молба за помощ за лекарства за ОДЗ за соц.слаби деца

  • 3 471
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • на път
  • Мнения: 2 804
  bouquet Много поздрави на всички Мами от директорката, особено на Роси помоли да предам. Занесох:
2 оп. лосион с/у въшки
2 оп. шампоан с/у въшки
2 оп. виброцил
2 оп. нурофен
2 оп. калпол /??? - не съм сигурна така ли се казваше/
1 оп. отипакс

Имат нужда от гащи и лигавници втора употреба. Ако пък някой има път към Илиенци мога да дам пари да купи от там ... знам ли ....

# 16
  • Мнения: 2 249
  bouquet Много поздрави на всички Мами от директорката, особено на Роси помоли да предам. Занесох:
2 оп. лосион с/у въшки
2 оп. шампоан с/у въшки
2 оп. виброцил
2 оп. нурофен
2 оп. калпол /??? - не съм сигурна така ли се казваше/
1 оп. отипакс

Имат нужда от гащи и лигавници втора употреба. Ако пък някой има път към Илиенци мога да дам пари да купи от там ... знам ли ....
благодарим  bouquet
ще погледна тук до нас в магазина за 1 лв за лигавници

# 17
  • Мнения: 2 116
Дрехи и лекарства нали? ОК!!! Peace

# 18
  • Мнения: 1 704
Ако някой може да ми синтезира какви лекарства точно трябват в момента (защото виждам че сте занесли някои вече), ще взема каквото мога, но нямам възможност да ходя до Младост, за да ги предам лично. Мога евентуално да ги дам на някой, който да ги занесе. 

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Говорих с директорката - благодари от сърце на всички -в момента имат проблем с въшките - моли за колкото може лосиони Wink

Благодаря на всички които сте толкова мили и отзивчиви!

ВЪПРОСИ!!! Имам стари мебели подходящи за ОДЗ-то но нямам транспорт - стари кресла две и няма да влезнат в моята малка таратайка. МОЛБЯ ви ако имате транспорт? От Младост 3 - срещу Хит, до Младост 2 - малко след РУМ-а! МОЛЯ!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 114
Наде, колко са големи креслата? Ще се поберат ли едно по едно в Тойота Авенсис?

# 21
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Говорих с директорката - благодари от сърце на всички -в момента имат проблем с въшките - моли за колкото може лосиони Wink

Благодаря на всички които сте толкова мили и отзивчиви!

ВЪПРОСИ!!! Имам стари мебели подходящи за ОДЗ-то но нямам транспорт - стари кресла две и няма да влезнат в моята малка таратайка. МОЛБЯ ви ако имате транспорт? От Младост 3 - срещу Хит, до Младост 2 - малко след РУМ-а! МОЛЯ!

 newsm78не,нямам никой подходящ Sad

# 22
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Роси - благодаря

Наде, колко са големи креслата? Ще се поберат ли едно по едно в Тойота Авенсис?
Не съм сигурна - т.е. по-скоро съм на 90% сигурна, че няма да стане - старите "дебели" кресла са...
Благодаря от сърце на всички ви... ще го мисля. Ако не ще търся по-евтини хамалски услуги и превоз...

# 23
  • София
  • Мнения: 897
Днес ходих до 19 ОДЗ и занесох три чувала с дрешки, малко играчки, обувки и памперси.
Сестрата ги прие и помоли да пусна молба за следното. На 20 април ще имат Великденско тържество и искат съдействие за осигуряване на "почерпката" за децата. В момента в дома има 105 деца, 20-тина от които са "деца в риск", настанени там от службата за закрила на детето.
Ами това е.

# 24
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Днес ходих до 19 ОДЗ и занесох три чувала с дрешки, малко играчки, обувки и памперси.
Сестрата ги прие и помоли да пусна молба за следното. На 20 април ще имат Великденско тържество и искат съдействие за осигуряване на "почерпката" за децата. В момента в дома има 105 деца, 20-тина от които са "деца в риск", настанени там от службата за закрила на детето.
Ами това е.

ок,ще питаме какво точно почерпка и ще пишем.Съответно ще се разберем кой,какво и колко Wink

# 25
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Днес ходих до 19 ОДЗ и занесох три чувала с дрешки, малко играчки, обувки и памперси.
Сестрата ги прие и помоли да пусна молба за следното. На 20 април ще имат Великденско тържество и искат съдействие за осигуряване на "почерпката" за децата. В момента в дома има 105 деца, 20-тина от които са "деца в риск", настанени там от службата за закрила на детето.
Ами това е.

ок,ще питаме какво точно почерпка и ще пишем.Съответно ще се разберем кой,какво и колко Wink

Нямат тържество днес,само ще боядисват яйца Wink

# 26
  • Мнения: 3 777
За креслата мога да организирам нещо.
Ако още не са закарани, пишете ми на лични, че вече много рядко чета.

Общи условия

Активация на акаунт