Бургаски майчета - 13 тема

  • 44 881
  • 741
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 39
AtenaotnA - честито!Да е жив е здрав малкия Константин,а на тебе бързо възстановяване.
Нищо,че не е пожелал да се яви по естенствен път,важното е че е здрав и скоро ще си го гушниш  Wink

# 466
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
AtenaotnA , честито, да сте живи и здрави и двамата! Много щастие и късмет ви пожелавам! И бързо възстановяване на теб!  Hug     bouquet
Ти с пълна упойка ли беше?

# 467
  • Бургас
  • Мнения: 176
Честитооо, да е жив и здрав малкия Константин! Бързо да се оправяш!!!

# 468
  • Мнения: 74
Mon s palna bqh.Dokato mi pojelaha sladki sanista i se sabudih v reanimaciq  Grinning

# 469
  • Мнения: 6 709
Да е жив и здрав Бухи-Константин, а на теб бързо възстановяване Hug
ООО, само като си спомня какви емоции бяха в реанимация, ще ми се отново и отново да ги изживявам Crazy

# 470
  • Мнения: 9
    Жив,здрав и усмихнат да расте малкия Константин и скорошно възстановчване на майка му!

# 471
  • Мнения: 104
Антоанета, честито и от мен!!!
Детенце много да ви радва, а ти да се възстановиш бързо!   bouquet

# 472
  • Мнения: 2 466
Тони,много се радвам за теб!Честито,мамче,голям син си родила!Да ти е жив и здрав Константин,много радост и усмивки да внесе в дома ви!
И честит ти имен ден!  bouquet

# 473
  • Мнения: 122
AtenaotnA честит ви син!Нека да е много  здрав и много да ви радва.
Честит имен ден на всички именници!
Даная80 няма ли да се запознаем вече.Пиши като излизаш.

# 474
  • Мнения: 375
AtenaotnA, Честито!  smile3504 Да е все така здравичък Константин, умен и да има щастливо детство! На теб бързо възстановяване!  smile3525
Голямо бебче е и името е много хубаво! Като се прибереш да разкажеш  Grinning

# 475
  • Мнения: 73
Честито на мама AtenaotnA и нейната рожба Simple Smile

Днес ходих лично до МБАЛ Черноморска за информация, предстои ми секцио по медицински причини и още не съм избрала болницата.
От тази година наистина работят със здравната каса, но само цената на нормалното раждане е малко намалена - към 300лв. Секцио по желание или по мед.причини си струва прекрасните 700лв.
На въпроса ми към момичето на регистратурата - за какво е тази сума след като вече се работи със ЗК, цитирам отговора дословно: "За подобрената болнична база, за следродилните и след операционните грижи за майката и бебето."
Отделно ако ЖК не е водена там, за насрочване дата за секцио се минава поне един преглед при лекаря, които е избран, което също струва 30лв.
Било секцио или нормално, не се носят абсолютно никакви консумативи, бельо, дрешки и пр., всичко необходимо за майката и бебето е включено в цената.

# 476
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Тони, честито ви малко бухи Константин Simple Smile Да е жив и здрав и много да го нацелуваш като го видиш Simple Smile

# 477
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Атенаотна, честит ти син, да е жив и здрав!

Някой да има някакви новини за Tweetyto_bsnewsm78

# 478
  • Мнения: 73
Някой да има някакви новини за Tweetyto_bsnewsm78

Термина й беше 14 януари, сигурно скоро ще има хубава новина Simple Smile

# 479
  • Бургас
  • Мнения: 166
Тони, честита ти радост! Избрали сте страхотно име. Бъдете живи и здрави и двамата с Константин. На теб бързо възстановяване и само положителни емоции с малкия бонбон  Hug

Общи условия

Активация на акаунт