София МЛАДОСТ (20)

  • 75 635
  • 769
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 478
Същия Немски магазин го има в Младост 1 до метростанцията,там е от няколко месеца,а вече и рекламни брошури пускат по кутиите на него.

# 31
  • Мнения: 646
Elida, благодаря ти за фризьорски салон Деси. Сега се връщам и съм доволна   bouquet


Пак да питам има ли библиотека в Младост?

# 32
  • sofia
  • Мнения: 1 186
Пак да питам има ли библиотека в Младост?
Библиотека има в Младост - 3, зад поликлиниката, в трафопост, между първия и втория висок блок  мисля, че беше.

# 33
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пак да питам има ли библиотека в Младост?
Библиотека има в Младост - 3, зад поликлиниката, в трафопост, между първия и втория висок блок  мисля, че беше.

точно така е. Има в трафопост, до блок 343

и в Младост 1 има. В едни квадратни блокчета (бл.63) до 10 СОУ.

# 34
  • Мнения: 2 879
Аз искам да попитам къде в Младост мога да закупя кошници, в които да си опаковам вино, бонбони и др. неща т.е. да си направя коледни подаръци-кошници ?

В Евроленд също може да има.

 bouquet


кое е Евроленд?

и аз благодаря за новата седенчица   bouquet

Да не би да е магазина в Кауфланд? Нещо от рода на магазините за левче Simple Smile
Май така се казваше Евроленд.

Точно там е.

# 35
  • Мнения: 646
Благодаря за библиотеките!

# 36
  • София
  • Мнения: 35 098
Да не е гол запис та,
в блока на Флоримонт( Младост 4) са отворили страхотен магазин на 2 етажа тип кинкалерия, джунджурийница и какво ли не Laughing

# 37
  • Мнения: 626
Да не е гол запис та,
в блока на Флоримонт( Младост 4) са отворили страхотен магазин на 2 етажа тип кинкалерия, джунджурийница и какво ли не Laughing

Точно това е въпросния Немски магазин  Peace
Аз все се каня да го разгледам и не стигам до него има ли нещо интересно?

# 38
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Пак да питам има ли библиотека в Младост?
Библиотека има в Младост - 3, зад поликлиниката, в трафопост, между първия и втория висок блок  мисля, че беше.

точно така е. Има в трафопост, до блок 343

и в Младост 1 има. В едни квадратни блокчета (бл.63) до 10 СОУ.
И още една има на ул.Бъднина, във високия блок 321А, до 81 СОУ.

# 39
  • София
  • Мнения: 12 229
  Благодаря за темичката   bouquet
  Ще отида и аз да разгледам магазинчето  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 805
Да не е гол запис та,
в блока на Флоримонт( Младост 4) са отворили страхотен магазин на 2 етажа тип кинкалерия, джунджурийница и какво ли не Laughing

Точно това е въпросния Немски магазин  Peace
Аз все се каня да го разгледам и не стигам до него има ли нещо интересно?

Дали има кутии за коледни сладки?

Някой виждал ли е такива из Младост?

# 41
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
И аз с въпрос - помагайте ако можете  bouquet От 2 дни се скъсвам да търся в района детски роклички за момиченца на 5 и 6 г (110 и 116 см) - обиколих всички базари, РУМ-ове, детски магазини в Младост 2 и 3 и това което намирам е един кич от воалчета, панделки, воланчета, златца, сребърца, болерца, или в трагично тъмни цветове....  ooooh! Нас на бал или сватба няма да ни канят.  Rolling Eyes Искам обикновени семпли изчистени роклички с дълго ръкавче, трикотажни, в свежата розово-лилава-червена момичешка гама, за ежедневието в детската градина. В интерес на истината намерих само за едното дете -размер 110, но не мога да купя без да намеря и за двечките- знаете как е- хем да са различни  - хем еднакви Blush. В магазините на Waikiki имат доста добри неща от това което съм виждала и търся в момента, но явно в София все още няма такъв...  Ровейки в нета обаче, случайно попаднах на марката Wenice с магазин в Младост 3 - бл 314?!  Има ли реално такъв магазин там - как не съм го видяла досега.  Thinking Информацията е стара, вероятно не е актуален като местопложение, затова реших да ви питам- може да сте виждали подобна верига. Приемам идеи и за други добре заредени детски магазини в квартала- с некитайска стока, където да има избор като цветове, модели и размери. Благодаря ви за съдействието   bouquet

# 42
  • Мнения: 478
Имаше магазин на Wenice,но мисля от 1г няма вече,беше на светофара на Малинов посока Младост 2,после беше гръцки рибен магазин,сега май няма нищо.Иначе роклички по малките магазинчета виж,на пазарчето  ДжиЕм,между Нова деница и Билла в Младост 3,там има 4-5 детски .Има и едно  в блока срещу магазин Дар.

# 43
  • Мнения: 98
Wenice отдавна няма,беше на мястото на Рибния Магазин на кръстовището до пицария Верона.Защо не погледнеш в THE MALL в магазина на H&M например съм срещала подобни изчистени от кич моделчета.  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 3 114
Вече има магазин на Waikiki в Сердика Мол.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт