Всякакви въпроси относно съдомиялните - 10

  • 39 231
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 15 379
Доли, ако имаш мъж под ръка у дома - нека издърпа машината и да види какво става с този маркуч - дали е пробит от нещо си, дали не е излязъл от мястото за изхвърлянето на водата в канала, дали при влизането в машината е здрав.
Ако няма нищо видимо - викай техник.

# 676
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Много благодаря за съветите   bouquet Ние да сме здрави,другото се поправя или купува....Лека нощ !

# 677
  • Мнения: 4 240
Сега като чета, Доли, се сетих за идентична моя ситуация  Laughing  Отходния канал ми беше общ за мивката, миялната и пералнята. Един ден се случи такова изливане, защото беше съвпаднало изхвърлянето на водата от двата уреда плюс интензивно миене на мивката. Ти казваш, че наводнението ти се е случило без уреда да работи и това ме навежда на мисълта, че може от вибрациите /тласъците на водната помпа/ да се е поизмъкнал маркуча на миялната. Би трябвало да има един гумен накрайник, който да обхваща гърловината на отходния канал и да крепи маркуча там /това е примерно/. Провери дали маркуча е добре "наврян" и ти препоръчвам да направиш едно почистване на канала /каналин, тубофло... или както там се наричаха препаратите за чистене на канали/.  Успех!

# 678
  • Мнения: 2 286
Момичета, като заговорихме за общи канали (мивка, пералня, миялна), това, че си слагам профилактично Тубофло в мивката, това предпазва ли ми пералнята и съдомиялната от запушване мръсния канал?

# 679
  • Мнения: 255
Здравейте, ще купуваме миялна, спрях се на това
http://bosch.expo2000.bg/index.php?route=product/product&pat … mp;product_id=252
Има ли някой такава или изобщо доволни от Бош има ли? Виждам има някаква програма половин зареждане, а в други модели предварително изплакване, според вас с кое да направя компромис? Сега ще ви попитам и нещо друго, щото четох към края в предната тема, има ли такава опция по принцип при миялните сама да се отваря вратата след приключване на програмата  Mr. Green

Не мислех, че ще ми е тоо0о0олкова трудно с избора намиялна, но искам наистина нещо добро!

# 680
  • Мнения: 21
Здравей,
аз съм със същата машина от октомври месец.Много съм доволна ,не съм имала миялна до сега и нямамм база за сравнение.Тази е с половин зареждане ,честно само веднъж съм е ползвала прости ние си е пълним , или е пускам през вечер.Отложения старт е голям плюс.Питай ак онещо те интирисува.

# 681
  • Мнения: 255
и на мен тва половин зареждане ми се струва глупаво  Laughing

ми какво да те питам, всичко ме интересува  Mr. Green
на каква програма най-често пускаш, какви препарати използваш, измиват ли се, сухи ли ги вадиш. мисля да я пускам нощем и като стана сутрин да са готови, но явно ще трябва да се отваря вратата след приключването и няма да мога нощем..
тази е запълно вграждане, но близките месеци няма да има в какво да я вградя, една позната я ползва като свободно стояща и за това реших да купуваме, според вас дали е ок?

# 682
  • Мнения: 21
Ползвам е предимно на кратка програма 29мин
Измева чудесно . Но и на 70 гр и Еко програмата ползвам .Винаги е пускам вечерр с отложен старт 3 часа , и никога не ставам да отварям вратата.Сутрин като се събудя тогава е освобождавам.Препарати съм ползвалана таблетки нан Сомат и Финиш -доволна съм и прах на Салгонит и от него съм доволна .Просто не знам как съм била преди безз съдомиялна.
 Всички програми иммат изсушаване ,без кратката. Н опък до сутринта те си изсъхват без проблем .

# 683
  • Мнения: 7 420
   да се отчета Simple Smile

    Оказа се ,че това Беко си има кошница за прибори .  Peace

# 684
  • Мнения: 705
   да се отчета Simple Smile

    Оказа се ,че това Беко си има кошница за прибори .  Peace

Взимай го, не се чуди  Peace

# 685
  • Русе
  • Мнения: 3 711
   да се отчета Simple Smile

    Оказа се ,че това Беко си има кошница за прибори .  Peace

Взимай го, не се чуди  Peace

Купувайййййй Simple Smile.


За Бош-а какво да кажа, аз съм с подобен модел.
Нормална миялна, писала съм и преди, да не досаждам, не виждам разлика от Беко-то.
Когато настройките и препаратите са верните, мие отлично. Нямам забележки, освен това, че преди няколко дни забелязах, че е малко по-шумна от Беко-то. Ползвам я от 1,5г, Беко преди това около 6г.

# 686
  • Мнения: 8 544
Няма и месец от момента в който използвам моята съдомиялна и ми светна индикатора,да не би да е време да слагам сол,Ми то няма и 3 седмици ползване .От какво може да е ? newsm78

# 687
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Няма и месец от момента в който използвам моята съдомиялна и ми светна индикатора,да не би да е време да слагам сол,Ми то няма и 3 седмици ползване .От какво може да е ? newsm78

Колко си сипала, на колко е нагласена солта? Явно ти е свършила, допълвай.

# 688
  • Мнения: 7 420
  Готово ! Собственик съм на съдомиялна Беко  Grinning
 
  Кажете ми сега тази сол ,за която говорите ,обикновена сол ли е ? Или е някакъв препарат ?
  Къде ,за какво и в какви количества се слага въпросната ?

# 689
  • Мнения: 15 379
Селма, честито!

Вземай ръководството на машината и прочети всичко за първоначалната инсталация - сипване на сол, препарати, програми.

Солта е специална - за съдомиялни машини.

Общи условия

Активация на акаунт