Подсъзнанието може всичко 54 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 71 715
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 611
wild flower  , всичко ще бъде наред!  babydust7 
Не се притеснявай!  Hug

# 76
  • Мнения: 276
Здравейте вълшебници,
влизам да напомня, че от днес до 14 януари е подходящ период за отправяне на Хуна молитва, за благоденствие, изобилие и финансово благополучие.  Hug

wild flower, успех на прегледа и само добри новини. Аз също имам днес важен медицински преглед, само че следобяд, надявам се всичко да е наред и при мен. Praynig

Тези дни ми се случват разни малки чудеса, които ме правят много щастлива. Grinning

# 77
  • Мнения: 11
Аз пъм силно желая да получа покана за ангелите но все не се получава SadТака и не намерих тема, в която това да е актуално до днес.Някой знае ли нещо по въпроса, има отделна тема, но тя приключва през юни.

# 78
  • Мнения: 1 351
Благодаря ти Кимбърли , че напомни за молитвата и всичко ще е наред със прегледа  Peace

# 79
  • Мнения: 574
  За шефката си защо не пробваш с Хоопонопоно  Confused Аз също доста бях недоволна от работата си, докато не осъзнах, че за да променя ситуацията, трябва да променя отношението си към нея. Погледни хубавите й страни и благодари на Вселената за нея, ще видиш, че нещата ще стоят по друг начин.

 Първата стъпка към промяната поне при мен беше когато осъзнах, че аз и само аз съм отговорна за случващото се в живота ми  Peace Изградила си си негативен модел на мислене, как очакваш нещо да се промени ? Само с писане на желания и искане не става. Знам че не е лесно, всички срещаме предизвикателства, успех  Hug
Благодаря за съветите. Прочетох за хопонопо. Трябва да казвам думичките като я видя ли или може и като съм си в къщи. Аз се замислих и техниката с капчица роса. Дали ще помогне?Да наистина съм си изградила негативен модел на мислене за работата защото 10 години се лутам и не мога да намеря мястото за мен. Давам всичко от себе си и накрая пак не се получава. все попадам на работи които не са добри и никой не иска да работи там и все има текучество. Лошото е че вече започнах да обвинявам себе си че нещо в мен сигурно е проблема че не успявам да се реализирам. И се подтискам много. Добре че мъжът ми ме успокоява като казва че съм много добричка и в този сват на акули трудно оцелявам. Приемам и други съвети. Започвам да чета и молитвата на св. Марта. Дано има подобрение на нещата при мен.

# 80
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Аз пъм силно желая да получа покана за ангелите но все не се получава SadТака и не намерих тема, в която това да е актуално до днес.Някой знае ли нещо по въпроса, има отделна тема, но тя приключва през юни.
Beче не е актуално и не сме пускали нова тема. Съжалявам!

# 81
  • Мнения: 1 351
Аз пъм силно желая да получа покана за ангелите но все не се получава SadТака и не намерих тема, в която това да е актуално до днес.Някой знае ли нещо по въпроса, има отделна тема, но тя приключва през юни.
Beче не е актуално и не сме пускали нова тема. Съжалявам!
Всъщност в началото на гостуването им се чувствах добре , но после от време на време чувствах необясним страх, особено нощем /все едно някой те наблюдава/ - така че аз не бих повторила . По късно в един друг форум четох , че това не е шега работа ....

# 82
  • Мнения: 1
Val27, бих ти препоръчала техниката: Как да намерим плюсовете в неустройващата ни жизнена ситуация/Намери 10-те плюса, има линка на първа страница Simple Smile Хоопонопоно може да прилагаш всеки път когато се ядосаш заради нея, когато си припомняш как се е държала зле или в самия момент, когато ти се кара примерно и т.н. Също така докато прави/говори нещо неприятно се опитай да си я представиш щастлива- как си почива на някой плаж, как семейството й е около нея, изобщо мисли за нея, че е някъде другаде и е спокойна, доволна, усмихната  Wink Не се обвинявай  Peace Казваш, че се чувстваш слаба и уязвима и другите те тъпчат, защо го позволяваш ? Не се чувстваш достатъчно добра, страх те е да се опълчиш, мислиш, че да работиш на лоша работа е нормално и естествемо в днешно време.....и се познаваш най-добре, всички отговори са в теб  Simple Smile Hug Прошката и любовта са най-добрите решения на всеки проблем, първо трябва да се научиш да се обичаш и да си прощаваш  Hug
 И аз чаках с нетърпение да дойде време за Хуна молитвата, лятото я казвах редовно и определено имаше ефект Simple Smile

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Феи изпуснала съм ви цели 6 страници
Аз напоследък мнооого сънувам , че и помня - не ми се беше случвало преди 

# 84
  • Мнения: 1 351
Аз пък сънувам минали мои грешки от живота и много ми е гадно на сутринта.

# 85
  • Мнения: 1
Аз пък сънувам минали мои грешки от живота и много ми е гадно на сутринта.
И на мен ми се случваше преди- имаш да чистиш чувство за вина Peace
 Аз едва сега ще пиша желания  Crazy Ще си напиша и писмо до дядо Коледа и хороскоп за следващата година  Grinning

# 86
  • Deutschland
  • Мнения: 5 573
Препоръчайте ритуал за Коледа или НГ , който да си заслужава. Благодаря

# 87
# 88
  • Deutschland
  • Мнения: 5 573
Herzen, хиляди благодарности! Сетих се, че на 23 ти декември се пишат и писмата до кармичното ръководство. Благодаря ти, отново  bouquet

# 89
  • Мнения: 1 351
Аз пък сънувам минали мои грешки от живота и много ми е гадно на сутринта.
И на мен ми се случваше преди- имаш да чистиш чувство за вина Peace
  Grinning
А ако някой ми каже как да стане  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт