Колко пъти дневно сменяте крема?

  • 1 964
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Сутрин като си измия лицето се мажа с дневен крем,  около очите с околоочен, нощен не ползвам.

# 16
  • Мнения: 35 968
Яна, въпрос на кожа  Thinking

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Съвсем не. Аз си слагам сутрин като се измия, и толкова - до другата сутрин Wink Навън ако излизам - не се мацам.
Peace

# 18
  • Мнения: 428
Не го сменям - сутрин слагам подхранващ (лятото хидратиращ) и околоочен крем и това е Simple Smile Много сложно ми се вижда това преди всяко излизане да си почиствам лицето и да слагам нов крем, а и не мисля че е нужно Thinking

# 19
  • Мнения: 2 047
  Ако имам излизане още от сутринта слагам мустела за студено време или нивеа (мазния). Не се вживявам много, плескам който ми падне.

# 20
  • Мнения: 8 505
Ако не е много студено съм с един крем,но при 30* разлика вън/вътре с един крем не се получава.Или аз съм се побъркала,или кожата ми е скапана.И в двата случая-лошо Rolling Eyes

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Само един слагам, но в указанието му пише, че става за дневен и за нощен. Използвам го и през лятото, и през зимата. Euserin Hydro-Protect LSF 15. Толкова съм доволна от него, че вече втора година не го сменям. Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
Сутрин- дневен, вечер- нощен. Това е. Simple Smile

И аз така  thumbsup

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Яна, въпрос на кожа  Thinking
абсолютно вярно, просто изказах впечатления Peace.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Сутрин си слагам дневен, подхранващ и с UV флтър, а вечер - нощен, хидратиращ. През деня си мажа често крем само на ръцете, защото при всяко измиване кожата ми се изсушава ужасно и ми е дисконфортно, ако няма крем.

# 25
  • Мнения: 35 968
Яна, въпрос на кожа  Thinking
абсолютно вярно, просто изказах впечатления Peace.

о, да, не споря, просто ми стана много интересно колко противоположни са нещата Sunglasses

# 26
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Сутрин слагам хидратиращ дневен и това е. Simple Smile Вечер рядко слагам Blush

# 27
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Съвсем не. Аз си слагам сутрин като се измия, и толкова - до другата сутрин Wink Навън ако излизам - не се мацам.
и аз така newsm78

# 28
  • Мнения: 5 647
Слагам крем сутрин и вечер.

# 29
  • Мнения: 1 798
Сутрин-дневен , вечер-нощния , съответно и двуразово-околоочен .Това е. HugИ никога не забравям.Случвало ми се е да си легна смъртно уморена само с измито лице, въртя се като обрана, ставам да се намажа и тогава си лягам спокойна. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт