Всякакви въпроси относно съдомиялните - 10

  • 39 214
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 255
похвалих ви се, купихме миялна за пълно вграждане..мислех да я ползвам като свободно стояща за неопределен период, защото имахме планове да правим лятото кухня, но нищо не е сигурно. обаче реших да й направим шкаф, в който да я сложим. ше го закрепим за настоящата кухня и ще се получи един вид продължение, но без плот отгоре. за да поръчам шкаф на майстор, ще го чакам сигурно месец,най- лесно би ми било да отидем и да ни нарежат плоскостите в някой голям магазин и да ги сглобим, но изобщо не знам с какъв р-р трябва да е шкафа, какви разстояния да с еоставят, да има ли дъно, гръб, вратичката отпред колко да е голяма..ей такива неща, ако има някой да ми помогне с акъл ще съм много благодарна и ще черпя ендо миене на чинии Mr. Green

# 721
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 696
похвалих ви се, купихме миялна за пълно вграждане..мислех да я ползвам като свободно стояща за неопределен период, защото имахме планове да правим лятото кухня, но нищо не е сигурно. обаче реших да й направим шкаф, в който да я сложим. ше го закрепим за настоящата кухня и ще се получи един вид продължение, но без плот отгоре. за да поръчам шкаф на майстор, ще го чакам сигурно месец,най- лесно би ми било да отидем и да ни нарежат плоскостите в някой голям магазин и да ги сглобим, но изобщо не знам с какъв р-р трябва да е шкафа, какви разстояния да с еоставят, да има ли дъно, гръб, вратичката отпред колко да е голяма..ей такива неща, ако има някой да ми помогне с акъл ще съм много благодарна и ще черпя ендо миене на чинии Mr. Green
В моето ръководство за употреба има едно допълнително, което е само за монтажа с размери на машината, на шкафа и въобще за всичко свързано с монтажа. Потърси такава при теб, ако все пак нямаш, пиши модела може някой да помогне ако има същата. Или по модел потърси в нета - има много неща.

# 722
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
Аз си бях изхвърлила погрешка инструкциите и след запитване по и-мейл до зора,ми го пратиха в он-лайн вариант.Иначе не го намирах,за жалост. Simple Smile

# 723
  • Мнения: 255
Намерих ги инструкциите Simple Smile Кажете ми само викате ли майстори за свързването и изобщо за монтажа на машината когато е за вграждане?

# 724
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 696
И моята е за вграждане, аз не съм викала майстор , мъжът ми я монтира, но за ВиК-то - да ползвахме услуги на приятел занимаващ се с това, защото се налагаше преправяне на инсталацията. Така, че въпрос на възможности. Имам скромен опит с употребата Grinning, но ще помагам с каквото мога Hug
Пожелавам успех.

# 725
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И двете мъжът ми ги е свързвал, ако е наред инсталацията, не би трябвало да има проблем малко по-сръчен човек да я свърже.

# 726
  • Мнения: 2
Здравейте,ако може някой да даде мнения за тази машинка Съдомиялнa BEKO DSFS 1530 или да ми препоръчате някоя друга до 500лв.Предварително ви благодаря!

# 727
  • Мнения: 2 286
Здравейте,ако може някой да даде мнения за тази машинка Съдомиялнa BEKO DSFS 1530 или да ми препоръчате някоя друга до 500лв.Предварително ви благодаря!
Единственото, което не ми харесва е, че няма отложен старт, аз моя много си го ползвам.

# 728
  • Мнения: 327
Момичета, кажете моля течният препарат в отделението или извън него го поставят. Купих Сомат, но не пише.

# 729
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
Момичета, кажете моля течният препарат в отделението или извън него го поставят. Купих Сомат, но не пише.
Би трябвало да е в отделението,а не извън него.Моята миялна има отделно място точно до това,където се слага таблетката,което е само за гелове.

# 730
  • Мнения: 327
Моята е с две отделения, но са за цяла доза и половин доза, затова питам.

# 731
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
Моята е с две отделения, но са за цяла доза и половин доза, затова питам.
Ами зависи колко комплекта ти е машината-ако е за 12 и я напълниш,сложи си цяла доза,но ако не я напълниш-половин.Ако е за 6,пак половин доза. Peace

# 732
  • Мнения: 2
hailie,благодаря аз не държа много на отложения старт,а отзиви за тази www.technomarket.bg/products/09061443/whirlpool-adp-450-wh

# 733
  • Варна
  • Мнения: 302
Здравейте,

От вчера и аз съм собственик на съдомиялна машина, взехме си модел SMEG STA6246. Обаче имам проблем - първите съдове, които пуснах да мия, излязоха ужасно побелели  Sad. Ползвах по препоръки, прочетени тук, препарат Green Gruen от Карфур, взехме и гланц на същата марка. След като съдовете побеляха, прочетох в ръководството, че може да се дължи на настройката за твърдост на водата или на гланца. Увеличих настройката за твърдост на най-висока /във Варна водата е доста твърда/, а на гланца я намалих и пуснах отново машината, обаче съдовете отново са бели  Sad. Някой друг сблъсквал ли се е с такъв проблем и може ли да ми каже къде бъркам? И да попитам, сега това бялото само с миене на ръка ли може да падне, или има начин миялната да си "поправи" грешката?

# 734
  • Мнения: 16
Здравейте,

От вчера и аз съм собственик на съдомиялна машина, взехме си модел SMEG STA6246. Обаче имам проблем - първите съдове, които пуснах да мия, излязоха ужасно побелели  Sad. Ползвах по препоръки, прочетени тук, препарат Green Gruen от Карфур, взехме и гланц на същата марка. След като съдовете побеляха, прочетох в ръководството, че може да се дължи на настройката за твърдост на водата или на гланца. Увеличих настройката за твърдост на най-висока /във Варна водата е доста твърда/, а на гланца я намалих и пуснах отново машината, обаче съдовете отново са бели  Sad. Някой друг сблъсквал ли се е с такъв проблем и може ли да ми каже къде бъркам? И да попитам, сега това бялото само с миене на ръка ли може да падне, или има начин миялната да си "поправи" грешката?

Да, само с миене на ръка.
А щом водата ви е много твърда, то настройката на гланца според мен трябва да е на минимум трета степен.
Отговорих ти и в другата тема:)

Общи условия

Активация на акаунт