Фотография - 76

  • 46 428
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9

Харесах си един образ, който снима със сапунерка толкова красиво, че ми иде да си метна техниката от балкона....

Агент, казвай кога ще я мяташ, да залягам отдолу  Laughing

Последна редакция: ср, 12 дек 2012, 23:32 от веселка

# 31
  • Мнения: 875
ау, много нови хора тук! добре сте дошли!

някоя от старите муцуни ще ми пусне ли флорабела лукс, понеже изтрих по погрешка някои от екшъните и не мога да намеря харда, на който ги имам?

# 32
  • Мнения: 9
ау, много нови хора тук! добре сте дошли!

някоя от старите муцуни ще ми пусне ли флорабела лукс, понеже изтрих по погрешка някои от екшъните и не мога да намеря харда, на който ги имам?

а някоя от новите може ли?  Wink

Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=b995b5eacf
Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Четвъртък 27.12.12.

Крайно време е някой да ме ритне по д-то и да ме прати да си лягам.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 210
И аз имам един, който е версия II (предполагам е различен, нямах първия, споделен от Веселка)

http://dox.abv.bg/files/listtree

# 34
  • Мнения: 875
веселка, никакви ритници, само прегръдки за теб! благодаря ти Simple Smile

# 35
  • Мнения: 154
Райан, много ти благодаря за инфото. Проверих си серийния номер още в сервиза - моята камера ми върнаха. На хората от Фотобиота серийния номер също съвпада. Аз също имам изключително лошо мнение за Пан сервиз и си скъсах нервите с последния ремонт - 1-вия път ми върнаха камерата, щото е ОК, а след като на следващия ден им вдигнах скандал, откриха, че борда е дефектен! На мен това не ми звучи като нещо, което е трудно да бъде открито, ама нейсе. Лошото е, че се светнах, че имам проблем във втората година на гаранцията, когато тя важи само за Пан сервиз. Та за да си нямам повече такива радини вълнения, приключих с покупка на фототехника от Бг. И без това тук гаранция няма, а ако случайно открият, че действително има проблем, това е с цената на зверски нерви и загубено време.

Накратко - и аз съм убедена, че нещо ме мотаят, но нямам полезен ход. Нищо не мога да докажа, а и камерата работи перфектно (поне за това слава богу). Звънях в Канон да се оплаквам, ама на тях през едното ухо им влиза, през другото излиза... Другата причина да не участвам във формирането на печалбата им в Бг Mr. Green Не че ще им накривя шапката с тази работа, но все пак.

Последна редакция: чт, 13 дек 2012, 09:19 от anna_p

# 36
  • Мнения: 2 575
Е, по-добре е на 3-та страница, отколкото на 49-та да успея да ви хвана Wink
За стативи си говорите, аз съм за бой - всеки път се ядосвам, че не мъкна статив и всеки път отлагам.....да си купя поне Mr. Green
И в този адски студ днес - малко топло африканско настроение

The Cape Provence by Alexia (Asinka), on Flickr

Fairview farm by Alexia (Asinka), on Flickr

Clifton beach by Alexia (Asinka), on Flickr

Последна редакция: чт, 13 дек 2012, 09:02 от Asinka

# 37
  • Мнения: 453
Запис в новата тема с 2 неща, които снимах напоследък.


DSC_0240-2f by gorgonbg (кукла), on Flickr


Коледна звездичка by gorgonbg (кукла), on Flickr

Мисля да пощракам повечко в стила на последния портрет на Мина, би ми доставило голямо удоволствие.
Навън не бих излязла да снимам, обаче, много ми е студено.

# 38
  • Мнения: 2 575
Кукла - прекрасна е Мина! Давай още такива красоти!

Bo Kaap museum by Alexia (Asinka), on Flickr

Последна редакция: чт, 13 дек 2012, 11:50 от Asinka

# 39
  • Мнения: 453
Asinka, благодатя ти, мила!
Мацки, не се ли очертава някакво Коледно събиране нещо  Simple Smile
В момента съм в някаква комплексна дупка, плюс, че съм болна. Та си търся повод за усмивка.  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 428
Да се напълни и тази тема с хубави снимки.

# 41
  • Мнения: 200
От мен един много усмихнат ваксаджия:


The happy bootblack by Stanimira Roydeva /Stone River/, on Flickr

И да ви покажа една убийствена компилация /пак на 121 кликс/, страшно много ми харесаха всички снимки без изключение! Soulful & Emotional Photography By Emmanuelle Brisson

# 42
  • София
  • Мнения: 747
От мен един краден кадър  Grinning


Untitled by tchara, on Flickr

# 43
  • Мнения: 161

Вчера и аз ходих да погледна 6д и 5д във фотосинтезис Simple Smile  Въздъх!


5Д2 или 5Д3? Въздъх Grinning

5д3 гледах Simple Smile)) И така като гледах просто ми залепна за ръката !  Laughing Ама, ще почака още няколко месеца. Всъщност, все още не знам дали 6д или 5д3.

# 44
  • Бостън
  • Мнения: 13 561
 Grinning Кукло  Grinning
(много красив портрета на Мина и много ти отива такива контрастни да снимаш!)

Агент, казвай кога ще я мяташ, да залягам отдолу  Laughing

 Joy Joy Joy и после ще те лежа! майтапът настрана, но като нищо мога да убия човек със моите такъми  Mr. Green

Вчера мръзнах на едно езеро да снимам дълга експонация по нощите и се оглеждах да видя кой ще ме напипа по-бързо - някои апаши или ченгетата, че се мотая когато и където не трябва. И си викам - ако ме подгонят, със статива и закачената камера бой!

Project 31-13 shot on 12-12-12 by Agent Provocateur 007, on Flickr

Последна редакция: чт, 13 дек 2012, 18:04 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт