Огледален свят по VOYO ~ тема 17~ В очакване на втори сезон~

  • 39 750
  • 735
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 6 105
Здравейте  Hug

Звезде
Скрит текст:
и при мен положението е същото с БТВ,дано скоро се оправят нещата.Уж пише,че може да се гледа по някакъв начин ефирно,но не съм разпитвала все още.

Лудостче,
Скрит текст:
незнам Рени дали ти отговори,но ги има в:

DMCA-removal-from-Google
DMCA-removal-from-Google
DMCA-removal-from-Google

както сигурно и на доста други места.

# 601
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Здравейте  Hug

Лудостче,
Скрит текст:
незнам Рени дали ти отговори,но ги има в:

DMCA-removal-from-Google
DMCA-removal-from-Google
DMCA-removal-from-Google

както сигурно и на доста други места.


Скрит текст:
Трябва ми от замунда само че ми трябва кой е най-добиря варянт защото пише на всичките горе долу ,че има проблеми със субс. И аз незнам кое да дръпна newsm78 newsm78

# 602
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Вани, Hug

Скрит текст:
Аз не гледам кой знае колко БТв, но сега като го няма, сякаш по другите програми няма нищо за гледане... ooooh! а, бе угодия няма и това е... Mr. Green

# 603
  • Мнения: 2 116


Не знам за каста как са се спрели на нея за избор на ролята/не съм срещала нищо по този въпрос, но то има толкова много инфо в темите назад, че е невъзможно да се оправиш особено, ако си по-отскоро/ обаче изборът е 100% и в десетката. newsm10



nadia_s, привет и на теб! Hug
За много години, да е спорна и здрава 2013 година! Peace Grinning
Скрит текст:
Аз мисля, че аз и Илда сме от гилдията, с теб ставаме три, нали?  Hug
Как да се обръщам към теб, ако е възможно без ник?
Киара, моля, няма защо.   Hug
Нали чакаме, да ни е забавно и интересно докато дойде 14.01. Laughing
А и винаги съм смятала, че трябва да се говори, да се споделя...това е универсално решение на и за всичко, особено ако има проблем, а ако не-общуването е нужно за хората, за това което са те над физиката си, така като въздуха и водата са нужни за материята и тялото ни.



Ето, че и нашата история е пример в това отношение.
Ако не беше премълчано от начало съвсем несъзнателно от Фериха, и ако Емир беше питал повече, но и по друг начин, можеха да си спестят недоразуменията които станаха рискови за любовта и за живота им в един момент.

# 604
  • Мнения: 57
Марги, да, три ставаме (ако няма още някой скрит  Laughing)
Аз съм Надя.

# 605
  • Мнения: 2 116
Марги, да, три ставаме (ако няма още някой скрит  Laughing)
Аз съм Надя.
Наде,  Grinning
Скрит текст:
Приятно ми е!   friendship  Hug
Но ставате две Надета, че да не ви объркам... newsm78




# 606
  • Мнения: 11 820
ехе вие цял роман сте изписали малко да ви изтърва и фтиди  Mr. Green  да похамнем малко,че ще  заслабнем

# 607
  • Мнения: 21 201
Благодарско за сладичкото. Heart Eyes
И аз смятам, че каста е на 100% точен, а и всеки актьор/актриса се срастна 100%тово с ролята си и като, че ли всеки беше единствено и само за своята, не и за нечия друга.
Ще ми е интересно с дублажа, но като, че ли най ми се запечати от рекламата по бтв гласа на Фери.
Наистина момчето, което се целуваше с непознатото момиче се оказа не толкова непознат, самият Корайчо е.

# 608
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Релакс,  bouquet

В началото е малко кофти с дублажа, но в последствие се свиква сякаш... Rolling Eyes поне при мен беше така... Peace

# 609
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Благодаря за сладкото  bouquet
На места дублажа не ми се връзва със интонацията по която трябва да бъде.   newsm78
Благодаря на всички   bouquet
Лудастче,
Скрит текст:
аз тегля тези,които са XviD и не съм имала проблеми със суб.

# 610
  • Мнения: 21 201
Не зная, може би е както Вие казвате и се свиква с дублажа в последствие.
Само се надявам, дано дублажите да не изпреварват истинските им гласове, че тогава нищо няма да се разбира. Пиша го, защото ми се е случвало да засичам в техни сериали такива разминаванки и само чувах гласове, без свързани думи в изречения, направо си е мъка гледането по такъв начин.  Cry
А Фери с този дублиран глас....... ooooh!как, ще вика и крещи срещу Емир, ума не ми го побира.  newsm78

# 611
  • Мнения: 10
Бях известно време без комп,а тук е било шумно и хубаво... Hug
Рали 2,Илди  wavey wavey
Наде/новото за мен/,драго ми е!  wavey
Момичета,коя е Йозлем Ялмаз?В по-долната анкета води мн.убедително  newsm78 Вероятно анкетата обхваща цялото дамско артистично съсловие на Турция... Thinking

Цитат
Guys please if you can vote for Hazal ( of course it is your choice ^^ ) http://www.oyuncularsitesi.com/forum/hangi-kadin-oyuncunun-dizis … nuz-t47988.0.html

Ако искте,гласувайте...
Скрит текст:
Ганушка,успех!Пребори тази сесия с лекота и късмет!

# 612
  • Мнения: 21 201
Снежи,
Скрит текст:
въпросната, за която питаш играеше в Незабравима.

# 613
  • Мнения: 2 116
Много ме радва, че балкона е все по-често пълен, както и, че се споделя така оживено в темата за вълненията ни около сериала. Hug
Благодаря ви!    bouquet

За дублажа, аз писах, но от трите сериала които съм гледала и на турски, този на АФК в Огледален свят най-лесно го приех.
Гледах 1-ви сезон на ОС благодарение на Рени,  Hug  bouquet затова и имам вече мнение за него.
Мисля, че е добър, е, няма как да се замести усещането от гласа-реалният, но като цяло са се постарали доста професионално от БТВ. Peace
Например в това отношение на Диема/екипа й по дублажа/ ме отказаха да гледам сериала който ме направи форумец тук-Запленяваща сърцето. Heart Eyes

В Пепел от рози-също бях разочарована в началото, много мрънках, мрънках, ама свикнах. Joy Joy Joy
Може би и това сега ми помогна да приема по-лесно този на АФК. newsm78

# 614
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

С нетърпение чакам 14 януари, пък дублажа не ме притеснява и аз изгледах първи сезон благодарение на Клоди Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, така че вече съм му свикнала...

И да ви пожелая лека нощ с една емблематична песен за АФК... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт