Подсъзнанието може всичко 54 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 71 669
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
отдавна не съм влизала и радвам се ,че отново ви чета .

 Heart Eyes Чакам още 10 мин да пиша желания в Козирог, нещо става с мен , вече няколко месеца не ми се сбъдват желанията. Но знам отговора не ги искам толкова силно , че да се сбъднат. Преди време четях много книги и всичко вървеше по вода, а сега ? Сега мисля само за глупости и т.н

Пожелавам ви Хубава седмица и сбъдване на желанията ни.
По Коледа стават чудеса Hug

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Привет мили феи!
Цяла седмица си мисля, кога трябва да напиша желанията. Някаква сила  ме накара да влезна да прочета точна сега, няма нищо случайно. Пожелавам на всички много сбъднати желания!

# 62
# 63
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Аз пък не пиша желания. Сега съм на етап изхвърляне на вещи, хора и емоции от живота си. На боклука заминаха снимки, картини, книги, сватбената ми рокля Mr. Green И верно ми олеква. Като изчистя всичко, ще започна да каня новите неща в живота си.

# 64
  • Мнения: 364
Здравейте, от скоро ви чета и намирам темата за много приятна и полезна. Току-що написах първите си желания. Пожелавам на всички ни сбъдване на желанията Hug

# 65
  • Мнения: 0
stefaniq60, благодаря ти за споделената молитва, идва в точния момент при мен. Според това, което си написала разбирам, че при теб е станало още с първия прочит или не съм разбрала правилно.
Хайде късмет на всички пишещи желания тази вечер. Peace

Ами да от първото прочитане на молитвите стана. Посочено е , че трябва да изчакаме да изгори цялата свещ , ако е църковна и докато я държах и чаках да изгори телефона ми звънна Simple Smile Дано и при теб станат бързо нещата Simple Smile Успех  Party

# 66
  • Мнения: 1
Аз пък не пиша желания. Сега съм на етап изхвърляне на вещи, хора и емоции от живота си. На боклука заминаха снимки, картини, книги, сватбената ми рокля Mr. Green И верно ми олеква. Като изчистя всичко, ще започна да каня новите неща в живота си.


Това си е в реда на нещата, нали сме в преход Mr. Green И от доста неща се изчистих, но има още какво да се желае  Crazy
 Вчера цял ден ме би тока   #SillyДори и на дърво и пластмаса, явно новата енергия, още  не се е насочила правилно  Laughing
 Желания сега започвам да пиша  Whistling

# 67
  • Мнения: 1
svedd

Нали си говорихме за половинките и скарването. Вчера ми беше много щастлив ден, до като не се видях с мъжката част, цялото щастие изчезна. Вчера сякаш беше обладан от зли "сили". Съответно се срахме много лошо и днес съм тъжна spoko, Изказаха се много неприятни думи, които ме нараниха. Споделям Ви това, защото странното, е че, се чувствам някак щастлива освен тъгата.Сякаш усещам, че ме очаква нещо много хубаво макар черните облаци, които са се надвесили над главата ми. Аз наистина трябва да взема много важно решени за връзката ми. Времето минава и връщане назад няма това ме плаши най - много. По някога се чувствам предадена. Харесва ми мисълта която прочетох скоро..." Една жена е силна когато на сутринта има сили да се усмихне, дори и да е плакала цяла нощ." Аз няма да се предам каквото и да случи АЗ ЗНАМ ЧЕ ЩЕ БЪДА ЩАСТЛИВА.
Много ви цеувам и прегръщам силно Hug Hug Hug

# 68
  • Мнения: 21
"Прошката е мирисът на теменужката по крака (обувката), който го е стъпкал".

Здравейте, момичета!   Hug Hug Hug
Чета ви, но не пиша, къде от мързел, къде от изчакване...

Това по-горе го чух от Уейн Дайър във филма "Излекувай живота си", слушам го напоследък, докато работя и много ми харесва.

Желания не съм писала вече 2-3 месеца, но не ми идва отвътре. Обаче получих "факс" и правя коледни картички на килограм  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 69
  • София
  • Мнения: 67
Момичета,
утре съм на доктор в 12, имам нужда от позитивна енеригия, моля пратете ми.

Предварително благодаря

  bouquet

# 70
  • Мнения: 7 201
Момичета,
утре съм на доктор в 12, имам нужда от позитивна енеригия, моля пратете ми.

Предварително благодаря

  bouquet
wild flower, пожелавам ти утре да чуеш само добри новини! Hug
Да бъде! babydust7

# 71
  • Мнения: 218
Аз пък не пиша желания. Сега съм на етап изхвърляне на вещи, хора и емоции от живота си. На боклука заминаха снимки, картини, книги, сватбената ми рокля Mr. Green И верно ми олеква. Като изчистя всичко, ще започна да каня новите неща в живота си.


Това си е в реда на нещата, нали сме в преход Mr. Green И от доста неща се изчистих, но има още какво да се желае  Crazy
 Вчера цял ден ме би тока   #SillyДори и на дърво и пластмаса, явно новата енергия, още  не се е насочила правилно  Laughing
 Желания сега започвам да пиша  Whistling
Аз пък произвеждам ток, от няколко дни съм като електроцентрала  Laughing
иначе и аз съм в период на чистене от старото и ненужното, но ми е много трудно да се освободя от ненужните вещи, дрехи, спомени...  Sad

wild flower   newsm51

# 72
  • Мнения: 48
svedd
Нали си говорихме за половинките и скарването. Вчера ми беше много щастлив ден, до като не се видях с мъжката част, цялото щастие изчезна. Вчера сякаш беше обладан от зли "сили". Съответно се срахме много лошо и днес съм тъжна spoko, Изказаха се много неприятни думи, които ме нараниха.  Аз наистина трябва да взема много важно решени за връзката ми. Времето минава и връщане назад няма това ме плаши най - много. По някога се чувствам предадена.

И моите щастливи дни така са се помрачават понякога. Аз също искам да взема решение относно моята връзка, но тя е по скоро брак. Не знам защо не се наемам да го направя, нещо ме спира и затова изчаквам, но какво изчаквам и аз не знам.... Rolling Eyes, нерешителна съм , това е, ако чакам на него, той никога няма да вземе такова решение. Изобщо не знам какво да правя, те нещата сега са добре на пръв поглед, но вътре в мен не са.  newsm78 И както казваш, времето минава и така ще си и отмине ми се струва.
Нека да стане това което е най добре за нас, без вреда за никого  Praynig

# 73
  • Мнения: 1
 newsm12
svedd
Нали си говорихме за половинките и скарването. Вчера ми беше много щастлив ден, до като не се видях с мъжката част, цялото щастие изчезна. Вчера сякаш беше обладан от зли "сили". Съответно се срахме много лошо и днес съм тъжна spoko, Изказаха се много неприятни думи, които ме нараниха.  Аз наистина трябва да взема много важно решени за връзката ми. Времето минава и връщане назад няма това ме плаши най - много. По някога се чувствам предадена.

И моите щастливи дни така са се помрачават понякога. Аз също искам да взема решение относно моята връзка, но тя е по скоро брак. Не знам защо не се наемам да го направя, нещо ме спира и затова изчаквам, но какво изчаквам и аз не знам.... Rolling Eyes, нерешителна съм , това е, ако чакам на него, той никога няма да вземе такова решение. Изобщо не знам какво да правя, те нещата сега са добре на пръв поглед, но вътре в мен не са.  newsm78 И както казваш, времето минава и така ще си и отмине ми се струва.
Нека да стане това което е най добре за нас, без вреда за никого  Praynig


И аз съм объркана по същият начин, но си права нека да стане както е най - добре, без да вреди на никой. Май много го мислим. Момента ще си дойде сам аз така мисля и тогава ще сме сигурни кое решение да вземем.Може би имаме още уроци за учене...

# 74
  • Мнения: 1 351
Момичета,
утре съм на доктор в 12, имам нужда от позитивна енеригия, моля пратете ми.

Предварително благодаря

  bouquet
Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт