Бургаски майчета - 13 тема

  • 44 847
  • 741
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 0
Ако искаш направо с бебе 6 кг. ще ти я предоставя за 30 мин Simple Smile ха ха ха

хахах, може, нямаш проблеми:)))

# 436
  • Мнения: 39
Карам я като каруца из М.Р. Simple Smile Мъжът ми днес и чистеше калта от колелата  Laughing

 Laughing и моята е като танк,минава през какво ли не.И аз я карам из каманаците на МР  Mr. Green

# 437
  • Мнения: 13
момичета, аз също съм в чуденка за количката newsm78. Днес се разходихме да разгледаме моделите, но нищо конкретно не ми допадна. Моя приятелка имаше кангаро преди време и не ми се иска да си спомням как се тресеше главата на бебето вътре...Хаук не са хубави колички, а и доста неща в тях не са както трябва, поне според мен. В Айко ги има по 470лв. пълен комплект.

danaya80 една  приятелка има такава количка и също е доволна от нея, само подчерта че летния кош не се обръща с лице към майката. Мен също ме притесняват двойните гуми на тези модели.Иначе днес я видях,че е доста лека.
 За сега май се спираме на X-Lander, ако някой има впечатления нека сподели.

# 438
  • Мнения: 0
Карам я като каруца из М.Р. Simple Smile Мъжът ми днес и чистеше калта от колелата  Laughing

 Laughing и моята е като танк,минава през какво ли не.И аз я карам из каманаците на МР  Mr. Green


 Laughing Laughing Laughing То и аз така правя, но то в МР нямаме много голям избор  Laughing Laughing

# 439
  • Мнения: 104
Здравейте и от мен Simple Smile)

Виждам, че сте се заговорили за колички, та това е моят избор за сега:
http://www.slunce-bg.com/product/295/maksima-x3m.html

Прочетох добри отзиви за нея, а в нета може да се намери и за по-ниска цена.

# 440
  • Мнения: 39
Така и така сме се заговорили за тоз МР ,вие къде разхождате бебоците?Аз все още не мога да се престраша да карам сама с него и миткаме само тук  ooooh!

# 441
  • Бургас
  • Мнения: 176
Здравейте и от мен Simple Smile)

Виждам, че сте се заговорили за колички, та това е моят избор за сега:
http://www.slunce-bg.com/product/295/maksima-x3m.html

Прочетох добри отзиви за нея, а в нета може да се намери и за по-ниска цена.

Аз малко като черна станция да се включа, но и позната с такава количка имам. Казва, че летният кош идва малко мъничък. То зависи и от бебето де, нейният мъж е големичък  Laughing

Аз пък да ви питам за съвет за лятна количка, но държа да е с цяла дръжка,  кош за багаж и сравнително лека. Бюджет - около 150 лв.

# 442
  • Бургас
  • Мнения: 7 308
Аз съм с Cangaroo Виктория и нямам намерение да взимам лятна.Ще си карам с нея.Какво да ги правя тия колички после?

# 443
  • Мнения: 378
Ми в Продавалник после  Grinning Там такива каруци се продават  Grinning

# 444
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Рядко пиша, но пък редовно ви чета Simple Smile. Някой може ли да ми препоръча добър детски офталмолог (малкият е на 1 годинка) без д-р  Кузнецов - при него ще се записват часове на 1.02 а на мен не ми се чака. Много ще съм ви благодарна! Хубав ден!

# 445
  • Мнения: 96
Здравейте, момичета! Рядко пиша, но пък редовно ви чета Simple Smile. Някой може ли да ми препоръча добър детски офталмолог (малкият е на 1 годинка) без д-р  Кузнецов - при него ще се записват часове на 1.02 а на мен не ми се чака. Много ще съм ви благодарна! Хубав ден!
Здравей, мога да ти препоръчам д-р Иванова в очната болница в медицински център Младост. Много добре се отнася с децата и обяснява подробно всичко, което те интересува.

# 446
  • Бургас
  • Мнения: 7 308
Добре ще си задам въпроса по друг начин. Simple Smile Защо се дават толкова пари за колички, които се ползват не повече 6 месеца и после пак се дават пари за други колички?

# 447
  • Мнения: 378
И за мен това са трошене на пари!  Откакто имаме дете, гледаме да спестяваме. Нито една безполезна вещ за детето не сме купили. Всичко се използва. Е за количката много сгрешихме. Взехме на Чиполино, голям куфар, тежка, тромава, голяма. След 2 години се счупи и сега трябва да търсим нова. Но със сигурност искам да е лека количка.

# 448
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Рядко пиша, но пък редовно ви чета Simple Smile. Някой може ли да ми препоръча добър детски офталмолог (малкият е на 1 годинка) без д-р  Кузнецов - при него ще се записват часове на 1.02 а на мен не ми се чака. Много ще съм ви благодарна! Хубав ден!
Здравей, мога да ти препоръчам д-р Иванова в очната болница в медицински център Младост. Много добре се отнася с децата и обяснява подробно всичко, което те интересува.

Много благодаря  bouquet

# 449
  • Мнения: 38
lina_bs и аз имам същата количка и ще си изкараме и с второто детенце с нея,няма смисъл да купувам друга, а никога не бих дала 1000 лева че и повече за количка  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт