109 ОУ, 93 СОУ или 132 СОУ за първокласник 2013/2014 ?

  • 20 125
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6
Някой може ли да ми каже,къде мога да намеря списъка с класиранията в 109?

# 61
  • София
  • Мнения: 69
И аз се интересувам,не са го качили на сайта,а дали са изнесли списъци?
В другите училища вече ги публикуваха.

# 62
  • Мнения: 6
Има списък в сайта на 109 с класиралите се,ние за нещастие не сме сред избраните,дано да имаме късмет в следващите класирания  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 20
В 93-о наистина осигуряват на абсолютно всички деца занималня. Не обединяват различните класове, а всеки клас си кара занималнята в собствената стая с персонална (за класа) учителка.
Здравейте!Можете ли да ми дадета инфо за подготвителна в 93?Благодаря!

# 64
  • Мнения: 20
В 93-о наистина осигуряват на абсолютно всички деца занималня. Не обединяват различните класове, а всеки клас си кара занималнята в собствената стая с персонална (за класа) учителка.
Здравейте!Можете ли да ми дадета инфо за подготвителна в 93?Благодаря!93 СОУ!



# 65
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
За съжаление нямам много информация за подготвителната. И двете ми деца си караха предучилищната в детската градина. Виждала съм помещенията на подготвителната, но само от вратата - бяха много хубави, весели, чистички. Но как са групите, не знам.  newsm78

# 66
  • София
  • Мнения: 51
Здравейте майчета аз да подновя темата. Моят син завърши тази година 7клас в 109 ОУ с ниски оценки дори и по предмети като музика , изобразително и т.н.Когато го записвах в първи клас ми казаха , че е най доброто в района и ние се доверихме но се оказа , че сгрешихме много.От първи до четвърти клас попаднахме на г-жа Данчева изключително злобно същество, което работеше с определена група деца- отличници разбира се, от другите деца не се интересуваше.Някои майки на бивши възпитаници ме предупредиха да преместя детето след 4 клас, но не ги послушах и сега се чудя къде да го записвам.Имам две деца  но малкият ми син няма да припари в това училище.Преподавателите в горните класове с малки изключения за нищо не стават. Съжалявам, че подложих на това детето си........ Naughty

# 67
  • София
  • Мнения: 2 437
Чувствам се длъжна да пиша в темата, защото сега предстои подаване на документи за прием в първи клас, а няма много теми за това училище.

От другата седмица занималнята става до 17ч, а не до 18ч, както до сега.
Грозна постъпка по средата на годината от страна на директорката. Очевидно и г-жите от занималнята са изключително доволни и я подкрепят. Родителите- да се оправяме както можем.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 043
За кое училище става въпрос?

# 69
  • София
  • Мнения: 2 437
Много се извинявам, в бързината не съм написала...109-то.
Засега остава дежурната група след вдигнат шум от страна на родителите,
но имайте едно наум, ако записвате децата си там.

# 70
  • Мнения: 1 354
Запишете детето си според началният учител, базата, броят деца в клас и да ви е удобно.
Децата ще си получат образованието навясъде, където има дисциплина и човешко отношение, другото е излишно за тази възраст.

По колко деца в клас са в 109 и в другите с "дежурни" групи?
Мислите ли, че децата в СМГ идват от претъпканите училища?

# 71
  • Мнения: 1 354
Здравейте майчета аз да подновя темата. Моят син завърши тази година 7клас в 109 ОУ с ниски оценки дори и по предмети като музика , изобразително и т.н.Когато го записвах в първи клас ми казаха , че е най доброто в района и ние се доверихме но се оказа , че сгрешихме много.От първи до четвърти клас попаднахме на г-жа Данчева изключително злобно същество, което работеше с определена група деца- отличници разбира се, от другите деца не се интересуваше.Някои майки на бивши възпитаници ме предупредиха да преместя детето след 4 клас, но не ги послушах и сега се чудя къде да го записвам.Имам две деца  но малкият ми син няма да припари в това училище.Преподавателите в горните класове с малки изключения за нищо не стават. Съжалявам, че подложих на това детето си........ Naughty

Хм, наистина интересно мнение.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 437
Запишете детето си според началният учител, базата, броят деца в клас и да ви е удобно.
Децата ще си получат образованието навясъде, където има дисциплина и човешко отношение, другото е излишно за тази възраст.

По колко деца в клас са в 109 и в другите с "дежурни" групи?
Мислите ли, че децата в СМГ идват от претъпканите училища?

Като възпитаник на СМГ мога да кажа, че бяхме събрани от всички софийски училища- без значение по колко сме били в паралелка или от кой квартал сме. Ние бяхме по 42 деца в клас например, пък доста от нас отидохме в СМГ. Или ти се отдава математиката и ти е интересно, или не. А в днешно време пък приемът там съвсем не зависи от учителката в училище или училищната база.

Но, както и да е. Тук говоря за съвсем практически и ежедневни битовизми. За дежурната група в 109-то го казвам, защото ще трябва децата да се взимат от занималня до 17ч, което за работещи родители си е проблем. Колко човека работят до 16-16.30ч? А и факта, че по средата на учебната година, когато са направени семейните графици се отмята поет ангажимент, не е маловажен. Тези неща е  хубаво това да се уточнят преди приема за да няма неприятно изненадани. Останалото никой не го отрича.

# 73
  • Мнения: 1
Здравейте, тъй като ще имаме първокласник през септември 2017г.,но пропуснахме родителската среща в 109 ОУ, може ли някой да сподели кои учителки ще поемат тази година първокласниците и евентуално мнения за тях. Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт