Огледален свят по VOYO ~ тема 17~ В очакване на втори сезон~

  • 39 960
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 21 201
Божеее...каква игра...очите им,гримасите им...всичко е толкова истинско...покъртително...Знаете ли каква мисъл ме преследва от известно време...Мисля си,че и двамата пресъздават по успешно мъката,болката... newsm78...Дали съм права?


Съгласна съм и аз забелязах, че драматизма по им се отдава, но Чаги изиграваше любовта на героя си по превъзходен начин и няма да крия, че неговата игра в подобни сцени по я усещах от на Хазал, въпреки, че и тя имаше много силни моменти изразяваща любов, като например сцената в която се сдобриха след Халилудковата къща в 44 епизод. В нея и не само, и двамата изиграха любовта на героите си  брилянтно. Друг такъв пример, за който се сещам в момента е сцената в стаята, в която се приготвяше Гюлсум като булка също в 44 серия, очите им говореха много, особено нейните.

# 721
  • Мнения: 0
Рали Hug

Ганушка Hugза Ферито newsm10

Марги ти си спец по завършване на теми Heart Eyes Heart Eyes

Татарова Hug
За мен Хазал се справи перфектно Peaceдокато Чатай донякъде,но в 3 сезон първите 5 серии ми обра точките #Crazyшапка му свалям за играта на страдащ Емир Peace

# 722
  • Мнения: 2 116
Привет! hug

Цитат
Май стана много дълго за което си извинявам.

Ганушка,  Hug
И аз бих казала-моля, не се извинявай за дължината на поста,  Praynig и за мен е удоволствие да разбера как виждаш нещата. Peace
Благодаря, че взе отношения по темата ни за днес и сподели!  bouquet

Цитат
Той правеше всичко, постилаше и се като килимче.
Това особено ме впечатли, интересно сравнение. newsm78
Може и така да се приеме, но в моментите когато наистина й беше нужно '"килимчето" него, а и Емир ги нямаше... Mr. Green


Та в този смисъл...каква полза от "килимчето" по принцип? Thinking

Но това е една широка тема с много въпроси, наистина като тръгнат епизодите по БТВ, ще имаме възможност детайлно да ги обсъждаме и разсъждаваме за тях. Hug

На острова:Ф:Де да можехме да останем тук...завинаги...
                   Е:Като погледна живота си,очите ти...за мен е без значение...много те обичам!
                   Ф:Аз също...обичам те много!


Ако позволиш, бих искала да допълня, понеже ги имам в архив и доста от диалозите помня и до ден днешен.
Това е сцена от 19 епизод на вилата  по случай РД на Корай и точните думи са:


Ф- Иска ми се да останем тук завинаги и никога да не се върнем в Истанбул. Много е тихо тук.
Е- Където и да сме, щом ме гледаш така значи и  живота е  тук , в очите ти. Много те обичам .
Ф- И аз.


Снежи, Наде,  за репликите! newsm10
За репликите които наистина се помнят, най-вече с усещането за любов което премина и остана у нас като зрители!
За играта и на двамата-и аз съм ЗА, на 100% се отдадоха и раздадоха за образите си!!!

Рени,  Hug

# 723
  • Мнения: 21 201
Рали Hug

Ганушка Hugза Ферито newsm10

Марги ти си спец по завършване на теми Heart Eyes Heart Eyes

Татарова Hug
За мен Хазал се справи перфектно Peaceдокато Чатай донякъде,но в 3 сезон първите 5 серии ми обра точките #Crazyшапка му свалям за играта на страдащ Емир Peace
Абсолютно. Толкова силна игра направи, че неговата непоносима болка се пренесе върху мен и написах стихотворение подтиквана от болката му. Cry Rolling Eyes Sick

# 724
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Привет! Hug

Аууу, изписали сте вече темата... Laughing

Наде, Hug Марги, Hug Клоди, Hug Ганушка, Hug Татарова, Hug

 Лиди,  Hugза много години!

Интересна тема за разговор сте подхванали – кой от двамата е по близо до мен като усещане и на кого съм се ядосвала повече... Thinking
През целия първи сезон  и аз като Надето нямаше за какво да обвиня Емир, той беше за мен идеал за мъж. Фериха ме ядосваше със своите лъжи, но след като гледах първите серии с бг дублаж и видях какво отвратително отношение имат към нея богаташчетата сякаш започнах да я съжалявам и  разбирам.Дразнеше ме това, че Фериха имаше много възможности да каже истината, но тя винаги отлагаше и затъваше още повече, знаех, че когато Емир разбере за лъжите и няма да и прости лесно,но и Фериха го знаеше и затова се стремеше да изживее на макс всеки момент с Емир. Той я обичаше толкова искренно и силно, търпеше всичко и най – важното вярваше и.
И дойде момента, в който Емир разбра за лъжите на Фериха и започна да се държи ужасно, аз не предполагах, че ще бъде толкова жесток. В първия момент си мислех, че има право да е ядосан и да се държи лошо, но след като реши да преспи с Руя и да предложи на Фериха да плати дълга срещу една нощ бях направо шашардисана и бях бясна на Емир. #Cussing out След като и това отмина и Емир разбра, че колкото и да е ядосан все още обича Фериха, а пък след сватбата в планината вече бях му простила всичко... Heart Eyesдо появата на Руя и бебето, а след това и Еджето...толкова пъти съм гледала епизодите и все още не мога да разбера за какво му беше на Емир да защитава толкова ревностно това Едженце и да пренебрегне дотолкова Фериха... ooooh! ooooh! ooooh!
За мен решението на Фериха да замине с Левент беше просто случайност, тя трябваше да предприеме нещо, защото като я гледах как седи затворена сама в този апартамент и как Емир постоянно е зает с проблемите на Едже ми идеше аз да я измъкна от там... Rolling Eyesсякаш през по – голяма част от сериала съм била ядосана на Емир, а пък на Фериха по – малко... Laughing
 И все пак след  тригодишната раздяла, след всички трудности, които преодоляха ФЕмир се надявах до последно, че ще продължат живота си щастливо и че ще сме свидетели на щастлив финал, но не би... #2gunfire
Колкото и да съм била ядосана и на двамата в определени моменти за мен Фериха и Емир са едно цяло ФЕмир... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 725
  • Мнения: 10
Наде,благодаря за корекциите... Hug
Клоди,наистина незабравима игра на Чаги в ПЕ...права си...шапки долу.. newsm10



# 726
  • Мнения: 21 201
Ето това е Звезде, отново както в началото когато си ни четяла сме на 100%тово мнение.
Надявам се и аз като теб с бг дублажа да се опитам да я разбера, защо толкова лъжеше и мажеше, въпреки, че съм малко скептична, че бих я разбрала и оправдала.
И какво като са се държали зле с бедняците, този който иска някой за приятел не се интерсува дали има пари и имане, приема го гол и бос както се казва но имащ душа и сърце за двама?! Гюндже общуваше с нея въпреки, че знаеше, че е бедна, видя баща й и в последствие сама си призна пред нея, че не и е шофьор а баща й. И въпреки това за мен Фери беше приятелка на Гюндже, но тя на Фериха, не.

# 727
  • Мнения: 0
Илда Hug

Лека момичета Hugмното ми се приспа нещо #Crazy

# 728
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Наде,  love001 не знам защо така се получи, но наистина след като гледах с дублаж, имаше един момент, в който Санем и Джансу се хилеха толкова подигравателно на Ферихаа пък и Лара в началото беше отвратителна ...тези моменти сякаш ме накараха да я оправдая донякъде за лъжите и...все пак Фериха е на такава възраст, в която са чувствителни на тази тема...и може би затова се уплаши и прибягна до лъжа, но друг е въпроса, че продължи да лъже доста дълго и се оплете яко в лъжите си... ooooh!

Клодиии, Hug нали си от вампирясалите...как ще спиш по никое време... Mr. Green

# 729
  • Мнения: 2 116
Илда, привет! Hug
Благодаря, че сподели!   bouquet

Цитат
Колкото и да съм била ядосана и на двамата в определени моменти за мен
 Фериха и Емир са едно цяло ФЕмир!
И аз мисля така! Peace Heart Eyes

А тази сцена спомняте ли си я? А думите им?

Е: Не казвай нищо.
Тук съм, ти си тук, това е единствената истина!
Ф: Единствената истина!


Илда Hug

Лека момичета Hugмното ми се приспа нещо #Crazy

Рени, рано е... newsm78
Спокойна почивка и до утре тогава! Hug

# 730
  • Мнения: 10
Лиди,мила,за много години и на теб!Нека Новата 2013г. ти донесе само положителни емоции и много здраве!



# 731
  • Мнения: 2 116



Снежи, чудесни колажи постваш всеки път! Peace  Благодаря!   bouquet

# 732
  • Мнения: 2 116
Тук няма думи, но нима са нужни...всичко е повече от ясно-ЛЮБОВ!!! Two Hearts




# 733
  • Варна
  • Мнения: 2
Лиди,Ч.Н.Г. и на теб! HugС тебе сме от един град Simple Smile


Благодаря ти!Радвам се,че имам съгражданки Simple Smile Hug

# 734
  • Мнения: 10
Тук няма думи, но нима са нужни...всичко е повече от ясно-ЛЮБОВ!!! Two Hearts





Mарги,и то какава...ask...


Последна редакция: пт, 04 яну 2013, 22:47 от tatarova

Общи условия

Активация на акаунт