Огледален свят по VOYO ~ тема 17~ В очакване на втори сезон~

  • 39 768
  • 735
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 180
Илда,Клоди,Релаксче Hug Hug Hug
Благодаря ви Hug
Релаклсче и аз вампирясах LaughingМн са сладки на тези снимки,и като малки,и като големи. Heart Eyes

# 556
  • Мнения: 21 201
Здравейтеее. Hug
Вече не само, че влизам ребром в темата от толкова ядене, ми открехвам вратата и със страх, че не знам на кой ъгъл дебне вампирка, Joyзатова в джоба си винаги нося чесън.
Мерси за кафето, ще си пийна.
Меги, честит ав, сега като си го написала и го забелязах.
Харесвам я повече русокоса.



# 557
  • Мнения: 11 820
Меги, Hug сладички са  Heart Eyes Наде то и да носиш чесън фаида няма ние сме от модерните вампита не ни плаши чесъна даже и го ядем  Mr. Green

# 558
  • Мнения: 0
Релакс Hugти днес да не мързелуваш та си под одеалото Laughing

Татарова гледам го хулиганчето Peaceи то заради Кенан Laughing

Наде Hugи аз си я харесвам руса повече Heart Eyes
Цитат
Вече не само, че влизам ребром в темата от толкова ядене, ми открехвам вратата и със страх, че не знам на кой ъгъл дебне вампирка, 35затова в джоба си винаги нося чесън.
Joy Joy Joy

Туй е против Twisted Evil

# 559
  • Мнения: 11 820
Клоди, Hug ходих по задачи рано сутринта и помръзнах и сега под родопското  Mr. Green голяма грешка направи,че издади за върбинката ми сега ако вземат да ни погнат с нея  Mr. Green

# 560
  • Мнения: 0
Клоди, Hug ходих по задачи рано сутринта и помръзнах и сега под родопското  Mr. Green голяма грешка направи,че издади за върбинката ми сега ако вземат да ни погнат с нея  Mr. Green
Joy JoyНяма ние сме от имунизираните вампита Wink Mr. Green

# 561
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Малко любов с кафето...

# 562
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Клоди, Heart Eyes

Скрит текст:
Сега видях, че си ме попитала за сериала "20 минути".../на работа съм... Rolling Eyes / та за сериала - гледах първи епизод и мисля да продължа, не мога да кажа още нищо, защото едно, че нета ми прекъсваше, друго, че беше толкова объркан този епизод...кой, откъде, накъде... #Crazy но ми хареса много играта на главния герой и естествено заради Туба...

# 563
  • Мнения: 2 116
Момичета! hug

Интересно и приятно е и днес в темата, благодаря за което на всяка една от вас!   bouquet
Снежи, Илда, Вани, Рени, Меги, Лудосче, Наде, Милена,  Hug



Гледах го най-накрая анонса по БТВ, нямам забележки по него, дано предизвика интереса на тв зрителите, онези които гледат само на малкия екран.
Дали ще му дадат своята гледаемост, така както на други излъчени до момента на наш екран сериали-не знам... newsm78
1-ви сезон на АФК някак се доближава до друг тип сериали, не онези силно драматични, които още от първите сцени те помитат с драмата в тях, В АФК това става постепенно с нарастваща сила, за сметка на това драмата после е пълна и от всякъде. Rolling Eyes

Наде, Киара,  Hug
Благодаря, че споделихте за вашата среща със сериала.    bouquet
Всяка от нас го е направила по своему и няма как да не е, но май всички сме били достатъчно впечатлени, при това така идентично-като сила, като трайна връзка която сме намерили като зрители с една разказана и показана история.
Като едно приятелство... Thinking

От мен за настроение, докато чакаме старта на Огледален свят... Hug

http://youtu.be/StZzv_wW06k  Приказка за езерната вода и приятелството


И един поздрав с една невероятна песен! Peace

http://youtu.be/QmDVjGawebw Елица и Стоян - Вода

Момичета, мислих си дали няма да е добре и да постнем поне по една снимка с няколко думи от биографията/професионална и лична/ на всеки от екипа?



Знам, че е правено, а и който иска може да намери инфо/нета е пълен/, но мисля, че с наближаване на 14.01. ще дойдат много нови зрители/и тук в темата/ които нямат нито време, нито ресурс да търсят сами.
А и ние ще си припомним нещо за любимците ни, така, че никой не губи, всички печелим.
Поне така си мисля, вие какво ще кажете? Hug

Хубав ден на всички, до по-късно! yes thumbsup bye

# 564
  • Мнения: 0

Клоди, Heart Eyes

Скрит текст:
Сега видях, че си ме попитала за сериала "20 минути".../на работа съм... Rolling Eyes / та за сериала - гледах първи епизод и мисля да продължа, не мога да кажа още нищо, защото едно, че нета ми прекъсваше, друго, че беше толкова объркан този епизод...кой, откъде, накъде... #Crazy но ми хареса много играта на главния герой и естествено заради Туба...
Благодаря скъпа  love001

Марги Hug  bouquet

# 565
  • Мнения: 180
Наде,благодаря. HugИ аз я харесвам повече руса. Peace
Лудосче  bouquet
Марги HugИ аз се надявам да получи своето признание сериала. Peace

# 566
  • Мнения: 21 201
Марги, привет и на теб с днешна дата, тук и сега. Hug
Мдааа, точно поради тази причина, а именно, че първия сезон беше лек за гледане се поддадох на изкушението му.
Тъкмо бях приключила с първият ми турски сериал, който въобще бях гледала до този момент и в душата ми беше отворил огромна черна дупка и като видях АФК по шоуто, и като видях тези усмихнати лица на младежите, и си казах, че това, ще е сериала, който, ще ме накара да забравя болезнения спомен от Мелодията на сърцето. Да, ама не, че стана и по-зле, Rolling Eyesоткъде да знаех, че, ще се превърне в непоносима за гледане от мен драма и то в пълният смисъл на думата. Cry
В първия сезон имаше кофти моменти, но те бяха в рамките на нормалното, както в ежедневието се редуват хубавото и лошото, ни в повече, ни в по-малко. Единственият момент, който ме беше разтърсил из основи и усетих неописуема и непоносима болка гледайки го в първия сезон, беше годежа на Фери с Халилудко. Този момент и до ден днешен е сред най-силните за мен в моята класация по тежест на гледане. Cry
Марги благодаря за приказката и за поздрава, както и на всички Ви за душевната атмосфера в темата.
АФК ми отне спокойния сън, на моменти ме натоварваше неописуемо, но ми даде и много, и преосмислих много истини за живота, и ако трябва да сложа знак за равенство, по-голямо или по-малко, то със сигурност това, което ми даде като емоций, чувства и изживявания са повече от негативите.
Ааа, Рени, добре ми подсказа за Върбинката, ще си сложа едно стръкче в джоба, че да влизам без страх тук. Joy
Марги, какво символизира аватара ти?

# 567
  • Мнения: 10
Лудосче,Марги,привет! smile3525
Аз попадах миналото лято на АФК.Хвърлих едно око/не си спомням на кой епизод,но я имаше и Зехра /и нещо ми се стори блудкав . newsm78 По-късно,след около месец,една моя дружка започна да ме навива да го изгледам/тъкмо почнаха да махат преведените серии/.Успях да си сваля от 1 до 9 еп.и56,57еп./с превод/.Оставих ги да отлежават... newsm78 Междувременно открих темите в БГ Мама и попаднах на вас/АФК/.Зачетах се,стана ми интересно и изгълтах лакомо първите 9 епизода...след това,четейки ви ,изгледах всичко останало на екс/и то определени моменти и серии по много пъти/.Тогава незнаех какво е аватар,подпис,дизи и т.н....пълен невежа.Опитах да пиша в темата,ама...йок...никой не ме отразяваше/с много малки изключения/.Реших,че ще се науча...започнах плахо...та до днес.Поне елементарните неща понаучих,ама все още ме е "страх"да коментирам много,много... newsm78...Това е...така бях омагьосана от ФЕмир!Като започна ПЕ,мислех да приключа с темата...в началото бяхме малко твърдите ФЕмирки,но постепенно нещата си дойдоха на място и въпреки различията ни по някои въпроси си останахме заедно и добри приятели.Така и трябва да е...ние сме нормално мислещи и уважихме позицията на всяка от нас.Разбира се...къща без комин няма...ама и това е в реда на нещата.
За себе си съм благодарна,че ви срещнах!Благодаря ви! Two Hearts


# 568
  • Мнения: 21 201
Снежи, ти си писала при нас в другата тема ли, не помня, а и по принцип реагирвам?! Embarassed
Да не мислиш, че знаех и аз какво е подпис, ав, пък за Дизи да не говоря.
Даже ние с Меги следяхме за трейлърите и като ги видехме по тв.то., и ги преразказвахме в темата.
Тогава Дизито не беше на мода, аз ги засичах по шоуто паралелно със Стъклен дом по бтв, точно в определен час и ден и бързах, за да споделя в темата видяното от мен.
Още си спомням трейлъра за 19 епизод, ФЕмир в самолета по случай РД на Корай, какво суетене, какви предположения бяха, липсват ми тези моменти.
Самото чакане, тръпката да ги споделя с другите момичета бяха неописуеми и незаменими за мен, отколкото сега получавайки всичко наготово като инфо от Дизито.
Няма го онова вълшебство в самото очакване и десетките предположения от наша страна.
Меги, спомняш ли си тези хубави моменти тръпнещи в очакване на новите фрагмани?

Последна редакция: ср, 02 яну 2013, 15:41 от Neidjal

# 569
  • Мнения: 11 820
Всеки спомена как е започнал да гледа сериала та да си кажа и аз  Mr. Green стоя си аз пред телевизора пуснала на бтв и хоп рекламата в първия момент гледам Хазал и след това младежа и споменаха за голяата любов мейду богато момче и бедно момиче,а аз съм си романтична натура и си викам това ще е а и Хазал ми е любимка от ЗП и така намерих в нета няколко серий изгледах ги на един дъх...търсих още но нямаше почнах да се ровя из форуми и случайно излези  Mr. Green и почнах да си правя регистрация защото нямах ...започнах да чета и разбрах,че серийте ги трият а у,Клоди ми се стори много надута отначалото  и Надето  Mr. Green  стига толкова,че бая написах  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт