Подсъзнанието може всичко 54 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 71 655
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 750
Здравейте в новата тема!   bouquet

Към пишещите желания: утре към полунощ ли ще пишем, или?

# 46
  • Мнения: 185
eeee, не ми се сбъдна голямото желание днес Sad

# 47
  • Мнения: 1
 Момичета, аз определено не съм най-подходящия човек да раздава съвети  Mr. Green Но с много искане нещата не се получават. И при мен има две на пръв поглед елементарни желания, които страстно искам да сбъднат и....не става разбира се  Blush  newsm32 ви ги пожелавам от сърце, защото няма нищо по-прекрасно в живота на една жена  Heart Eyes Стига наистина да е открила правилния партньор.
 Във връзка с отношенията с друг човек- пробвалили сте да говорите с Висшия му Аз и да разберете мотивите за това му поведение  newsm78 Връзка без скандали наистина няма, обаче....агресия, подтиснатост, старание да се угоди само и само да се избегнат конфликти.... Thinking
 Клем4е, много се радвам за приятелката ти, дано повече такива неща се случват  Heart Eyes
 mama na Sani  Hug Аз имах един провал вчера, ама...м**ната му  Wink Нещо по-добро ще се случи  Party
 Атинка, бързо оздравяване  Hug

# 48
  • Мнения: 574
Здравейте и от мен в новата темичка.
При мен нещата в работата не се развиват добре. Направо съм отчаяна. Днес се скарах с шефката, защото ми омръзна стари злобни и неквалифицирани пенсионерки да вземат неадекватни решения. Кажете начен как да си помогна да ми тръгне положително в работата или да привлека нова подходяща за мен. Писах желания доста месеци, но нищо. А така ми се работи на приятно място. Работя с хъс и съм квалифицирана, но нещо не мога да си улуча мястото. И съм много добрудушна и си мисля, че в този свят това само ми пречи. Хората като ме видят, че мога гледат да ме смачкат. Днес и едно друго нещо ме учуди от хората. Пресичам си аз улицата и на половината на платното чувам шум. Обърнах се и видах един дядо как се подхлъзна на тротоара от снега и падна. Допресекох и се обърнах за да изчакам да се върна назад и да му помогна, но имаше много коли и се наложи да почакам 3-5 минути. Минаваха хора и никой не му помогна да стане. Той се опитваше но пак се хлъзваше. Направо се ужасих от гледката. Пресякох даже малко пред колите и отидох да му помогна. Подхванах го и го повдигнах. Той беше толкова изненадан че някой му помага и толкова ми благодари. Тръгнах си по-пътя и си мислих доста защо хората сме такива. Злобни и в работата и навън навсякъде. А колко би бил по-добър света ако не гледаш само собствения си интерес.Дано станем по духовни и добри.

# 49
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Ехооо, помните ли меее Simple Smile
На 6.12, баш в навечерието на Никулдемн и празникът на моя син, разбрах, че проектът ни за емиграция се е раздвижил сериозно и чакаме покана за явяване на интервю този или другия месец. Много се зарадвах, започнах сериозно да уча и започнаха да се струват все едни такива дребни проблеми, които могат да ти скъсат нервитеее #2gunfire Обаче гледам да не им обръщам внимание и днес си намерих в два различни часа монетка-чисто нова-от 1 ст. Simple Smile Много ме развесели този факт и целия ден ми е густо. А магазинчето, от което си взимам кафе често, днес се оказа, че има празник и кафето ми беше безплатно Mr. Green А и продавачката се оказа моя познато и още повече се зарадвах Mr. Green

Нищо не си пожелах днес в 12:12, но утре ще си пиша желанията Simple Smile

# 50
  • Мнения: 185
Цитат
Обърнах се и видах един дядо как се подхлъзна на тротоара от снега и падна. Допресекох и се обърнах за да изчакам да се върна назад и да му помогна, но имаше много коли и се наложи да почакам 3-5 минути. Минаваха хора и никой не му помогна да стане. Той се опитваше но пак се хлъзваше. Направо се ужасих от гледката. Пресякох даже малко пред колите и отидох да му помогна. Подхванах го и го повдигнах. Той беше толкова изненадан че някой му помага и толкова ми благодари. Тръгнах си по-пътя и си мислих доста защо хората сме такива. Злобни и в работата и навън навсякъде. А колко би бил по-добър света ако не гледаш само собствения си интерес.Дано станем по духовни и добри.
мнооогооо са милаааа, налага ми се всекидневно да излизам пеша на дълги разстояния, всеки си прави своя избор да помогне или не и съответно си понася последствията Naughty, ползвам и градски транспорт, там е ужасен ужас, обикновено, НО НЕ ВИНАГИ майки стават да направят място на малки дечица и по-малко възрастни на по-възрастни от тях, това че ние сме се събрали тук добрички и мили не значи, че и навсякъде са такива хората Cry, това е и причината все по-често да се питаме една друга как да се справяме с негативни хора (лоши шефове) и т.н., защото се обезвериха хората, особено в България, я познай последния път като паднах на богинския ми задник кой ми подаде ръка да се изправя, имаш избор между полицай и младо момче, еми младото момче (предвид възрастта му живота все още не го беше обрулил с негативни хора), полицая седеше и ме гледаше ето така Shocked. Много жалко за старите хора в България, вече си мисля, че са на мястото на онези стари хора от онази българска народна приказка,  дето на никого не му бяха нужни.....

# 51
  • София
  • Мнения: 3 611
Ехооо, новолунието дойде. http://fazinalunata.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2012/12/13/
От 10.42 до 23.42ч луната е без курс, така че желанията ще пишем след 23.42ч  newsm68

Последна редакция: чт, 13 дек 2012, 11:57 от july1993

# 52
  • Мнения: 1
Добро утро  вълшебници   bouquet
Празният курс на луната приключва в 21.42 ч.
 Новолуние в Стрелец:

Скрит текст:
Примерни формулировки на желания според американската астроложка Жан Спилър
 
Религия, молитви ,висша сила, честност, директна комуникация
 
-  Искам редовно  да се оповавам на Висшата сила да ме води в правилната посока
 
-  Искам напълно ясна връзка и комуникация с положителните Духовни водачи
 
-  Искам ясно да ми се покаже как да се моля за да се свързвам директно с…Висшата сила, Източника,Бог, Антелите…
 
-  Искамс лекота да се освободя от всички страхове , свързани с това да бъда честен с другите
 
-  Искам с лекота да мога да намирам време да се моля по…мин всеки ден,….пъти на седмица…
 
Връзка с природата, интуиция, мир на ума
 
-  Искам с лекота да чувам интуицията си и да се доверявам на вътрешния си глас да ме води в правилната посока
 
-  Искам да изпитам радостта на духовната пълноценост
 
-  Искам с лекота  да предприемам действия, които интуицията ми подсказва че е правилният път за мен
 
-  Искам с лекота да се наслаждавам на Природата
 
-  Искам постоянно и с лекота да изпитвам мир на ума
 
Спонтаност, приключения, положителни очаквания, пътувания в чужбина
 
-  Искам с лекота да предприема пътуване до….. на цена, която мога да си позволя.
 
-  Искам да изпитам свободата и удоволиствиего да живея живота си
 
-  Искам с лекота да гледам на живота като на приключение
 
-  По отношение на ситуацията …искам да се изпълня с опритимизъм и позитивни решения
 
Етика, морал, съдебни органи
 
-  Искам с лекота да намирам етичния път по отношение на …
 
-  Искам с лекота да намеря правилниия съдебен защитник, който ще се занимае с делото ми на цена, която мога да си позволя
 
-  Искам яснота по отношение на делото на… което да доведе до вземането на решение в моя най-добър интерес
 
Галантност, любезност, късмет, щедрост
 
-  Искам с лекота да се отнасям галантно към тези, които се нуждаят от моята помощ
 
-  Искам лесни, приятелски взаимотношения с хората
 
-  Искам с лекота да се освободя от всички блокировки, пречещи ми да изпитам щедрост
 
-  Иска с лекота да стана възпримечив/а  към добрия късмет във всяка отбласт от живота ми
 
Учители, колеги, философия, търсене на отговори, намиране на решения
 
-  Искам успешно да се запиша да уча…
 
-  Искам с лекота да гледам философски на живота си
 
-  Искам с лекота да привлека, разпозная и започна да чета тези книги, които имат положително въздействие върху моето духовно развитие
 
-  Искам с лекота да привлека, разпозная и захочна да работя с правилния учител, който да ми помогне да науча…
 
-  Искам с лекота активно да търся отговор/намирам решение на… в ясен и пряк контекст
 
Пряк път, непълноценно общуване, екствагантност
 
-  Искам с лекота да се освободя от навика да минавам по краткия път и да правя прибързани грешки
 
-  Искам с лекота да се освободя от всички самосаботажи по отношение на ..пари,лично щастие, успех…
 
-  Искам с лекота да се освободя от навика да предполагам без да проверявам фактите
 
-  Искам с лекота да се освободя от навика да прекалявам по отношение на…работа,харчене и т.н.
 
Органи, управлявани от Стрелец- тазобедрени стави, бедра, черен дроб
 
1.      Искам тотално излекуване в областите….(управлявани от Стрелец)
 
2.      Искам с лекота да привлека, разпозная и работя с правилните лечители, които да въстановят здравето ми в областите…. (управлявани от Стрелец)
 
И ВСИЧКИ ТЕЗИ ЖЕЛАНИЯ ЗА НАЙ-ВИСШЕ БЛАГО!

 Вал, много е тъжна случката със възрастния човек  Sad За шефката си защо не пробваш с Хоопонопоно  Confused Аз също доста бях недоволна от работата си, докато не осъзнах, че за да променя ситуацията, трябва да променя отношението си към нея. Погледни хубавите й страни и благодари на Вселената за нея, ще видиш, че нещата ще стоят по друг начин.
Направо съм отчаяна. Днес се скарах с шефката, защото ми омръзна стари злобни и неквалифицирани пенсионерки да вземат неадекватни решения. Кажете начен как да си помогна да ми тръгне положително в работата или да привлека нова подходяща за мен. Писах желания доста месеци, но нищо. А така ми се работи на приятно място. Работя с хъс и съм квалифицирана, но нещо не мога да си улуча мястото. И съм много добрудушна и си мисля, че в този свят това само ми пречи. Хората като ме видят, че мога гледат да ме смачкат.
Първата стъпка към промяната поне при мен беше когато осъзнах, че аз и само аз съм отговорна за случващото се в живота ми  Peace Изградила си си негативен модел на мислене, как очакваш нещо да се промени ? Само с писане на желания и искане не става. Знам че не е лесно, всички срещаме предизвикателства, успех  Hug

# 53
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Цопвам се да ви следя. Laughing

# 54
  • Мнения: 0
Здравейте , скъпи дами ! Искам да споделя с вас чудото,което ми се случи днес - имах проблеми в стара си работа и много исках да почна нова,но това с всеки изминал ден изглеждаше немислимо. Тази сутрин се разрових в един друг сайт,в който съм регистрирана, и там намерих молитва към Света Марта. Реших да се помоля,въпреки че днес е четвъртък, а там е казано да се молиш във вторник,но аз имах спешна нужда.  Praynig
 Иии чудото стана  Party след като приключих с молитвата и изчаках свещта да изгори цялата си погледнах телефона и не можех да повярвам... бяха ми звънели и ми предложиха нова работа Crazy
http://dreamland-bg.com/index.php/topic,2556.0.html
Ето тук е молитвата,дано и на други да помогне (:
Лек и успешен ден!

# 55
  • Мнения: 218
Момичета, Благодаря ви newsm51 обичам ви много!
Днес съм много добре:) болката почти изчезна.
Пожелавам ви, да ви се сбъднат всичките желания които си пожелаете днес  newsm51
Внимавайте как си пожелавате желанията , много е важно
Цитат
Много е важно да обмислите добре по какъв начин да се реализира вашето желание. Например: „Искам да отида на морски круиз“. Така може и като чистачка да попаднете на морски кораб. По-добре е да формулирате така: “Искам да отида на почивка на кораб и …“ и да допълните с още фрази подробностите. Колкото повече, толкова по-добре!
Бях си пожелала ремонт на апартамента, но не бях до уточнила , че трябва да бъде козметичен, освежаващ ремонт и от както съм си го пожелала все се случва нещо- проблем в банята, тоалетната, кухнята и все ремонт но  не моя Simple Smile
 Как правилно да си пожелаем желание, за да може то да се сбъдне?
Скрит текст:
Често пъти на празници или на важни за нас дати – Коледа, Нова Година, на рождения ни ден, или просто мечтаейки, си пожелаваме да ни се случат разни неща – големи или по-малки, реални или не толкова, странни или обикновени …

И разбира се, всички най-горещо искаме те да ни се случат, дори и най-несбъдващите се… Всичко е възможно. По принцип…

Но желанията са затова за да се случват, нали? Само трябва да си ги зададем правилно.

Общи правила.

1.Никога при формулиране на желанието не употребявайте частичката за отрицание „не“! Например, „Не искам да съм пълна!“, а е по-добре да бъде така: „Пожелавам си да съм стройна, цъфтяща, привлекателна и обаятелна!“ Нещо от този комплект“ все пак обезателно ще се сбъдне“!

2. Много е важно да обмислите добре по какъв начин да се реализира вашето желание. Например: „Искам да отида на морски круиз“. Така може и като чистачка да попаднете на морски кораб. По-добре е да формулирате така: “Искам да отида на почивка на кораб и …“ и да допълните с още фрази подробностите. Колкото повече, толкова по-добре!

3. Пожелавайки си желанието, трябва твърдо и без никакви уговорки да вярвате, че то ще се сбъдне! Без никакви съмнения! Просто си го пожелайте! За известно време може да го оставите в главата си в покой, нека да постои във вашето подсъзнание и да се подплати с енергия!

4. Нужно е колкото се може по-често и по-ярко да визуализирате резултата, т.е. да виждате желанието си изпълнено. Например, ако сте си пожелали собствен апартамент, представяйте си не само интериора, ами и как ви идват ваши близки или приятели на гости, отбелязвате годишнина от нанасянето, как гледате телевизор в хола, какво правите в спалнята или кухнята…

5. Необходимо е колкото се може по-често да си казвате, дори е добре да е на глас с утвърждаващи изречения. Те са особено ефективни преди сън и най-вече, унасяйки се в сън – тогава фразите като че ли се забиват в съзнанието ви. Всички действия трябва да са в сегашно време: „Аз имам (правя) това и това…“

6. Харесайте си някакъв символ, талисман за сбъдване на желанието. Например, монета и я носете със себе си докато желанието ви се изпълни.

7. Съставете си план за постигане на желаното. Мнозина пренебрегват това просто правило. А е толкова лесно – да си напишете или да си представите всички стъпки, които са ви необходими за замисленото!

Но процесът на задаването за по-ефективно (бързо и лесно) получаване на резултата за всички хора ще бъде различно.

Да видим как е при класическата западна астрология.

Ако вашият зодиакален знак е:

- Овен, Лъв или Стрелец – вашият главен помощник е огънят. Изберете си време привечер, когато никой няма да ви пречи. Запалете свещичка. Загадайте си желание, гледайки огъня на свещта. Запишете си го на лист хартия. Ако искате да се избавите от нещо, изгорете записаното веднага. Ако искате нещо да получите, тогава на светлината на свещ по-често четете каквото сте написали. Когато желанието ви се изпълни, благодарейки на Висшите сили, може да изгорите този лист.

- Рак, Скорпион или Риби – вашият главен помощник е водата. На брега на някакъв водоем, гледайки водата си загадавате желанието. Записвате го на лист, правите от него корабче и го пускате да плува. Най-добре е, ако имате възможност, в този момент да сте на лодка или на мостик.

- Телец, Дева или Козирог – вашите основни помощници са парите и храната! Пожелавайте си по едно желание и носете в портмонето си заветната монета до тогава, докато желанието ви не се изпълни. Пари назаем не трябва да давате на никого! При пожелаването може да ядете грозде или някакво сладко.

- Близнаци, Везни или Водолей – ваши главни помощници са весела компания и … облаците. Поканете колкото се може повече приятели на купон и по време на веселбата си загадайте желанието, а може и повече – няколко наведнъж. Може също да си пожелавате по време на разходка, гледайки облаците.

Не забравяйте, че желанията, които искате да се изпълнят, трябва да ги желаете от цялото си сърце, да ви изгарят отвътре, да не ви оставят на мира и тогава… непременно ще се сбъднат! Желаем ви късмет, нека вашите сбъднати желания облекчат и украсят живота ви!
Хубав ден прекрасни!

# 56
  • Във въображаемия ми свят
  • Мнения: 107
Запис да ви следя!

# 57
  • Мнения: 48
Във връзка с отношенията с друг човек- пробвалили сте да говорите с Висшия му Аз и да разберете мотивите за това му поведение  newsm78 Връзка без скандали наистина няма, обаче....агресия, подтиснатост, старание да се угоди само и само да се избегнат конфликти.... Thinking

Значи при мен на този етап разговор с Висшия Аз няма да ми се получи, по простата причина че там разговора трябва да бъде с любов така да се каже, дори и при най малката неточна дума, връзката прекъсва, не съм готова за това все още, а дали изобщо някога  Thinking
Там е работата, че аз не се старая в никакъв случай да угодя или пък да избегна конфликт, каквото има си го казвам, че даже и на висок тон, изобщо не търпя някой да е отгоре ми, но все пак зависи от ситуацията, така, че и в мен има трески за дялане, но някакс и не мога да преглътна определено държание и ме държи доста дълго, като това се изразява в мълчание или кратки отговори  Crossing Arms А на него пък толкова бързо му минава, за минути, еее направо не мога да се побера в кожата си, все едно нищо не се е случило  #Cussing out не може така  Naughty
Определени имам доста работа върху себе си, но и той също, но изобщо не се замисля върху себе си, далече е от осъзнаване  Thinking

Приятно писане на желания и дано всички имаме сбъднати такива  Hug  Радвам се, че ви има    Heart Eyes

Последна редакция: чт, 13 дек 2012, 18:54 от svedd

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 57
stefaniq60, благодаря ти за споделената молитва, идва в точния момент при мен. Според това, което си написала разбирам, че при теб е станало още с първия прочит или не съм разбрала правилно.
Хайде късмет на всички пишещи желания тази вечер. Peace

# 59
  • Мнения: 1
svedd все едно за мен говориш Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Общи условия

Активация на акаунт