МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 100 163
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Да прелетя и аз на бързо да се разпиша, на тази паметна дата  WinkХиляди благодарности на всички,който помогнаха празника да се осъществи   bouquet  bouquet  bouquet!Благодаря и на тези,който гласуваха за моето произведение .Изненадахте ме много приятно и неочаквано и дори пророних тайничко една сълза  Wink.Ще запазя този миг и хубавата свещичка в сърцето си.Много се радвам,че успях да се видя с Мама Цоцоланка и с Карамелена с която си поговорихме хубаво,но не достатъчно.Чудесно беше да видя и другите с който вече се познаваме,но едва разменихме само по няколко погледа,както с Деси.Сякаш времето не ни стигна.Мойте впечатления също са ,че тази година бяхме в много по малък състав от миналата.Нещо започна да ме блазни идеята да се събираме 2 пъти в годината,както предложиха и от Данон за да можели все пак и тази година да ни отпуснат нещичко  CrazyДецата са все още развълнувани от преживяното и само за това говорят.Не се включиха в нито една игра диванетата,а само обикаляха в кръг и се чудеха на къде да зяпат,ама го отдавам на факта,че не ходят на градина и в къщи малко изостават с развитието си  Thinking . Книжките се прелистват по цял ден и вече са прочетени.Грамотите се прибраха прилежно за други времена в който няма опасност да бъдат изрисувани или скъсани  Whistling.Много моля,който все още не е качил снимки да го направи,че тази година аз се провалих с тази част,а съм обещала снимки на спонсорите ни.Чакам да подбера за да мога да пращам с тях и документите за дарението.На финала ще кажа,че и аз както ДИП е споменала в последните си изречения, съм много разочаровани от някой хора   Mr. Green особенно след като се видях на снимки и на екран ,а не в огледалото.Направо ми призля,колко зле изглеждам с тези си килограми  Embarassed.Хайде до скоро,че малките пак са в серията бяс  Whistling

# 16
  • Мнения: 1 685
Еми, къде на екран?Аз видях, че ти взимаха интервю от Бтв, но самото интервю не съм го гледала.Може ли линк?
Въобще не съм разбрала, че има нова тема и се чудя защо не ми излизат известия, че някой е писал.Реших, че след като сте ме видели на живо сте ми блокирали профила да нямам достъп до темата  Laughing.
Искам да ви кажа, че се чувствам като крадец.Видях си името сред имената на хората които направиха празника възможен и прекрасен, а всъщност не направих нищо.Догодина ще опитам да компенсирам.
И сега, да се върна към ежедневието.В нас децата се изпреварват кой да се разболее по-напред.Засега ползваме само имуностимуланти, дано се разминем с хапчетата!Имам въпрос обаче в малко по-друга насока.Бихте ли ми препоръчали дерматолог, който да работи по здравна каса?Не можем да се справим с акнето на сина ми, а дерматоложката при която бяхме предписа антибиотик за минимум 3 месеца.Искам и някой друг да го погледне.

# 17
  • Мнения: 6 213
Добър кожен лекар има в Студентска поликлиника-др Борисов Peace работи с касата. Запознат е разни новости от науката, предполагам че и с акне се справя
.
Въобще не съм разбрала, че има нова тема и се чудя защо не ми излизат известия, че някой е писал.Реших, че след като сте ме видели на живо сте ми блокирали профила да нямам достъп до темата  Laughing.
Joy ами пък би имало защо-определено изглеждаш чудесно

Аз видях репортажа, даваха го в обедните новини в понеделник. Беше озаглавен нещо като "как оцеляват многодетните семейства", а очаквах да е с празнично заглавие.

# 18
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Да second  идеята беше съвсем друга и пак ме измамиха хитро и аз шарана за енти път лапнах въдицата  #2gunfire.Срам ме е от себе си  #Cussing out.
Карамелена това за блокирането много ме разсмя  hahaha.Ако бяха такива момичетата тук аз отдавна да съм блокната от бг мама  hahaha.Дерматолог ползвам един единствен от 17 години.Евгения Божикова,за последно работи в медицински център Лора на ул Позитано.Питай чичко Гугъл за номера,че нещо не мога да си намеря тефтера,а не ми се търси  в нета в момента.Имаго де  PeaceЕто ти и линк към поредната ми излагация.Обещавам да ми е последната в тоя живот  Embarassed. http://btvnews.bg/video/news/pet-na-sto-ot-semeistvata-v-balgari … oveche-detsa.html

# 19
  • Мнения: 6 213
На мен в никакъв случай не ми направи лошо впечатление, има нужда да се казват тези неща. И не смятам че е излагация Peace просто ме изненада насоката..

# 20
  • Мнения: 2 022
.....Направо ми призля,колко зле изглеждам ..............

Само прелитам за малко над територията, но тези думи на Еми ме събориха от метлата.  Mr. Green
Еми, слънце, колко зле изглеждаш?! Хората (и аз също  Twisted Evil) човек убиват за такива очи и такава коса! Жива и здрава да си, ама наистина ли не осъзнаваш, че си изключително добра комбинация. 
  Hug

# 21
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
3 в 1 неочаквано добра комбинация -очи,коса и свръх килца  Mr. Green.Пролетна,слънце давай си телефона ! Няма да минеш само с кафе ,то е ясно  Peace

# 22
  • Мнения: 1 744
.....Направо ми призля,колко зле изглеждам ..............

Само прелитам за малко над територията, но тези думи на Еми ме събориха от метлата.  Mr. Green
Еми, слънце, колко зле изглеждаш?! Хората (и аз също  Twisted Evil) човек убиват за такива очи и такава коса! Жива и здрава да си, ама наистина ли не осъзнаваш, че си изключително добра комбинация. 
  Hug
Еми, недей така, изглеждаш толкова свежо! Hug А за интервюто - не се притеснявай, много добре си беше. Просто задачите на медиите са само негативната страна да отразяват. Със сигурност можеха повече време да отделят и повече неща от живота на многодетните да отразят и най-вече за празника.

# 23
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Привет!
Благодаря и аз за прекрасния празник! Дори мъжът ми нямаше да присъства, а всъщност остана до края!
Еми, страхотна си и на живо, и на екран! Наистина комбинацията е чудна - коса, излъчване...! А с Габи и Айси се запознах точно покрай игрите. Много бяха сладки като се водеха за ръчичка /то и моите са същите де/.  :love

  bouquet

# 24
  • Мнения: 11 607
Дори мъжът ми нямаше да присъства, а всъщност остана до края!

Той ли направи общата снимка???

Издирвам фотографите, моля, обадете се......Този път реших да не се излагам с моята сапунерка, при вида на толкова по-добри фотоапарати.....Но къде ги снимките?????


Еми, молим......класацията за килограми отдавна съм я оглавила, не се вижда на хоризонта скоро да сляза от там....И в тази връзка Пешеходката е много права -

Цитат на: Дива ирландска пешеходка (LSD) link=topic=692496.msg23779365#msg23779365

Имам само малки забележки, които не само ще кажа, ами и ще ги натвърдна, защото това е пълно безобразие и липса на всякакъв морал!!! Пиги (небезизвестната еклерова майсторка) ако обича да започне да остарява (поне малко - от кумова срама)! Второ - възмутена съм от Маминка, Карамелена, Айла, Таня и пр. - не може да сте толкова млади, слаби и красиви и ... многодетни! Депересирахте ме и ме хвърлихте в емоционална дупка! Ние "величествените" сме вече рядка порода - като птицата додо. Хъм! Crossing Arms Crossing Arms

То направо летвата за визия на многодетна мама е вдигната мнооооооого високо......И 5 живота да имам - все тази.......

# 25
  • Мнения: 1 685
Еми, много си хубава и чудесно изглеждаш на екран!Между другото си и много респектираща личност.Виж ме мен - исках много да похваля един човек пред теб, а така се притесних, че май го представих в противоположна светлина  Crazy И като сме на вълна комплименти - Момичета, стига дее newsm56.Минаха 2 години, а не мога да върна формата си, такъв апетит имам, че ме е срам от себе си.За времето след раждането до сега, съм свалила няма и 2 килограма, а имам още над 10.И докато не ми пукаше доскоро, сега това ми е обсебваща мисъл превръщаща се в комплекс.
Благодаря ви за препоръчаните дерматолози! Second, добре е наистина да е отворен към новостите, че имам няколко питанки относно съвременните начини на лечение при този проблем.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 272
Момичета здравейте!  Hug Hug Hug
Празника беше наистина страхотен! Много се радвам че се запознах с още повече от вас,а с някой само си разменихме погледи, но все си е нещо реално, не само виртуално.  Grinning  Hug
Поздравления за организаторите !!!

Аз също си мислех,че можем да си го направим празника 2 пъти в годината , и за Великден например  Peace

Едва сега намирам 5 мин да пиша понеже няколко часа след като се прибрахме в неделя Светли вдигна много висока температура и до тази сутрин все си я подържа. Пихме Нурофен 2 ден сме дори на антибиотик, но............ В чудо съм се видяла....... , какво става с иначе толкова здравото ми дете......, но "И това ще мине!"  Laughing

Снимките още са на фотоапарата, ще гледам тази вечер да ги сваля и кача някъде.

Прегръщам ви и ви целувам, всички без значение колко тежите  Wink  Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 3 740
Ох, Еми, ще ме умориш! И аз искам да съм руса, синеока и 30-годишна, ама не съм! И сега да се гръмна ли? Важното е, че за мъжа и децата съм най-красивата. Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 1 001
Ей, изпуснах ви дирите, а като ви намерих гледам - оръзмерявате се  hahaha

Гледах снимки и мисля, че сте прекрасни!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 
Още малко медийно отразяване

# 29
  • София
  • Мнения: 1 272
 От тези 2 линка може да си изтеглите снимките от нашия фотоапарат:

http://dox.bg/files/dw?a=dc23535c4e

http://dox.bg/files/dw?a=8ff85b564b


Някой не са много ОК, но нямах време да ги "пресявам". Във фейса ще си позволя да кача снимки на моето семейство.

Прекрасен зимен ден на всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт