Бургаски майчета - 13 тема

  • 44 911
  • 741
  •   1
Отговори
# 450
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Само не си взимайте Бертони Плазма. Колкото и да си я обичам, живот и здраве пак с нея ще карам, на никого не я препоръчвам.  hahaha

# 451
  • Бургас
  • Мнения: 177
Аз също съм много против хвърлянето на безумни пари за колички. Да, много са хубави, стилни, но  с тези пари можем автомобил да си купим.
Нашата Кенгуру е от Продавалник. Затова сега мога да си позволя една лятна, и двете общо няма да надминат 300-350 лв. Просто Викторията трудно се побира в багажник и всеки път се разглобяват колелата. Малко и се разцентроваха, но като за 2-ра употреба си е супер.

# 452
  • Мнения: 104
Мога ли да се обърна към вече миналите по този път мами - кога се избира педиатър? Необходимо ли е преди да се роди бебчето да се говори с избрания лекар... ии вие бихте ли препоръчали педиатър, от който сте доволни?  newsm78

 Hug

# 453
  • Мнения: 378
Веднага след като се роди бебето мисля, че трябваше да се запише. Хубаво е доктора да е възможно най-близо до вас. Така се улесняват много нещата. Ние сме в трета поликлиника при д-р Филипов. Филипов е джипито, а Филипова (жена му) е педиатъра. Винаги си вдига телефона Филипова (това също е много важно). Това което не ми харесва е самата болница естествено, макар че бебешките консултации са отделени и е поносимо.

# 454
  • Мнения: 96
Мога ли да се обърна към вече миналите по този път мами - кога се избира педиатър? Необходимо ли е преди да се роди бебчето да се говори с избрания лекар... ии вие бихте ли препоръчали педиатър, от който сте доволни?  newsm78

 Hug
Най-добре е преди да се роди бебето да говориш с избрания лекар, все пак може нещо да не ти хареса и да се ориентираш към друг, а когато бебето е родено нямаш много време да се занимаваш с това, затова е добре предварително да се уговориш.

# 455
  • Мнения: 375
А може ли да препоръчате педиатър, които е и хомеопат? Иска ми се да не изписва за всяка настинка и гърлобол АБ.  Peace

# 456
  • Мнения: 0
Така и така сме се заговорили за тоз МР ,вие къде разхождате бебоците?Аз все още не мога да се престраша да карам сама с него и миткаме само тук  ooooh!
Където се сетиш  Grinning Grinning Вчера обикаляхме из училищата, че там беше се поразтопил гадния смяг Simple Smile Иначе където ми видят очите, тръгвам нанякъде и обикалям като муха без глава, а пък ако е по-студеничко обикалям по по-големите магазини  Laughing Laughing Laughing

# 457
  • До морето :)
  • Мнения: 328
За педиатрите - по принцип трябва да се говори с доктора пред раждането, защото след изписването до 1-2-3 дни той трябва да посети бебето вкъщи, да го прегледа, да даде съвети, рецепта ако е необходима...

# 458
  • Бургас
  • Мнения: 10
Някой има ли новини от Антоанета?

# 459
  • Мнения: 2 467
Някой има ли новини от Антоанета?

Не,но и аз я мисля.Дано е родила вече-лесно,бързо и безболезнено(доколкото е възможно това) и сега се радва на жива,здрава и прекрасна рожба. Peace

# 460
  • Мнения: 375
Снощи докато четях една тема видях, че е он лайн. Продължаваме да чакаме новината, трябва да е скоро  Grinning

# 461
  • Мнения: 2 467
Снощи докато четях една тема видях, че е он лайн. Продължаваме да чакаме новината, трябва да е скоро  Grinning
Може и от родилното да чете. Laughing

# 462
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
ама да вземе да пише за да не я мислим, не само да чете Simple Smile

# 463
  • Мнения: 9
   Може и почти да не си изключва компютъра като нас и затова да е на линия.Дано вече си има "бухи" и всичко да е минало перфектно.

# 464
  • Мнения: 74
Momicheta ,blagodarq vi che ni mislite.Malkoto buhalche taka i ne reshi dori da sleze v malkiq taz 4 dena sled termin. I po preporyka na dok tazi sutrin go izarahme sekcio. I taka da predstavq na vasheto vnimane Konstantin 3720 , 52 sm. ,izplakal e vednaga. Dok kaza che e mnogo zdrav,oshte ne sam go vidqla .Az sam dobre.

Общи условия

Активация на акаунт