Стряскат ли се бебетата Ви?

  • 6 746
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • До морето
  • Мнения: 7 066
И моят син се стряска, все по- рядко вече, но го прави. В началото много се притеснявах, после разбрах, че е нормално. Освен това аз съм доста рязка, правя едни бързи движения и често се случва и аз да го стресна  Embarassed  и то горкото се чуди какво става!

# 16
  • Мнения: 30
Всички бебета се стряскат,дори и насън го правят.Нормално е,в тази възраст са на етап инстинкти и рефлекси.Не могат да си обяснят,нито да разберат случващото се около тях.И затова се стряскат.

# 17
  • варна
  • Мнения: 37
ох да ви се оплача и аз моят бебчо е на 2м. и той се стряска много, и аз го отдавам на това че като бях бременна много се стрясках.. много ми е притеснено, дано да отшуми всичко

# 18
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Ти чете ли темата по-назад? Няма нищо общо с това колко ти си се стряскала. Това е рефлекс!

# 19
  • Мнения: 5 173
И моята дъщеря (на 24 дена) се стряска от внезапен, по-силен шум. Това не ме тревожи.

# 20
  • Мнения: 73
Моята се стряскаше може би до годинката, после отмина.

# 21
  • Мнения: 196
наща също много се стряска  и много премигва с очички ... лекарката каза нещо за рахит , но аз Не вярвам !

# 22
  • Мнения: 1 110
В началото и аз се притеснявах, но разбрах, че това е съвсем нормален рефлекс.  Day after Day какво ти каза лекарката по- точно?

# 23
  • Мнения: 196
ами то понеже и споменах , че се стряска и вдига ръчички дори от скърцане на паркета , и когато яде мн се поти - тя каза , че лекарите води тези признаци , като симптом за рахит ! даде ни да пие някакви витамини на ампули, но няма да давам нищо ! ходих на ортопед , той каза дори обратното , че имало зрялост на костите за 7 м бебе и да спра с витамин д- то !  нзз на кои да вярвам , карам по старо му .

# 24
  • през девет планини в десета
  • Мнения: 51
По същия начин се стряскаше и моята беба , но постепенно отшумя Grinning
Ха това пък за пръв път го чувам за рахита Thinking не мисля , че има връзка , но знам ли...

Последна редакция: вт, 29 яну 2013, 04:55 от AnMary

# 25
  • Мнения: 5
Стряскаше се,сега вече не.

# 26
  • Мнения: 556
Нормално е да се стряска.

# 27
  • Мнения: 21 275
Стряскаше се,понеже асансьора е до нас  и имаме една съседка,която пускаше вратата му от много далеч,чак е скачала в шезлонга.

# 28
  • варна
  • Мнения: 37
до кога е нормално пък да се стряскат?

# 29
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
До шестия месец - назад в темата го пише.

Общи условия

Активация на акаунт