CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема №27

  • 58 119
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 446
Наистина е много як! Ще го разуча! Благодаря, момичета!  bouquet

И аз ще го разцъкам.  Peace

# 61
  • Варна
  • Мнения: 187
  Flowers Four Leaf CloverНова тема ,нов късмет. Flowers Four Leaf Clover
  Animal Tropical FishЧестит празник на именниците ! Нека Св. Николай да Ви вдъхва смелост, храброст и късмет на всички !   Animal Tropical Fish

# 62
  • Мнения: 11
freelancer е много добър, има интересни проекти.

така е наистина freelancer е голяма и много добре развита платформа за работа по проекти, но тъй като от година вече работя с freelancer, но от страната на поръчител на проекти, мога да кажа че е пълно с много индийци, пакистанци, индонезийци и много други, които подбиват цените на услугите на останалите фрилансъри от страни с по напреднала икономика които не могат да си позволят да пишат 500 думи за 3 лв. А понеже всички фирми работят в рамките на стриктен бюджет в повечето случаи ще предпочетат по ниската цена, примирявайки се с често ниското качество.
Петинката харесва ми как пишеш!  Peace Личи си, че не си случаен човек или самозванец като някои други.  Simple Smile Съгласна съм за индияците, китайците и индонезийците, но за щастие те не знаят и не могат някои неща, които ние можем.  Wink Примерно някои езици не ги търси при тях. Ако пак имате поръчка можеш да пишеш и тук. Сигурно доста хора ще се отзоват. Не случайно не само майки са редовни във форума.  Wink

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 4 136
freelancer е много добър, има интересни проекти.

така е наистина freelancer е голяма и много добре развита платформа за работа по проекти, но тъй като от година вече работя с freelancer, но от страната на поръчител на проекти, мога да кажа че е пълно с много индийци, пакистанци, индонезийци и много други, които подбиват цените на услугите на останалите фрилансъри от страни с по напреднала икономика които не могат да си позволят да пишат 500 думи за 3 лв. А понеже всички фирми работят в рамките на стриктен бюджет в повечето случаи ще предпочетат по ниската цена, примирявайки се с често ниското качество.


Вярно е това, което пишеш, но зависи кой какво търси. Мен са ме избирали за проект и при по висок мой бид, но си има фирми/лица, които си търсят качеството, а не количеството. Аз търся същото и за мое щастие има и такива проекти.

# 64
  • Мнения: 397
Реших да видя какво е това животно фрийлансер. Влязох в сайта, регистрирах се, кандидатсвах за един проект и получих съобщение, че искат да работя по него. Такааааа, сега можете ли да ми дадете малко информация как се извършва предаване и приемане на работата, как става заплащането? Какви са практиките?Става въпрос за  правене на екселски таблички от пдф документ.

# 65
  • на североизток
  • Мнения: 460
Весели празници на всички и дано Дядо Коледа да ни зарадва с нова работа и удовлетворяваща заплата Simple Smile
 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Първо Честит Имен Ден на синчето, да е здраво и много късмет.

Пожеланието ти ми хареса, браво и дано да се сбъдне, светли празници са сега и стават чудеса.

Благодаря много за вниманието Heart Eyes

Почерпете се всички за негово здраве...






Two Hearts Two Hearts Two HeartsЧестито и от мен на всички именници и всички празнуващи  Two Hearts  Two Hearts Two Hearts

# 66
  • Мнения: 8
Реших да видя какво е това животно фрийлансер. Влязох в сайта, регистрирах се, кандидатсвах за един проект и получих съобщение, че искат да работя по него. Такааааа, сега можете ли да ми дадете малко информация как се извършва предаване и приемане на работата, как става заплащането? Какви са практиките?Става въпрос за  правене на екселски таблички от пдф документ.

шансът да одобрят толкова бързо и лесно нов фрилансър без препоръки и успешно завършени предишни проекти в freelancer.com е изключително малък. трябва да си много щастлива за късмета и да си сигурна в човека, който ти е възложил проекта и в репутацията му в сайта, както и да си сигурна че ще ти плати. поискай му частично предварително плащане или milestone payment

успех

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Привет, на последните страници научих много полезни неща, благодаря за което Simple Smile

И вместо запис, да се включа с въпрос. Гледам 1 обява, която ми изглежда като "идеалната" работа, за която се готвя в последните 3-4 години. Та се чудя как да формулирам  в МП, колко много искам да работя при тях, без да звучи отчаяно  Crazy Нещо зациклих и не мога да измисля нищо повече от "притежавам нужните квалификации и опит и това е сферата, в която искам да се развивам". По-банално от това няма накъде  ooooh!

# 68
  • Мнения: 8
Привет, на последните страници научих много полезни неща, благодаря за което Simple Smile

Та се чудя как да формулирам  в МП, колко много искам да работя при тях, без да звучи отчаяно 

Мотивационното писмо трябва да съдържа информация за теб, която не присъства в CV-то ти или не е достатъчно добре развита и обяснена. Конкретни примери по проекти по които си работила. Защо искаш да се занимаваш точно с това което изисква позицията от теб като работа и защо смяташ че имаш нужните качества, а не просто да споменеш че ги имаш.

Ако кажеш каква точно е позицията може би ще мога малко повече да те насоча.

# 69
  • UK
  • Мнения: 4 311
По повод това, което коментирахме на предишните страници
http://www.jobs.bg/f1639856

Цитат
Условие за разглеждането на Вашата кандидатура е:
- представяне на самостоятелно изготвено Мотивационно писмо;
- указването на район на постоянно местоживеене в София;
- указването на семейно положение, включително деца - брой и възраст.

 Mr. Green

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Мотивационното писмо трябва да съдържа информация за теб, която не присъства в CV-то ти или не е достатъчно добре развита и обяснена. Конкретни примери по проекти по които си работила. Защо искаш да се занимаваш точно с това което изисква позицията от теб като работа и защо смяташ че имаш нужните качества, а не просто да споменеш че ги имаш.

Ако кажеш каква точно е позицията може би ще мога малко повече да те насоча.
Благодаря ти, помислих върху насоките, които си дала, и горе-долу успях да си събера мислите.  Peace
Иначе става дума за юридическа работа.

# 71
  • Мнения: 108
Записвам се да следя темата от името на майка ми, която е програмист с над 14 години опит. Местожителството я ограничава да кандидатства в София примерно. Сега праща CV-та и постоянно усъвършенства познанията си, но явно няма късмет за сега. Sad
На всички други в темата успех Flowers Four Leaf Clover

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 4 136
Записвам се да следя темата от името на майка ми, която е програмист с над 14 години опит. Местожителството я ограничава да кандидатства в София примерно. Сега праща CV-та и постоянно усъвършенства познанията си, но явно няма късмет за сега. Sad
На всички други в темата успех Flowers Four Leaf Clover

Докато търси може да пробва да прави проекти freelancer.com

# 73
  • Мнения: 108
Докато търси може да пробва да прави проекти freelancer.com
Благодаря за предложението bouquet За съжаление е пробвала сайта и са се случили някоя неприятни неща, които са я отказали. Confused
Но в момента програмисти или електроинженери изобщо търсят ли се ?  Tired

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 4 136
Много е общо програмисти. В какво се е специализирала - PHP, C++, Android developer, Database, Java???

Общи условия

Активация на акаунт