Всякакви въпроси относно съдомиялните - 10

  • 39 189
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
hailie,благодаря аз не държа много на отложения старт,а отзиви за тази www.technomarket.bg/products/09061443/whirlpool-adp-450-wh
Според мен Бекото е по добро и по безшумно. Няма отложен старт, но ти не държиш на него и няма защита от преливане - провери другата дали има.
Успех

# 736
  • Мнения: 176
Здравейте,

От вчера и аз съм собственик на съдомиялна машина, взехме си модел SMEG STA6246. Обаче имам проблем - първите съдове, които пуснах да мия, излязоха ужасно побелели  Sad. Ползвах по препоръки, прочетени тук, препарат Green Gruen от Карфур, взехме и гланц на същата марка. След като съдовете побеляха, прочетох в ръководството, че може да се дължи на настройката за твърдост на водата или на гланца. Увеличих настройката за твърдост на най-висока /във Варна водата е доста твърда/, а на гланца я намалих и пуснах отново машината, обаче съдовете отново са бели  Sad. Някой друг сблъсквал ли се е с такъв проблем и може ли да ми каже къде бъркам? И да попитам, сега това бялото само с миене на ръка ли може да падне, или има начин миялната да си "поправи" грешката?

Честита придобивка! Галина те е посъветвала правилно, поиграй си с настройките на сол и гланц и ще се получи. Момичета не е ли време за нова тема? Чери  ??  bouquet

# 737
  • Мнения: 15 379
Вени, момичета, Нова тема!

Общи условия

Активация на акаунт