Бургаски майчета - 13 тема

  • 44 830
  • 741
  •   1
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 7 301
Мон  smile3525

# 106
  • Мнения: 29
Благодаря ви за отговорите. Другата седмица на прегледа ще говоря с Жк-то си ,че по телефона едва ли ще изпише нещо.Иначе за сега ще се заредя с тиквени семки и орехи и дано тази вечер успея да поспа.

И аз в началото на 8-ми месец имах проблем с крампите,но на краката и ми изписаха магнерот,но да го пия до началото на болничния ми,тъй като водел до преносване....
 Изпитвах ужасни болки в пръсците,вечер ставах да се разхождам из къщи и после пак едва заспивах..
 Откакто го спрях от време на време пак ми се схващат,но не е като преди...
 И все пак щом ще влизаш в 9-тия месец добре си се насочила към храната  Grinning
 Пожелавам ти лек последен месец и едно хубаво и леко раждане  Hug


Благодаря ви за отговорите. Другата седмица на прегледа ще говоря с Жк-то си ,че по телефона едва ли ще изпише нещо.Иначе за сега ще се заредя с тиквени семки и орехи и дано тази вечер успея да поспа.
Да допълня и банани  Peace Те също са богати на магнезий.

Момичета може да  ме преместите от бременни  Grinning На 30.11. се роди второто ми момченце Никола  Heart Eyes

  bouquet smile3525  bigdance2

# 107
  • Мнения: 62
Честито Мариголд! Да ти е жив и здрав  baby_neutral Даже и имен ден е имал бебока   bouquet
Как мина раждането, нормално или секцио, в коя болница? Разкажи повече, ако може  Grinning
Мерси  Hug Родих в Девата, планово секцио при др.Ковачева.
При мен водещо беше лекаря, затова и избрах там да раждам.
Като цяло съм доволна, платих точно толкова, колкото ми го изчисляваше калкулатора.
Ако има нещо друго конктретно, което те интересува, питай, ще се радвам да съм ти от полза  Hug

# 108
  • Бургас
  • Мнения: 420
Marigold, честита рожба:) Хубаво име smile3503

# 109
  • Мнения: 22
Здравейте бургаски мами  Simple Smile
включвам се и аз в темичката - края на февруари очакваме нашия принц Simple Smile вече съм в болнични и търся мами и бъдещи мами за споделяне на опит, мнения и хубави моменти Simple Smile

# 110
  • Мнения: 60
Момичета, днес ми се случи нещо ужасно. Докато миех шишетата на бебка, а тя си играешев шезлонга, не знам каква сила ме накара да я погледна, но като се обърнах я видях да се мъчи да си поеме въздух - картинката беше ужасна. От няколко дена се дави с лиги, направо косата ми побеля. Днес я хванах, вдигнах я, духнах и в лицето, абе пълна програма, но чак като я обърнах с главата надолу започна да диша..
Не се случва запърви път.. Вниманието ми е изострено на макс..
Вие имате ли такива екшъни? Как реагирате в подобни ситуации..?..!

# 111
  • Мнения: 150
Момичета, днес ми се случи нещо ужасно. Докато миех шишетата на бебка, а тя си играешев шезлонга, не знам каква сила ме накара да я погледна, но като се обърнах я видях да се мъчи да си поеме въздух - картинката беше ужасна. От няколко дена се дави с лиги, направо косата ми побеля. Днес я хванах, вдигнах я, духнах и в лицето, абе пълна програма, но чак като я обърнах с главата надолу започна да диша..
Не се случва запърви път.. Вниманието ми е изострено на макс..
Вие имате ли такива екшъни? Как реагирате в подобни ситуации..?..!

Веднага бих завела детето на лекар. Да му чуят гърдичките, понякога проблемите с дихателните пътища не се изрзяват само с кашлица. Гого ми е бил с пневмония, а дори не съм и подозирала.

# 112
  • Мнения: 60
Момичета, днес ми се случи нещо ужасно. Докато миех шишетата на бебка, а тя си играешев шезлонга, не знам каква сила ме накара да я погледна, но като се обърнах я видях да се мъчи да си поеме въздух - картинката беше ужасна. От няколко дена се дави с лиги, направо косата ми побеля. Днес я хванах, вдигнах я, духнах и в лицето, абе пълна програма, но чак като я обърнах с главата надолу започна да диша..
Не се случва запърви път.. Вниманието ми е изострено на макс..
Вие имате ли такива екшъни? Как реагирате в подобни ситуации..?..!
Веднага бих завела детето на лекар. Да му чуят гърдичките, понякога проблемите с дихателните пътища не се изрзяват само с кашлица. Гого ми е бил с пневмония, а дори не съм и подозирала.
Мерси за съвета   bouquet   Вчера сутринта, преди случката бяхме на консултация. Прегледаха я, биха и двете ваксини и ни изпратиха вкъщи. Обърнах внимание на педи за това давене - каза, че в 3 месец било нормално, сега започвали да им работят слюнчените жлези, а бебоците нямали изграден рефлекс да преглъщат слюнката.. Цяла вечер не съм спала да я проверявам как е.. Ами ако го направи насън..?..
! Пак ей така, без да издаде никакъв звук.. Ужас!

# 113
  • Мнения: 74
Marigoldd, честита рожбичка Никола, да ти е жив и здрав и само да те радва  Hug

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 7 301
Оф и мен от това най е е страх. В началото я проверявах дали диша.

# 115
  • Мнения: 60
Оф и мен от това най е е страх. В началото я проверявах дали диша.
Моята има доста дълъг нощен сън (около 10-11ч.) диша многолекичко и почти не мърда насън.. Набила съм си разни филми от много четене по форумите и ставам по 100 пъти на вечер, да проверявам диша ли.. От ebay си поръчах http://www.angelcare.bg/ac401.html, защото съм станала параноичка.. А като е будна я  разнасям с шезлонга навсякъде с мен..

# 116
  • Мнения: 150
Оф и мен от това най е е страх. В началото я проверявах дали диша.
  Вие поне сте на три месеца, дето се вика още росни-пресни. А аз моя момък на близо годинка още ставам да го гледам

# 117
  • Мнения: 0
хахаха и аз ставам, доста често да го проверявам дали диша... мъжа ми много ми се смее  Embarassed Embarassed

# 118
  • Бургас
  • Мнения: 10
И аз ставах, но вече спрях, защото само вередя на себе се и на него. Усеща ме като съм до него и започва да шава. Като се роди бях се вкара в големи филми, реших да го заведа на доктор един ден и ми казаха, че бил с пневмония и беше на венозен антибиотик цяла седмица. Оказа се обаче, че детето ми е било здраво и заради моята параноя и страх докторите се възползваха от мен, за да си вземат пари за патеката. След това спрях да се страхувам и никога няма да си простя, за ужаса, който преживя детето ми

# 119
  • Мнения: 74
И аз ставах, но вече спрях, защото само вередя на себе се и на него. Усеща ме като съм до него и започва да шава. Като се роди бях се вкара в големи филми, реших да го заведа на доктор един ден и ми казаха, че бил с пневмония и беше на венозен антибиотик цяла седмица. Оказа се обаче, че детето ми е било здраво и заради моята параноя и страх докторите се възползваха от мен, за да си вземат пари за патеката. След това спрях да се страхувам и никога няма да си простя, за ужаса, който преживя детето ми

Светле , това е ужасно , но сигурна ли си че детето наистина не е било болно.И ако е така ще споделиш ли с нас в коя болница и при кой лекар се случи това , за да имаме едно на ум.

Общи условия

Активация на акаунт