваря глътчица.  Laughing Вследствие на което имунитетът ми спадна и забърсах грип  Tired

То и с милото така стана една седмица не пи нищо и хоп пипна вирус.Аз по принцип не пия концентрат ,но заради туршията пийвах по 20-на грама и се отървах.

# 997
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Да, определено си има здравословна доза, която е добре да се приема.
Да кажа само, че отворих едно божоле. Еми... като от оня виц съм- "Пью с отвращением"  Mr. Green

# 998
  • Мнения: 945
Еми... като от оня виц съм- "Пью с отвращением"  Mr. Green

Този лаф много го уважавахме едно време Mr. Green
Когато някой ни попиташе(компанията) - абе, как го пиете това? - отговаряхме дружно, в един глас - С отвращение! Grinning

Хайде, наздраве, с червено, чилийско Wine Glass

# 999
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Да, определено си има здравословна доза, която е добре да се приема.
Да кажа само, че отворих едно божоле. Еми... като от оня виц съм- "Пью с отвращением"  Mr. Green
thumbsup


Днес промених подхода ,   Mr. Green тъй като вечер нещо ми се опъва глътката  Laughing реших да пробвам от сутринта  Whistling кафе с Irish cream  Flutter ..... mmmm добро е момчето  Laughing

# 1 000
  • София
  • Мнения: 1 762
Аз пък снощи пак реших да си " поговоря" с Узаки Андонис Михалис. Добре, че имаше малко маринована рибка. Ама нещо не вървеше моабета  Joy Ще взема и довечера да пробвам, белким потръгнат нещата.  Joy Че както е тръгнало- не мога вече да пуша, щото забраняват, пиенето не върви, ще взема и секса да откажа и мъжо ще ме изгони  Joy

Дес, много добра идея с тоя младеж сутрин рано.  Laughing

# 1 001
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Едни от радост, други от мъка, трети от сутринта  Mr. Green
Сега верно ще те заклеймят  Laughing

Аз днес няма да пия, не ще ми се.  Laughing Снощи дори и мъж ми остана "на сухо", не си наля сиреч.  Laughing Дали пък този бъг не ще да е от възрастта  newsm78

Имам една огромна кръгла консерва със селедка, това с водка как би вървяло /или поне с бяло вино, пък и водчица се намира- хубава, руска/..., но не я отварям, за да не я "хабя" напразно.  Tired

# 1 002
  • София
  • Мнения: 1 762
Тихо, тихо............ за възраст да не се говори.  Joy

Тъкмо си помислих преди малко, като писах, че никой още не се е включил да ни низгверне  Laughing
 Joy Joy Joy

# 1 003
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Е, защо?

Хванали сме "правия път", както се вижда  Joy Joy Joy

# 1 004
  • Мнения: 6 641
напуснаха темата ,под достойнството им е да общуват с алкохолици .

Общи условия

Активация на акаунт