Какво за вас е спортна фигура?

  • 2 505
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Точно както си описала себе си - за мен това е спортна фигурра. Аз имам същата форма, макар вмомента с малко излишни килца Wink(но съм на път да ги разкарам тотално) Mr. Green
Peace

# 16
  • Мнения: 46 518
Разглеждала съм ти албума и да, за мен ти си със спортна фигура, кажи на приятеля ти, че има разлика м/у спортна фигура и фигура на спортист  Naughty

# 17
  • Мнения: 1 393
изразени мускули поне и редовен фитнес  Crazy И ми дава за пример лекоатлетките  Laughing

За лекоатлетките не съм съгласна с твоя приятел, обаче за изразени мускули и редовен фитнес е абсолютно прав според мен.

Нещо такова приблизително означава за мен спортна фигура:



Последна редакция: чт, 26 яну 2006, 03:27 от MrsG

# 18
  • Мнения: 5 391
:
Аз правя разлика между спортна и атлетична фигура. Според мен спортната фигура е стегната, с леко изразени мускули, бла-бла и пр.
Атлетичната е с по-ясно изразена мускулатура.
Спортна фигура имаш (и правиш), когато спортуваш, атлетична фигура имат професионалните спортисти.

newsm10

# 19
  • Мнения: 5 103
Добре оформено тяло с лека изпъкнала мускулатура- на корем, карака, стегнато дупе и добре оформен бюст.

# 20
  • Мнения: 5 622

 Моята фигура е спортна

# 21
  • Мнения: 666
 Много зависи от гледната точка - аз лично смятам за спортна фигура стегнато дупе и бедра , плосък корем , в общия случай - стегната мускулатура

# 22
  • Мнения: 1 393

 Моята фигура е спортна

Не мисля, че твоята фигура е точния пример (току що ти гледах снимките, и между другото сте едно страхотно изглеждащо младо българско семейство- и сина ти, и мъжа ти и ти сте много сладки!).  А за фигурата- ти си слаба, висока и с наистина много хубаво тяло.
 Но все пак трябва да има и поне малко изразена мускулатура, за да се говори за спортна фигура, което човек поне според мен малко трудно може да има, ако не се занимава със фитнес или спорт.
Така че  според мен ти си пример за наистина много хубава фигура, но не точно спортна. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 558



Цитат
И аз мисля, че това е спортна фигура - добре очертани и стегнати мускули. Тук не говорим за професионални спортисти, а за  любители! Ето малко мои мускули  Embarassed http://www.bgphoto.net/photos/9793/o632736227064843750.jpg и http://www.bgphoto.net/photos/9793/o632738903259687500.jpg. Снимките са с лошо качество обаче!

# 24
  • Мнения: 1 564



Ана Курникова - и спортна, и секси. Peace

# 25
  • Мнения: 2 910
Стегнато тяло, леко изразена мускулатура, без тлъстини,  съразмерна фигура.  Sunglasses

 Peace Много точно казано

# 26
  • Мнения: 2 407
Тренирала съм лека атлетика и ми казват, че имам спортна фигура. И аз не съм слаба , но имам мускули на прасците и краката, без целулит, но със стрий.Мускулеста но не с плосък корем.

# 27
  • Мнения: 7 640
спортна фигура е стегната и стройна фигура, с енергични движения и тонус. Не е слаба, нито мускулеста. Както се казва -добре сложена

# 28
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
за мен спортната фигура също е с развита мускулатура (не културисти), плосък корем, стегнати бедра, изправена стойка, без висящи месца.
 Не ви ли  стои хубаво анцуг, не сте със спортна фигура! Wink





 Peace

# 29
  • sofia
  • Мнения: 482
Спортна фигура е тази, която си личи че е тринирана, но не като на професионален спортист /лекоатлет/. Не е задължително човека да е слаб.
 
Според мен и Дженифър Лопес има добре изразена спортна фигура - личи си, че ежедневно се полагат усилия за това.

Общи условия

Активация на акаунт