Юнчета за Коледа се стягат, към чинията на мама те посягат

  • 26 915
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 872
Нашата количка е от голямата дъщеря.Води се комбинирана - с легнало,полу легнало и седящо положение.Няма отделно летен кош.Сега ползвам нея,на лято ще преценя дали да купувам лятна количка или направо триколка.
 Столчето ни за хранене е на Бертони,най-обикновено,но върши много добра работа.

# 61
  • Мнения: 19
Срещали ли сте по магазините пюрета на Нестле?Когато голямата дъщеря беше бебе,много ги ядеше,а сега не ги намирам нито в Кауфланд,в Била пък съвсем е беден асортимента.
 

Да, аз от Кауфланд ги взимам.

# 62
  • София
  • Мнения: 77
Здравейте! Simple Smile
Ние вече си получихме столчето, страхотно е на външен вид, но пак не съм предвидила някои детайли - например не се плъзга табличката и не се сгъва, това е http://www.mothercare.com/Mothercare-Barcelona-Little-Circus-Hig … 0,default,pd.html и този космонафт, в който се влюбих http://www.mothercare.com/Baby-K-Newborn-White-Snowsuit/LW5866,d … .html#q=outerwear
От 2 дни спим по-добре, може би и защото вече сме в нашело легло. По-спокоен е, пак се събужда да яде около 3 пъти и предпочитам да му дам да суче, че иначе няма заспиване.
Пантерка, мен операцията ме сърбеше и отидох на хирург. Скара ми се, че не съм мазала с нищо и цикатрикса е започнал да се разраства. Сега се мажа и е по-добре.
Днес се захранихме с тиква, беше много сладък, ядеше все едно суче от лъжицата  Grinning

# 63
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен  Grinning и аз реших да вляза да се намърдам в новата темичка незнам от кога не съм влизала тука  Crazy
Не ми остава много време за нет.

# 64
  • Мнения: 872
Някой давал ли е пащърнак?Как го понасят бебетата? Днес мисля да й дам да го опита. Иначе й хванах цаката как да я накарам да яде гадните зеленчукови пюрета - смесвам ги с тиква,която тя обича  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 975
Точно днес за незнам си кой път опитвам да й дам пащърнак ooooh!,даже е с морков,обаче не иска и това е .А повечето бебета го харесвали  Grinning.

# 66
  • Мнения: 170
Пащърнак яде,но само с картофи или тиква хахаха Simple Smile

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 78
И аз да се включа в новата темичка. Въобще не ми остава време да се вредя до тук.

Не успях да изчета всичко писано.

Относно захранването - на мен това ми е второ дете и имам определен опит и съм си направила изводи. Не съм чела информация и ми звучи много нелогично с напълно развита хранасмилателна система да има опасности от алергични реакции. Не изпадам в крайности, а по-скоро мисля за 8 или началото на 9 месец. А и тогава бебка ще стои добре седнала и ще има зъбки, но все пак всичко е личен избор. Никого не ангажирам, всяка майка избира сама кога и как да захранва. Това е правото на избор, което Бог е дал на всяко човешко същество.   Hug Не спорете за това, а изпитвайте и проверявайте всичко и нека всеки сам решава за себе си.

Пъщарнак не съм давала, нямам идея, но друг трик, който аз прилагах за зеленчуковите пюрета е да ги смесвам с кърма. Идеята за тиквата също е прекрасна Simple Smile.

За столчетата - честито на всички! Здрави и със здраве да ги ползвате.

Относно зъбките - ние вече имаме трето. Малко по-трудно излезе на фона на първите две, които излязаха без да ги усетим. Имаше малко сополки, но това е нормално - получава се възпалителен процес и това причинява понякога сополки, температура или разстройство. Някои бебчета дори не искат да се хранят, защото ги боли. Пожелавам на всички лесно излизане на зъбките!

Ух, чета, че взимате Нестле. Не искам да ви разочаровам, но съм чувала много неприятни неща и не мисля да залагам на тях. Аз съм от фенките на домашните пюренца, дано успея и с малката принцеса, както беше с батко й.

Пожелавам приятно и незабравимо Рождество - Божият мир да се възцари в семействата и домовете ви! Нека новата година да ви донесе много успехи, красиви моменти, верни приятели и безусловната любов да царува в живота ви!  1dating    loveuuu     Party Time   newsm24

# 68
  • Мнения: 170
Да, в началото забелязах,че  й бяха много гъсти и аз слагах кърма/ хем разрежда,хем полезна  Wink /,но преди 3-4 дни спрях,защото започна да се цупи,че й са редички ..но все още не яде по 125 гр. / малко бурканче/ и дохранвам с кърма после..
След седмица,като стане на 6 месеца започвам и кашичките Simple Smile

Нестле не съм взимала досега..Пюрета на ХИП и Гербер ,а кашите,коти съм взела пак са на ХИП и Хумана

# 69
  • Варна
  • Мнения: 915
Гербер са продукт на Нестле  Peace, моето дете се храни предимно с Нестле пюрета, за момента ги приема добре и за мен това е важното  Sunglasses

# 70
  • Мнения: 3
Светленце  Hug  bouquet за труда. Аз не пиша но чета редовно.

# 71
  • Мнения: 1
Пащърнак с картофи на Хип съм давала,яде го, даже много му харесва. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 170
Гербер са продукт на Нестле  Peace, моето дете се храни предимно с Нестле пюрета, за момента ги приема добре и за мен това е важното  Sunglasses

 Peace   bouquetМного съм  глупава,забравих Simple Smile Joy

# 73
  • Мнения: 2
И ние да се отчетем.Вчера бяхме на консултация и Габи е пораснала доста даже ми се скараха 8.500кг. 68 см.Много мъка беше това с урината горкото се измъчи и добре че бях сложила този колектор правилно,че иначе щеше да е голяма мъка ако се изпишка от вън и после пак на нова сметка.Отностно захранването ние минаваме от тези дни и на месно пюре.Млякото смятам да го сменям че тази Лактана много скъпо ми излиза вече.Ще пробвам с Прима дано да я приеме добре Praynig Това е от нас лек ден Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 77
Голяма дата днес Simple Smile И ние точно на 6 месеца Simple Smile
Утре сме на консултация, дано да успея да взема урина и всичко да е наред с изследванията. За кг. не се тревожа, че той си е гюленце така или иначе  Sunglasses
Габи е пораснала доста даже ми се скараха 8.500кг. 68 см.Млякото смятам да го сменям че тази Лактана много скъпо ми излиза вече.Ще пробвам с Прима дано да я приеме добре Praynig Това е от нас лек ден Simple Smile
Маймунки, защо са ви се скарали? И да те питам иначе доволни ли сте от Лактаната, тя беше продукт на Тьопфер, нали? Искам да имам поне едно адапте под ръка за всеки случай.
Днес му дадох парче банан, голямо смукане и мляскане падна, направо се влюби в банана Simple Smile
Ще ходим по-късно на ортопед, че досега не бяхме. Педи дума не е обелвала  #2gunfire
лек ден и от нас

Общи условия

Активация на акаунт