Отговори
# 15
  • Мнения: 6 701
Neli, ЧРД  Hug, здраве и щастие ти желая  bouquet

За герданчето, което Фери показа, приятелката ми ползва такова за сина си,  много красиво му седеше на вратлето, дали зъбите му обаче поникнаха по-леко е друг въпрос Mr. Green

# 16
  • До морето
  • Мнения: 7 057
запис и от мен  Party

Само мойта книга ли още не е дошла  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 27
И моята книга не е дошла , а уж до 3 работни дни #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Честито на празнуващите и именниците Hug

# 18
# 19
  • Мнения: 27 524
Сополи, тополи  Joy Един бърз запис, че нещо тия дни времето не ми достига, само търча по задачи, чета ви бързо и пак хуквам  Hug Бютка,   bouquet Купих играчка за Велизарка, олекна ми  Laughing

# 20
  • Мнения: 251
Пльок и от мен тук!Бютка,оригинална както винаги Simple Smile
Аз утре ще ходя за подарък на Месечинко Mr. Green
В този ред на мисли,Месечинка,ако ти звънна по телефона утре дали ще м отразиш?Или не отговаряш на непознати номера Mr. Green Mr. Green Mr. Greenе

# 21
  • Варна
  • Мнения: 25 236
ОтговарВам, само да го чуя Joy
Леле,
и аз трябва вече сериозно да се заема с подаръка на хубавица Антоанета Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 16
Princess Leia, много благодаря за отговора  Hug сега като ходим в края на месеца ще говоря именно за това, директно, за да видим какво ще е мнението. И все пак ще опитам поне 2-3 дни, за да видя дали ще има промяна. Аз не помня вие имахте ли кожни раздразнения някакви?

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Princess Leia, много благодаря за отговора  Hug сега като ходим в края на месеца ще говоря именно за това, директно, за да видим какво ще е мнението. И все пак ще опитам поне 2-3 дни, за да видя дали ще има промяна. Аз не помня вие имахте ли кожни раздразнения някакви?
Не,нямаме кожни проблеми,а кървави нишки в акото и слуз.Мен слузта не ме притесняваше,но нишките ме ужасиха.Да не си хапвала повече шоколад и сладко напоследък?За 2-3 дена ако правиш диетата няма смисъл според мен,от едни млечни според педиатърката е необходим поне месец да се изчисти организма,дори и да ги откажеш.
Ще си позволя да кажа за Еmi v че и тя имаше проблем с обриви на малката,но доколкото разбрах сега са ОК,не е на диета,само е спряла шоколада и лекува с хомеопатия,но изписана от хомеопат мисля. Hug

# 24
  • Враца
  • Мнения: 800
Бютка,   bouquet екстра си е заглавието Simple Smile

запис и от мен  Party

Само мойта книга ли още не е дошла  Crossing Arms
и моята  Tired

Някой беше питал с герданчетата нямало ли да се задавят, ами те не са за дъвкане.  Mr. Green Кехлибарът е смола, която действа успокояващо уж, подпомогната от топлината на тялото. Това е с 2 думи, а на който му се чете - в сайта дето го пуснах трябва да има по-подробно инфо.
Ще ви кажа дали действа нещо след няколко дни, като го получим и като го поноси Криско.  Wink

# 25
  • Мнения: 2 697
Ей, времето се развали и сега нямате изчитане Laughing Бърз запис, после ще чета и пиша по съществено. Бютка, как го измисли това заглавие на темата - не знам Joy

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 613
 Flutter
Бюти, мерси за темата  bouquet

# 27
  • Мнения: 20
Привет   bouquet Hug
Прочетох миналата тема малко на тагадък и много държа да се изкажа за сополите защото съм много горда от себе си  bowuu
Явор беше с хрема,кашляше и кихаше.Вечер дишаше трудно и не съм слагала нищо освен физиологичен  Naughty Всичко си мина и замина.С помпичка дърпах само ако сопола е на изхода и се вижда.ММ много обича да им рови из носовете и "полудявам"  Joy като го видя надвесен над някое от децата /въпреки че Калина си духа носа отдавна сама/.
Тя помеждудругото също се сдоби със сополи и там удържах фронта,нищо че разбърках клеевите капки....само разбъркани си останаха.И на нея й мина  Heart Eyes
И понеже тук много често се споменаваше "стафилокок" поисках от педито да пуснем на Явор и ми каза че всеки си носи по нещо и си го предаваме.
Щом носа тече значи организма се чисти от нещо.... не го спирайте  Naughty
Сетих се да ви споделя за ваксините - досега не са дали отражение на настроенията му- нито отрицателно,нито положително /да е по сънлив/.
С подаръчето съм готова и аз,остава да го опаковам и пусна  Heart Eyes
А дрешките отдавна му взимам за 6 месеца.Като че ли само чужбинските не се спират и си отговарят.Тукашните всичките му са много малки- стягат в шкембето или са къси.По бебешорските дрешки са ми по-мили,не обичам много да го обличам като голям  Embarassed въпреки че и такива си има.

# 28
  • Мнения: 16
Princess Leia, наистина много сладко си хапвам, не точно шоколад, но И шоколад. По време на бременността не съм се изкушавала много и качих не повече от 7-8 килограма, но откакто родих имам страшен апетит за сладко, не знам на какво се дължи...

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Princess Leia, наистина много сладко си хапвам, не точно шоколад, но И шоколад. По време на бременността не съм се изкушавала много и качих не повече от 7-8 килограма, но откакто родих имам страшен апетит за сладко, не знам на какво се дължи...
Аз на твое място бих спряла шоколада,не бих мазала с нищо бебето след баня и бих разредила къпанията.Евентуално някаква медицинска козметика за баня от рода на А-дерма. Hug

Общи условия

Активация на акаунт