Бургаски майчета - 13 тема

  • 44 869
  • 741
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 375
AtenaotnA, мен ме е страх повече от раждането  Blush  Crazy Кураж, всичко ще мине бързо и безпроблемно  Hug Може пък да се борите за бебе 2012 или 2013  Grinning
И да питам отливки-отпечатъци на бебета правили ли сте, ще правите ли? На мен ми харесват много и винаги съм искала  Heart Eyes Вчера гледах в един он лайн магазин, да сте намирали из бургаските магазини?

# 241
  • Мнения: 4
Честита Коледа на всички!!!!! Много здраве и повече бебета през предстоящата година!  bouquet  bouquet  bouquet

# 242
  • Бургас
  • Мнения: 166
Смърфиела, мерси за пожеланията, дай Боже наистина раждането да е леко и безпроблемно  Hug.

Отливки съм виждала в Джъмбо, даже май не бяха скъпи. Виждала съм и в Синди, а съм сигурна, че ще има в Бамболино, Хиполенд и предполагам Айко. Иначе и в онлайн магазините е пълно. Аз доста неща купих онлайн (сега си чакам количката), има изгодни оферти.

Весело посрещане на Новата Година на всички. Нека тя е по-добра от отминаващатата и донесе на всички ви и семействата ви много здраве, любов и сбъднати Новогодишни желания. cheers

# 243
  • Мнения: 12
Здравейте, мами, бъдещи и настоящи със закъснение  да ви честитя празниците   bouquet , по отнесох се покрай раждането- стана неочаквано  Grinning , приятна изненада  newsm44 на 21.12.2012г. се роди Бориса 49см., 3,400кг. нормално Wink . Поздрави на новите мами и успех на бъдещите, чувството е уникално - да дариш живот   bouquet

# 244
  • Мнения: 2 466
Бубита88,честита дъщеричка!  bouquet
Смърфиета,на нас ни подариха два комплекта за отливки,единият уви нещо не беше наред и не ни влезе в употреба но втория го използвахме на втория месец от раждането,взехме отливка от краче и ръчичка.Мисля,че и в Аико съм виждала да продават.

# 245
  • Мнения: 375
Ще знам вече къде има, благодаря за инфото   bouquet
Бубита, честита дъщеричка, предколеден подарък! Да е здрава и да ви дарява с много щастие и красиви моменти!  baby_neutral В коя болница роди, при кои лекар, упойка слагаха ли ти, шевове има ли?

# 246
  • Мнения: 74
Честита дъщеричка, Бубита88 , интересна дата си е избрала да се появи.Да е жива и здрава и да радва мама и тати!

Таничка , Смърфиела , благодаря ви за окуражаването. Hug
Вече стегнах багажа.Избрах Ангелов и Окръжна.Дай боже всичко да мине леко.

В коя болница роди, при кои лекар, упойка слагаха ли ти, шевове има ли?
И аз ще се радвам на разказче  Peace

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 176
AtenaotnA, кураж на теб и всички чакащи чудото, наречено дете!

Ако сте изплашени, вярвам ви, аз самата бях толкова притеснена и такъв страх ме гонеше, че ако можех щях да прескоча момента раждане. Е, не ми се получи, но пък сама се мобилизирах и всичко мина много гладко.

Стискам ви палци, момичета и ви чакаме с добри новини   bouquet

# 248
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Въобще не ме беше страх от самото раждане. Бях секцио с пълна упойка. Отидох в родилното все едно отивам на ресторант. Най-големия ми проблем беше, че преди операцията не трябва да се яде. Simple Smile
Раждането минава и заминава. Ама после идва трудното според мен.

Честито бебче на Бубита!

# 249
  • Мнения: 13
Честита бебка, Бубита! Да ви е жива и здрава!  bouquet

# 250
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Бубита, честито, да ви е живо и здраво детенцето, много щастие и късмет   bouquet Grinning

Бях секцио с пълна упойка.

Защо реши с пълна упойка или така се налагаше?
По принцип имаме ли право на избор каква да бъде упойката / в случай, че няма изрични медицински показания за това/?

# 251
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
При мен се наложи.

# 252
  • Бургас
  • Мнения: 166
Бубита88, честито бебче! Да ти е живо и здраво Simple Smile. Много емблематична дата е избрала бебка, за да се появи


Мон..., ходила съм на отворени врати и в трите болници. И в трите можеш да си избереш с каква упойка да бъдеш при секцио - пълна или спинална.

Последна редакция: сб, 29 дек 2012, 20:56 от tsangel

# 253
  • Мнения: 29
Здравейте момичета Simple Smile
 Едно известно време не съм писала...,защото вече сме с бебче в къщи  Laughing сега морим коликите  ooooh!
 Христо се роди на 12.12.2012г нормално,всичко стана много бързо, като сутринта на 12-ти ми падна тапата към 17,30ч ми изтекоха водите,болките ме хванаха към 18,30ч и в 21,15 се появи щастието на моя живот...раждането беше незабравимо Simple Smile

# 254
  • Мнения: 29
За бъдещите мами само ще кажа,че раждах в Девата и съм много доволна особено от д-р Минчев Simple Smile Уникален човек...мн ми помогна при раждането Simple Smile
Всички бяха мн любезни като изключа някоя друга акушерка,който се грижеха бебчетата да бъдат сухички Simple Smile Доста добре се грижат за малките,но не всяка е на кеф и с усмивка (някой стават с гъза нагоре) ,но хора различни Wink
Единствено за болницата вземаш лични дрехи и аксесоари като всичко друго ти е осигурено  Simple Smile
Раждането като цена ни излезе близо 600 лв (нормално раждане с епидорална упойка)
И за упойката да кажа,че имате ли възможност,ползвайте я....ще си спестите половината болки,а повярвайте  ми ще имате нужда да си ги спестите  Laughing Упойката е безболезнена,успокоява те и от 5 до 10 см разкритие нищо не усещаш..

Общи условия

Активация на акаунт