Бургаски майчета - 13 тема

  • 44 828
  • 741
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 104
Здравейте момичета,

Тъй като и за мен това е първа бременност не мога да се включа със съвет относно количка и столче за кола, но пък ви чета с интерес.

Може ли да ми кажете някоя от вас раждала ли е в Окръжна и позволяват ли бебето през цялото време да е при майката или го дават за малко?
Има много противоречиви мнения и още не съм решила като дойде момента къде ще раждам Sad

# 136
  • Мнения: 104
Здравейте мами! И аз се записвам в темичката   Peace В 9-я месец съм термина ми е за 15.12  мисля да раждам нормално в "Дева Мария" с епидурална упойка. На 11.12 (вторник) бях на ехограф в болницата,казаха ми че всичко с беба е наред и плацентата ми е първа степен на стареене  newsm78. Остават два дни до термин и съм много притеснена защото ми е първо раждане. На всичко от горе близки и приятели ми звънят всеки ден да ме проверяват дали съм родила и това допълнително ме натоварва #Cussing out  Адски много ми е изнервено, но гледам да си мисля положителни неща и въпреки страховете ми нямам търпение да се срещна с малката ми принцеса даже постоянно си представям как вече я гушкам и само това някак си ме успокоява  Heart Eyes

Ashley,

Стискам ти палци всичко да мине леко и много бързо.
После да се похвалиш и на нас.


Успех!!  newsm10 newsm10

# 137
  • Мнения: 2 462
Прада,ако родиш нормално и няма проблем с теб и бебето то не се дели от теб.Ако раждаш секцио докато си в реанимация и докато се почувстваш в кондиция да се грижиш за теб за него се грижат в неонатологията.

# 138
  • Мнения: 38
Prada ако наистина всичко е нормално,бебето е при теб постоянно

# 139
  • Мнения: 104
deyzi, dobi_86,

Благодаря за информацията!
За сега планирам да раждам нормално, освен ако по медицински причини не се наложи секцио.

Хубав ден! Simple Smile

# 140
  • Мнения: 74
Момичета , някоя от вас да е раждала при Ромил Ангелов (с или без избор на екип).
Той води бременността ми и се двоумя дали да си платя за избор на екип и дали да избера него. Може да ми пишете и направо на лични. Много ще съм благодарна на  малко споделен опит  Peace Hug

# 141
  • Мнения: 150
Аз раждах при него преди 1 година. Имах много тежко раждане, доктора се държа изключително професионално и преди, и след раждането, личи си, че е привърженик на секциото, но въпреки това се съобрази с моето желание да родя естествено (а имах и индикации за секцио, нещата бяха 50/50 при мен). След раждането ме посети 2 пъти,даде ми пълна информация за хода на раждането  настъпилите усложнения, дори ми издиктува всичко, да си го запиша като инфо при една следваща бременност.

# 142
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,

Тъй като и за мен това е първа бременност не мога да се включа със съвет относно количка и столче за кола, но пък ви чета с интерес.

Може ли да ми кажете някоя от вас раждала ли е в Окръжна и позволяват ли бебето през цялото време да е при майката или го дават за малко?
Има много противоречиви мнения и още не съм решила като дойде момента къде ще раждам Sad



Аз раждах в окръжна и щеш нещееш бебето си е при теб постоянно Simple Smile взимат го само да го преобличат и къпят и за инжекции ама то е пак до твоята стая и ти можеш да си гледаш Simple Smile Аз бях що горе доволна.

# 143
  • Мнения: 38
Роксана ти при кого ражда  Simple Smile

# 144
  • Мнения: 0
Еми Кавукджиян (незнам дали така се пише) ме изражда.По принцип нямах избран екип. приеха ме сутринта в 8:30 и вечерта в 8 родих. От доктора съм доволна ама не и от една от акушерките...

# 145
  • Мнения: 378
Еми Кавукджиян (незнам дали така се пише) ме изражда.По принцип нямах избран екип. приеха ме сутринта в 8:30 и вечерта в 8 родих. От доктора съм доволна ама не и от една от акушерките...

Как се държа тази акушерка?  newsm78

# 146
  • Мнения: 194
Момичета , някоя от вас да е раждала при Ромил Ангелов (с или без избор на екип).
Той води бременността ми и се двоумя дали да си платя за избор на екип и дали да избера него. Може да ми пишете и направо на лични. Много ще съм благодарна на  малко споделен опит  Peace Hug
AtenaotnA, преди около 3 години избрах др Ангелов за моето раждане. Звъннах му когато пристигнахме в родилното, а тогава имах само 2 см разкритие, разбрахме се да дойде когато имам 5см. След като дойде веднага ми сложи някакви системи (изобщо не го попитах какво ми слага, просто не ми беше до това) и постоянно ме окуражаваше, че всичко ще е наред, беше много мил. Но е голям кожодер, освен че платихме 400лв на касата когато мъжът ми дойде да види бебето след като родих Ангелов е поискал пари и за сестрата мъжът ми имал цели 100лв докторът взел парите уж, за да ги развали дал 40лв на акушерката и останалите си ги прибрал в джоба #2gunfire

# 147
# 148
  • Мнения: 47
miriana86 - честито второ бебче ако правилно съм разбрала   bouquet  След 8 месеца може да бутаме заедно. Таткото сигурно е много щастлив, виждам го отвреме на време и все е един отнесен  Whistling
И за да не се чудиш кой е: Ема, едно време тренирахме заедно  Flutter

# 149
  • Бургас
  • Мнения: 176
Аз раждах при Ангелов. Даже май ти бях писала как протече раждането. С 2 думи - доволна съм, че имахме уговорка. В деня, в който раждах имаше още поне 5-6 родилки за нормално раждане и в родилно видимо беше лудница и еуфория. Да не кажа, че 2 от тях едва не родиха на вратата  Mr. Green Аз бях спокойна, че той е насреща. Акушерката - Кехайова, също беше блестяща. Дай боже второ да имам сигурно пак бих му се доверила за израждане, ама за ЖК бих се замслила  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт