Слушат ли децата ви музика и каква

  • 3 835
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 179
Всичко без чалга и класика, че напоследък ми действа депресе  Embarassed

Имаме си и любими песни: Хей ръчички, Счервените бутушки, Мама ми купи днес... Boro boro, Hang up, love generation... Paranoid na ozzy
 Laughing

# 16
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ние слушаме всичко без поп фолк, но основно рок, метъл, класическа музика, българска музика (пак рок) и евъргрийни така, че и малкия това слуша.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 173
А Яна е луда фенка на бебето от клипа на Роби Уилиамс  Mr. Green
Иначе обича crazy frog, мадона и една анимация, която я пускат по mcm-a Michael the turtle  Laughing
Когато аз и пея детски песнички, подскача от кеф  hahaha

# 18
  • София
  • Мнения: 3 421
 На мен нещо не ми стигнаха опциите Rolling Eyes

 Вкъщи се слуша много разнообразна музика(в зависимост от настроението ни) и децата покрай нас.
 
  Дъщеря ми като цяло е много музикална. Освен, че пее, много хубаво танцува. Много се впечатлява от класическата музика. Различава кое от къде е (но това е благодарение на майка ми, аз в това отношение съм зле. Убий ме не мога да кажа кое е от "лебедово езеро" и кое от "Лешникотрошачката" или нещо друго)
  Слуша и танцува на всяка ритмична музика(без метъл, хард рок, рап и подобни). Детските песни вече по-малко я впечатляват.
  Малкият пък много обича народна музика, там аз вече съм сила и дори онзи ден учихме хора(не че се научиха де, но поне беше забавно за пръв опит). Разбира се - детски песнички.
   Евъргрийните и хитовете в момента - естествено. Сега големият хит на Креми е песента на "Каризма".
  Обаче забелязвам, че нашите деца "изостават" с поп-фолка в сравнение с връстниците си(мама и тати да се вземат в ръце и да се пуска и такава музика Naughty)
 

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Малкият си има собствен вкус. Най-много харесва класическа музика, но не всяка класическа музика. Иначе се дразни от тежък метъл (за наша мъка), даже и от моите хип-хоп пристрастия... Не обича и кой знае колко детските песнички.
Беше двегодишен, когато слушахме радио и той не ни остави на мира, докато не намерихме "Класик FM".  Mr. Green
Така че аз сега имам тайна надежда, че туй дете ще стане оперен певец и мама ще се скъса да ходи на опера къде ли не по света. Мечти, мечти-и-и. Mr. Green

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
-евер грийн
-класика
-детски песнички
-слоу рок

# 21
  • София
  • Мнения: 6 477
-хеви метъл - мама докато беше бременна каляваше дребната здраво с металика и nightwish!
- класически хард-рок и евергрийни - напомнят на мама за младостта, кога куфееше на  пърпъл, бийтълс и стоунс..и още хиляди знайни и не толкова знайни яки банди!
-за моя не толкова голяма радост - мадона и новия и хит, който ми поникна на върха на главата, лудата жаба и разните хитове от СИТИ ТВ.....

Чалгата е просто забранена със закон в къщи, разните техно, рап, хип-хоп......понякога дребната се вживява в някои хип-хоп парчета...за мой ужас!
Класическа музика не съм й пускала...нещо и аз немам нерви за това...а детските песни не ги слуша..иска аз да й пея - независимо какво и колко лошо Crazy

# 22
  • Мнения: 5 140
Хитовете за момента това и е предпочитанието.Преди гледаше МСМ, но нещо изчезна,та наблягаме на CITY TV.
Шакира, Мадона.......и т.н. не ми се изброяват.
Ама като ми запее Ивана -" моля извинете сваляйте ръцете от моя мъж", се побърквам от смях.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 679
В момента "баба Дона" е хит при Таня - в превод баба Мадона - сама си прещраква каналите и я търси. По принцип детски песнички слуша, метал/хард рок също харесва, понеже баща и и пееше и и показваше с една детска китара как се мята косата  Laughing и тя съответно доста добре усвои това движение - като чуе такава музика и почва да крещи -"Метал, метал" и да се мята диво. Иначе аз пускам за фон вкъщи МСМ-а, та каквото пуснат там Simple Smile

# 24
  • Мнения: 470
Децата са ни малки и слушат каквото слушаме ние - метъл, хард рок и класика. Това основно, но заради текстовете сме им направили пълна колекция на Емил Димитров и Васил Найденов и много ги слушат и харесват.
Върли фенове са на Георги Минчев по внушение на дядо си.

# 25
  • Мнения: 5 577
Отговора ми е всякаква.  Peace

# 26
  • Мнения: 1 214
Класика и детски песнички се слушат най-често у нас.Но пуснат ли по телевизията народна музика  гледа и слуша с интерес  Laughing За разлика от мен-аз чак толкоз не си падам  Sunglasses

# 27
  • София
  • Мнения: 15 221
Детски песнички и радио-Радио 1, Радио Сити....т.е. парчетата от "моето време", обаче те вече станаха ли "евър грийн" Shocked

# 28
  • Мнения: 1 370
Много е малък, за да прави разлика, но забелязвам, че най-много се радва на детски песнички и рап. Започва едно лудо танцуване

# 29
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
- рок
- по-стара българска музика ( Щурците, Тоника ...)
- много харесва Фил Колинс
Май все още и налагаме нашия музикален вкус

Общи условия

Активация на акаунт