С дъх на Коледа и дим в комина, СЕПТЕМВРИйчето изпраща старата година!

  • 21 582
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 201
Бели просто не се унася ако не е в ръцете ми, ето сега наближава да яде а той спи зимен сън Tired Tired Твоята госпожица поне дъвче цицата, ама моя гальош само се гушне и отмърква

# 46
  • Мнения: 184
Лъки мнооооооооооооого благодаря. Страхотна картичка си ми направила- почерпката от мен.   Heart Eyes
Фейт   bouquet

# 47
  • Мнения: 2 802
Здравейте! Как сте днес? Ще извеждате ли малчовците навън?

Ние няма да излизаме ... вали много гадно  ooooh!

Я да питам нещо аз  Crazy Утре ще излизам да купувам нови биби и залъгалки, но ще взема и нови шешета. Чудя се дали пак да взема на Авент или някакви стъклени. От кои сте доволни /за стъклените питам/  newsm78

# 48
  • Мнения: 1 067
Феит В чудесно коледно настроение е темата  bouquet
Лъки Не можах да се сдържа и качих и аз една снимка  Embarassed Мноооого хубави неща си направила
Лицетин има и в по големите вериги супермаркети като Била и Пикадили  Peace
Аз чакам Габи да се събуди да хапне и да излизаме, нещо не ме свърта вкъщи
Ние имаме стъклено нан Нук и от него най-малко ревем хаха

# 49
  • Мнения: 47
Лъки, благодаря ти за чудесната картичка  newsm51
Фейти, страхотна Коледна тема - благодаря  Close-mas:
Аз вчера излизах, беше студенко, но малката в космонавта спа като къпана. Днес, ако мога пак ще направя едно кръгче.
И да ви се похваля - вчера Маги направи цяло завъртане от гръб по корем - 2 пъти, понеже с ММ решихме, че първия път е било случайно  Mr. Green
Оставям ви засега, да направя една супа за ММ, че го боли зъб и не може да яде  Tired Face
 

Последна редакция: пт, 07 дек 2012, 12:14 от chiki

# 50
  • Мнения: 5
Лъки, предполага ЛЛЛ ще ти отговорят, но и аз да споделя моя опит - и аз имах проблем със запушени канали и пих лецитин. аз пих по 2 първите 2-3 дена и после по 1 за още няколко дена. след това нещата се нормализираха и го спрях. Аз пих този на Jamieson.

# 51
  • Мнения: 2 096
Аз няма да правя подарък на Коледа за ММ. И той за мен също. Вместо това ще дарим тук:

!!! ЗОВ ЗА ПОМОЩ !!!
 
Филип е момченце на 2 годинки. От 1 година той е в кома и не може да се събуди. Бил е едно здраво дете, което е правило първите си стъпки
 в прохождането, но след ваксинация (поставена по-рано, отколкото трябва) той се разболява и прави възпаление на мозъка и оттам изпада в кома. Вече 1 година Филип спи (у дома си - тихо и кротичко, но не се събужда) и едничката надежда на родителите остава лечението със стволови клетки в Русия. Чрез това лечение семейството се надява Филип най-накрая да се събуди. След 2 седмици ще е ясна точната сума за лечението, но към момента се знае, че един курс (с изследванията, една-две вливки на стволови клетки и престоя в клиниката в Русия) е между 18 000-25 000 долара.
 
!!! НЕКА ПОМОГНЕМ, ПРИЯТЕЛИ !!!
 Разкрита е дарителска сметка в УниКредит Булбанк:
 
ФИЛИП ИГНАТОВ СЛАВКОВ
 BG40 UNCR 7000 1520 7863 99
 BIC: UNCRBGSF

# 52
  • Мнения: 1 639
 Cry

Като знам, че в понеделник ни предстои ваксиниЩЕ, страх ме е.

Ах, този палец...... Twisted Evil Дори днес се принудих да набутам наличната биба,
държах, държах, гледах и не си познавах детето, толкова ми е странна с биба.
Ама не я иска, плюе и ми се усмихва.  Laughing

Дариа си сучеше палчето само докато заспиваше у дома. Не беше пристастена, но го ползваше.
Към годинката, като проходи ( на 11м) сама се отказа от него. Много естествено стана, а аз
тъкмо се бях разчела сериозно за отучване.
Но.....не бих искала да разчитам на този късмет и с Елиса.
За сега я надхитрявам, като го завивам с кърпата, която е под главата й.
Търси, търси, ама не протестира. И после заспива.
Когато е време за ядене - лесно.

# 53
  • Мнения: 2 802
Скай ... последният ти пост е малко стряскащ и ще те помоля да го сложиш поне в скрит текст. На много мами им предстоят ваксини и точно това в момента не мисля, че ще им повлияе добре.  Peace

Иначе е ясно, че има много нуждаещи се и болни, но ме е яд, че хората се сещат само по Коледа за такива деца/хора! А когато човек има желание да помогне винаги може да го направи.

# 54
  • Мнения: 217
ХелОууууу! Днес ми е ще се украсява къщата за празниците. Вчера ММ се прибра по- рано от работа, че го помолих да ми смъкне от един мн висок рафт коледната украса  Mr. Green Дятито спи и ще се мятам  Crazy
Фейт, аз пак си взех на Авент бибирони,реших с каквото сме почнали с това да продължаваме.

# 55
  • Мнения: 2 802
Фейт, аз пак си взех на Авент бибирони,реших с каквото сме почнали с това да продължаваме.

То за залъгалките ясно, че пак ще е Авент, мисля за шишетата  Thinking
Сега ще поразглезам нещо в нета да видим плюсове и минуси  Whistling

Ние ще красим май в нИделята  Crazy

# 56
  • Мнения: 156
ха привет  Heart Eyes

дребната спи,а аз нещо съмс е скофтила..оертават се коледните партита във фирмата..,
ама домашния нещо се дърпа,та да видим Thinking

питанка имам: вашите деца откриха си ли пръста(ръката)? лапат ли я и какво правите
по въпроса? аз давам биба, но я плюе,защото не може да я задържи сякаш!  Rolling Eyes
откри си пръста и дори нощес както спи,се разбуди и почва да смуче яко..
дали са зъби? newsm78

# 57
  • Мнения: 478
От няколко дена само чета и немога да стигна до писане Simple Smile
Честит Никулден на патерици на именниците и всички празнуващи и честит рожден ден на Бъдик   bouquet
Ние имаме тая зелената пееща играчка на Джъмбо ама дребния се разревава като му я пусна, зарова ще почакам да порасне малко и ще пробвам пак Simple Smile
Вчера дребния успя да се завърти от корем по гръб за първи и единствен път, обръщах го после пак по корем мъчи се да се обърне ама не му се получи..днес ще пробваме пак Simple Smile Иначе не посяга към играчки само ги удря в повечето случаи случайно и все още никак не обича музика Simple Smile
Ние в неделя заминаваме за Русе да караме там празниците дано времето е хубаво за да мога да го поразходя малко в родния град Simple Smile

# 58
  • Мнения: 217
Фейт, аз имах в предвид, че смених и бибероните на шишетата, да са пак Авент.

# 59
  • Мнения: 224
Здравейте, момичета.
Ние днес бяхме на консултацийка  Grinning Качили сме 700 гр. - 5800 гр сме вече и 60 см  Mr. Green Биха ни ваксините, ревахме със сълзи яко... Сега спи като пребита, а трябва да й махам компресчетата  Whistling
Исках да ви попитам, пластмасовите шишета трябва ли да се сменят  newsm78 Аз в началото ползвах малки, сега съм с големи, но не мисля да ги сменям, те са нови още  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт