144 коледно-новогодишни американски късмети

  • 33 578
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 163
Снабдих се със щолен с марципан  bowuu. От Трейдър Джо'с, чистокръвен немски Simple Smile. В опаковката може ли да "зрее" или трябва да го извадя?
Уинкс, пробвай го сега. После върни в опаковката примерно половината щолен и го пробвай пак след седмица-две. Не му позволявай да се задуши или да изсъхне. Любопитно ми е дали и ти ще усетиш разликата. За мен вкусът и ароматът стават по-интензивни, тестото е по-.... Ох, как да го опиша, не е точно лепкаво. Като че ли по-жилаво, пО с характер става.

# 61
  • Мнения: 405
Току-що изпратих Evite на 45 човека. Shocked  Много силно се надявам 2/3 да не дойдат. От друга страна като гледам детето как се е ентусиазирало - изобщо не мисли за подаръци, а само говори какво ще ги гощаваме и как ще си играят.  Heart Eyes

Не можете да ме измамите с щолена, аз съм по-скоро по  buche de noel тип десерти. А най-добре чист черен шоколад. Laughing

# 62
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
аз разбрах Бубка инак-че с 1 дете САМО излиза по-чипо или ако са 2 и бебето е под 2г е фри и гуд,инак като залетят 4+ души,всяка с билет нормален и става мазало от класа..

Анет ме е разбрала, с две и повече деца само по-скъпо става. Че и отделни стаи по-нататък ще им трябват.

В нашето училище също на теория е забранено вадене извън ваканции, но с 2/3 чужденци са по-лабави, особено в малките класове. Нататък вече не знам.

# 63
  • Мнения: 3 988
Току-що изпратих Evite на 45 човека. Shocked  Много силно се надявам 2/3 да не дойдат.

Коледното парти у вас ли е?  Wink

# 64
  • Мнения: 405
Току-що изпратих Evite на 45 човека. Shocked  Много силно се надявам 2/3 да не дойдат.

Коледното парти у вас ли е?  Wink

Сакън, токова нещо не мога да си причиня.
Това си поиска наследникът за РД и това ще му е подаръка за трите празника. Защо мислиш се зарадвах на мъдростта на Иркината щерка? Кога ли ще ни застигне и нас.  Praynig

# 65
  • Мнения: 8 163
Много ми е мило, когато чувам името на Моника Евстатиева по NPR. Не я познавам, ама ми е хубаво, че има успели българи, с добра слава.

# 66
  • Мнения: 2 674
Аз пък се възхищавам на хора, които пробиват с езика си. Само от темата ни се сещам за няколко човека. Моите адмирации да водиш радио предване на чужд език и в чужда култура. Аз не мога, то и за това не съм станала радиоводеща. Laughing

# 67
  • Мнения: 1 593
Бубка, погледна ли за круиз-овете? Букнах 25 дни по-рано (ласт мин), като се има предвид, че беше Тенксгивинг - $3,800 със самолетните билети - две каюти взехме даже (т.е. децата платиха фул прайс).
Букнах директно от страницата на круизлинията; откакто сериозно се опарих с cheapoair.com, повече 'евтини' консолидейтъри не ползвам...

Изглежда само аз не знам какво е щолен  newsm78

Ирка, да ти е жива и здрава! Весело изкарване в Уисконсин Деллс!

Ники, със здраве да си носиш името.

# 68
  • WA, USA
  • Мнения: 512
И аз не знам що е то щолен.
Почиваме засега само къмпинзи с децата.
Атти, успех с празнинствата! Много трудно с тези зимни рождени дни, не знам и аз къде ще събирам приятели наши и на децата.

Моят хубавец все шестици изкарва. Днес го зачесах за домашната по математика и реших да го пробвам с числа, с които не е смятал, гледа ме като тапир. Като се развиках накрая след като не можа половин час да реши 6+0 колко прави, се разрева и ми вика че нищо не знаел. А как ги написа тези три листа със задачи в час? Преписвал от Бен, пък той от Холи и така нишката стигна до Биндия. Ама никой не му бил казал че не било хубаво да се преписва!  Crazy TiredТой пак сух се измъкна, учителката накрая набеди че не му се скарала навреме!

# 69
  • Мнения: 384
Здравейте момичета. Клеър, честит момък да ти е жив и здрав. Аз пак с ? от къде мога да купя обувки, които имат и колелца отдолу, нещо средно между обувка и ролкова кънка. извинявам се за обърканото описание, обаче нито знам как се казват , нито от къде се купуват. Санта, няма да носи магическа пръчка и летящ килим, обаче имам заявка да му се обадя и да му кажа за тези обувки

# 70
  • Мнения: 8 163
MVK, roller shoes се казват. Има в Запос http://www.zappos.com/heelys

# 71
  • Мнения: 2 563
Много ми е мило, когато чувам името на Моника Евстатиева по NPR. Не я познавам, ама ми е хубаво, че има успели българи, с добра слава.

А така, браво на жената!  Grinning Четохте ли статията в Таймс за Мария Попова? И от нея се възгордях.

# 72
  • Мнения: 4 291
Бубка,

Изглежда само аз не знам какво е щолен  newsm78
и аз, и аз. Помислих, че всички са се изнесли за Бг. със споменаването на Лидл и Алди, в наше село такива магазини няма. Сега точно до нас отварят Трейдър Джо'с, та да попитам освен щолен има ли нещо специфично което от там си купувате, какво най-често пазарувате от този магазин или като всеки друг?

Честито на Ирка и щерка!
На Ники, честит имен ден!
Атти, весел празник!

За почивките, може да видите през Американ Експрес какви отстъпки ще ви дадат. Само за това се сещам. И внимавайте с визите, че по празниците е лудница.

# 73
  • Мнения: 3 367
Атти,респект.Надежда се просмуква след 6 нейде,тази година водих 4 деца (2 мои,2 други) на целодневен музей трип за рд на Ст и беше страхотно!
*
Со уат,много тачим т.джос..ядки,хляб,нарязани замразени  шарени чушки за 1.50,торти,вина..бащата на децата яде и много от 1/2 фабрикатите им напоследък,кълне се в едни картофи с чесън и патладжани на грил
*
руми,знам отде идеш,не е фън...аз баш в К проумях че не мога да разчитам на школо за четмо и писмо и отворих филиала на Анна'с хоум скул след риъл скул и хич не ми пука кой колко се нерви,аз неграмотни люде няма да храня..
*
Санта е дън (тен-кю Амазон прайм).Магнитен конструктор,паролен дневник,една игра и един арт за 2та да шеър и та-дааа
  

# 74
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Анет, най ме дразни че ги надъхват супер много колко сме по по най, пък насреща грънци. Дъвчат едни и същи неща и на него му става скучно и съответно никакъв ентусиазъм. И системата на учене на езика ми е много странна с наизустяването на тези sight words, не срички и звуци, както нас ни учеха преди. Яд ме е че от мойто училище не ми остава време да се заема сериозно с него, ама ще изчака още една година да изклася. Утре ми е последен клас и поле само дисертация, последна съм от другарчетата, ама хич не ми пука вече.

И аз от Амазон напазарих за Коледа и рожденни дни. Пуснах си Прайм за един месец и мисля да го спра като изтече, че нямам много полза от него иначе.

И ние нямаме Алди или Тр.Джо тук, изборът се свежда до Уолмарт, Акме или Шопрайт.

Общи условия

Активация на акаунт