Бременни мами 2013 от Пловдив има ли?

  • 35 697
  • 518
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11
Здравейте  Simple Smile Аз съм бъдеща мама с термин август.Надявам се тук да науча много полезни неща и да обменяме информация.Лека бременност на всички бъдещи мами Wink

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте, бъдещи мами! Аз съм от Асеновград, но искам да родя в Пловдив, насочила съм се в Окръжна, но не съм си избрала лекар. За д-р Бачуров чета доста добри отзиви и ми се иска ако някой има повече информация да я сподели. Предварително Благодаря!

# 47
  • Мнения: 742
Д-р Бачуров е доста хвален лекар тук в Пловдив.Аз лично не съм ходила при него,но моя приятелка,която също е бременна в момента ходеше.Беше доволна,но прокърви и той 3 дни я караше да пие нош па и да лежи,а кървенето не спираше.Отиде при друг лекар,изписа Утрогестан и си реши проблема.Не казвам нищо лошо,просто мои наблюдения от близо.Иначе доста познати са раждали при него и са много доволни.

# 48
  • Мнения: 60
Здравейте, момичета! И аз съм от новите бременни, но все още не съм избрала лекар.Чудя се между д-р Димитрова (МЦ Капана) и д-р Симеонов (Окръжна болница). newsm78

# 49
  • Мнения: 0
Момичета,утре ще ходя тук! https://www.facebook.com/events/205973959527127/

# 50
  • Мнения: 519
аз пропуснах лекцията на 9.02, много ми се спеше и реших да поспя. Това за кърменето също ще е интересно, ама още съм на работа... тази и другата седмица и после ще дебна и аз такива неща Simple Smile

хубаво е, че ги споделяте, защото аз много трудно ги откривам...  bouquet

# 51
  • Мнения: 109
Здравейте, и аз да се включа тук с термин 28.05, втора бременност  Grinning. Утре ще ходя на отворените врати във ВМИ-то от 13,30ч., който иска може да заповяда Grinning

# 52
  • Мнения: 11
Здравейте момичета!Исках да питам на към каква  детска количка сте се насочили,имате ли мнение за марката?При мен е още рано но вече разглеждам и се колебая към какво да се насоча...

# 53
  • Мнения: 76
Здравейте момичета.
Еленаа моят термин е 26 май.И аз съм се насочила към Пещерско,сина си пак там родих,но нямам възможност да дойда на отворените врати,въпреки,че много би ми се искало. Crossing ArmsЩе се радвам да споделиш как е сега положението там.
Елинка1987 аз количка сигурно ще ползвам тази от баткото-Чиполино Пуки,но ако трябва да си купувам друга бих се насочила към Чиполино Перфекта. Peace

# 54
  • Мнения: 109
Здравейте сега се връщам от отворените врати във ВМИ-то. Много съм впечатлена. Обиколихме цялото родилно отделение.Всичко ми се видя много чисто. Стаите са нови , с нов теракот в различни цветове. Вип стаята е като останалите стаи само дето се настанява по една жена. Българките са отделени от ромките. Ако някои го интересува още нещо да пита Grinning

# 55
  • Мнения: 11
Здравейте момичета Simple Smile Напоследък започнах да се замислям каква козметика ще е добре да използвам за бебчо...Някои някакви мнения и наблюдения?
Хубав ден  Wink

# 56
# 57
  • Мнения: 0
Започва курс за бременни в Селена  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 43
Момичета здравейте,
много късно е намирам тая тема, но много се радвам че има Grinning Grinning
На бързичко да си кажа - това ми е първа бременност и термина ми е 2 май, но ще съм планово секцио към края на април.Смятам да раждам в Хирургиите,защото съм лежала в оперативна АГ и съм възхитена от лекарите и персонала там.
смятам да ходя на ОВ във ВМИ  другия месец, дано има места и та този в селена, че една приятелка ще води лекцията  Simple Smile
За козметика смятам да ползвам мустела

# 59
  • Мнения: 21
Смятам да раждам в Хирургиите,защото съм лежала в оперативна АГ и съм възхитена от лекарите и персонала там.
katerina, и аз така Simple Smile Живот и здраве, моят термин е на 23 август, надявам се всичко да мине леко при теб и да потвърдиш впечатленията и от това отделение! Ще чакам! Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт