Аватарно - танцувална / Тема No 16

  • 17 972
  • 822
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 227
Поли, мерси за темата Hug
Момичета, аз се отказвам от тази игра, имах няколко неща наум, но всички са заети, а сега нямам време да търся нови. Приятна игра Hug

# 16
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Забравих да се похваля вчера, че най-накрая ив Сопот имаме малко сняг. Синът ми не е очарован.  Grinning

Evridika, ако не повтаряш снимките, а само идеята, защо пък да не се включиш, ето например балерини мисля, че ще имаме много повече от една комбинация днес. Само казвам.  Hug

Ройс, прекрасна малка кукла, пу-пу. Да е жива и здрава племенницата ти! Поличката ли се казва туту?  newsm78

Много ти благодаря! Да, поличката се казва туту.

# 17
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Ой! Grinning

Евридика, слагай каквото имаш, нищо, че се повтаря като идея. Peace

# 18
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Поли   bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря ти Акаша Hug Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 150
Поли, прекрасна тема! Heart Eyes    bouquet

# 20
  • Мнения: 227
То не само като идея, ами направо и картинките се дублират Laughing Имах три различни идеи и трите са заети. Мерси момичета, много благодаря и на тези, които ми подариха картинки на лични. Нещо нямам настроение да играя, имам си разни лични проблеми. Много сте мили всички Hug

# 21
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Евридика,  Hug.


Като каза за подарени картинки, имам едно чудене от известно време. Подарилият комбинация може ли да гласува за нея? Не ми се струва много редно. Laughing

# 22
  • Мнения: 150
Аз гласувам за моите подарени според зависи как ми стоят на общия фон. Обикновено са класирани на 4 или 5 място или са извън класацията. Peace

# 23
  • Мнения: 6 650
Евридика,  Hug.


Като каза за подарени картинки, имам едно чудене от известно време. Подарилият комбинация може ли да гласува за нея? Не ми се струва много редно. Laughing
Евридика -бързо да се измъкваш от дупката! Hug
Аз веднъж съм играла с подарена комбинация,беше още в началото и не помня дали този,който ми я подари е гласувал за нея. Веднъж съм подарявала комбинация,но не съм гласувала за нея.  Peace

# 24
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Аз първия път гласувах и после ми се стори няк'во тъпо да го правя, не знам... Rolling Eyes Иначе, да, според общия фон. Не е задължително да ми харесва повече от всички останали. Peace

# 25
  • Мнения: 6 650
Аз мислех,че това е някакво изключение-да играеш с подарена комбинация,но като ви чета ,оставам с друго впечатление. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 1 334
Някой за съвет?

# 27
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Силве, аз. Peace

# 28
# 29
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
нези, аз 3-4  пъти най-много съм подарявала. Не ми е честа практика. Peace

Общи условия

Активация на акаунт