Подсъзнанието може всичко 54 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 71 673
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
 Hug Heart Eyes Hug

# 16
  • Мнения: X
Здравейте.
Аз за първи път пиша тук.Надявам се да ме приемете в редиците си.Иначе честичко ви чета.Виждам,че на всички се сбъдват желанията.И аз писах желание през септември,но за съжаление не се сбъдва,а напротив нещата станаха много зле.
Явно някъде правя грешка...Или не го формулирам,както трябва,или май не трябва да се сбъдне.
Изчела съм всички теми,но съм пропуснала сигурно нещо.
Вие днес ще пишете ли желания или ще чакате новолуние?

# 17
  • Мнения: 185
вместо запис
ОБИЧАМ ВИ Hug, ХАЙДЕ ДА СИ ПОЖЕЛАВАМЕ ЖЕЛАНИЯ babydust7 през целия ден

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 061
Много сбъднати желания през тези вълшебни дни!

# 19
# 20
  • Мнения: 1
mama na Sani Тази сутрин рано рано ми дойде музата. Така го почувствах. Днес ще бъде един вълшебен ден. newsm68  animal037 smile3535  261uu newsm57

http://dreamland-bg.com/Themes/default/images/luck/bwy1321563857q.gif

ето едно утвърждение за всички вас!

Последна редакция: ср, 12 дек 2012, 09:48 от dea 555

# 21
  • Мнения: 560
И според мен ще е  вълшебен ! Честит ви  12.12.12...  и всеки друг нов  ден !
И при мен се  сбъдват  все  по  моментално и с лекота  всички неща, нека да са само позитивни, и денят , и живота  ни !

И аз благодаря svedd !

Последна редакция: ср, 12 дек 2012, 10:09 от Нивиана

# 22
  • В Балкана
  • Мнения: 672
svedd


Всичко е вътре в нас!   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 26
Здравейте момичета, чета темата всеки ден но пиша рядко. Не знам как да започна искам да ви се оплача и да ви помоля и за съвет, все пак повечето тук сте мами. В ъщото време като чета постовете ви не иска да рзвалям вълшебната атмосфера, но наистина имам нужда от помощ. Пиша си желания, мисля позитивно, правя си утвърждения но нещата е ми се получават, много са и са комплексни, като се започне от това, че съм без работа вече цяла година и съм кълбо от нерви и се стигне до това, че децата ми, по точно едното е с много твърдоглав характер и не мога да овладея ситуацията, в следствие на моите нерви, викове и крясъци всеки ден си влошихме отношенията и с таткото. Кажете ми какво да правя много ни е трудно имам близначки на 3 годинки, едната сладурка е много кротичка и добра, другата е огън, страхотен инат и проблемно дете. Сутрин преди 9, 00 не можем да излезнем за градина и то заради нея. Защо при мен не се получават нещата, какво да направя? И с търсенето на работа не се получава и не мога да сеи намеря мюсто от нерви и тревога. Но с цялото си сърце се радвам на вашите успехи и збъднати желания. Simple Smile) Моите не се збъдват, може би това са изпитания или уроци, които не съм научила, а може и Вселената да ме наказва за нещо. Не намирам отговора. Помогнете ми! Хубав и усмихнат ден ви желая на всичкли!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 968
Много сбъднати желания през тези вълшебни дни!


Дано на всички   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 117
svedd, БЛАГОДАРЯ!  bouquet

Нека коледния дух бъде с всички вас!
Да ви се случат най-прекрасните и неочаквани неща!  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 1
Пожелавам на всички ни много усмивки и положително настроение!  Hug  bouquet
Днес ще си пожелавам, пожелавам, пожелавам...само хубави неща ще си пожелавам. Simple Smile
Не съм сигурна дали точно в 12:12ч ще успея да си пожелая нещо, но дори и да е преди това едва ли ще е от голямо значение. Според фън шуй 12.12.12 е късметлийски ден!
Да си пожелаем късмета да е с нас, не само днес!   Heart Eyes

Последна редакция: ср, 12 дек 2012, 10:38 от Роси@

# 27
  • Мнения: 4
Здравейте!
Честит 12.12.12
Довечера в полунощ прави ли се някакъв ритуал за сбъдване на желания?

# 28
  • Мнения: 1
svedd, благодаря за положения труд  newsm51
Аз спрях да пиша напоследък, защото....никак не се чувствах добре. Пълно изтощение и демотивация....може да е било заради енергийния преход  newsm78
 Снощи ми се случи нещо интересно- легнах си малко след полунощ, т.е. вече беше 12.12. През деня преживях един провал, после пак ме обхвана тази летаргия и пустота, които ме бяха завладяли напоследък. Тогава изведнъж някаква енергия протече по цялото ми тяло...както когато викам ангеля-хранителя си, но тогава я усещам само във тила и главата. Усещала съм я и като парене в ръцете си когато ги слагам на място, което ме боли. Сега енергията е в цялото ми тяло, от дланите ми все едно ток тече  Crazy

# 29
  • Мнения: 7 914
 А аз четох някъде, че днес е тежък енергиен ден, а на мен ми е весело, светло и ефирно днес.  Flutter

Момичета, някой знае ли  дали луната е без курс утре ( за Новолунието) и кога?

Общи условия

Активация на акаунт