Любители на кучета - 33

  • 38 994
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 983
Ихаааа, страхотни кучове виждам! Heart Eyes
При нас нищо, Кари е щастлива, че напоследък татко и я извежда Laughing, аз съм заета с Коледните приготовления. Laughing
Иначе по цял ден и тя като Зара, лежи по гръб, лапите опънати и сънува. hahaha

# 76
  • Мнения: 598
Няма ли да дадеш снимки на Кари и Зара, аз съм любопитна да ги видя   bouquet

# 77
  • Мнения: 1 983
Няма ли да дадеш снимки на Кари и Зара, аз съм любопитна да ги видя   bouquet
Ами Кари е моята маймуна, а Зара е на нашата мила съфорумка Пепи, на първа страница можеш да я видиш по колажите. Hug
ето я нашата балеринка

# 78
  • Мнения: 598
Ехаа, прелестна е, каква красива лъскава козина само  Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 1 983
Ехаа, прелестна е, каква красива лъскава козина само  Heart Eyes
Благодаря!  bouquet

# 80
  • Мнения: 0
Зимата дойде... това за никого не е тайна а аз вчера се зачудих дали мога да оплета нещо за моето куче.Не веднъж съм виждала кучета с оплетени дрешки и се питам как така се прави тази магия  Grinning
Момичета ако сте плели или знаете някаква схема за това как да оплета елече или други неща за кучето ми ще съм ви много благодарна  Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 598
Аз лично си нямам и на идея как става, но познавам една жена, която плете - с това се занимава и може да направи всичко, каквото и кажеш. Но ако идеята ти е сама да си го оплетеш, не мога да помогна  Peace

# 82
  • Мнения: 2 286
Здравейте, момичета, нещо не ми остава време да се включвам тия дни, но съм ужасно уморена, защото се местим Party . Надявам се до празниците цялата сага да приключи Praynig

Еди ми е голям помощник в събирането на багажа, всичко щателно се проверява, а ако си сложа ръцете така, че да не вижда какво правя започва да ме бута с муцунка да му направя място да си мушне главата Joy .

Прелестни снимки!!! Иска ми се всичките да ги съберем, ама няма как Crossing Arms .

Лейси, Hug .

Аз преди около 3г. лятото намерих едно кучило изхвърлени кученца, на не повече от 2м. За съжаление не бях сама и никой не ми разреши да ги вземем Cry . Толкова ми става болно и мъчно като се сетя как плачеха след мен, а аз не можех нищо да направя Cry .

Катерина, една девойка наскоро оплете дрешка за нейното фъстъче, дано се включи скоро и да помогне Grinning

Lorilicious, добре дошла в нашите редици! МНого, ама много са ти хубави девойките Heart Eyes . И ние имаме една такава прелест на полянката, страшно много си прилича с по-малката, казва се Кая и единствено на моето куче обръща внимание Mr. Green .

# 83
  • Мнения: 0
И аз докато се наканя да снимам Сънчо в снега, то наваля дъжд и снега изчезна  Mr. Green Ама нищо де , ще чакаме втората партида сняг  Peace  За негов голям ужас обаче го сполетя най-големия му кошмар  Laughing Къпахме го преди малко. Сега изобщо не е доволен. Търчи като бесен и лае . Успях да го хвана, за да го изсуша на духалката , но в момента в който го пуснах и пак драсна  hahaha

Леле , обръснатият Пухъл е направо неознаваем . Рошав определено ми допада мнооооого повече  Heart Eyes

А тази балеринка е страхотна Hug

# 84
  • Мнения: 224
Lorilicious, страхотни са ти "дечицата". Hug
katerina333 , за съжаление и аз съм на Вие с плетките. Rolling Eyes Зависи много от породата и темперамента на кучинка, защото плетените дрешки при някои по-любопитни лапчовци се разплитат или надърпват лесно. Достатъчно е само муцунката да се намърна в накои храсти и... ooooh!
Аз открих бебешките елечета миналата година. (Имам магистърска степен по откриване на топлата вода Laughing)
Ето го Дългото в снега, но не от тази година (ние продължаваме да сме безснежни).
Скрит текст:



# 85
  • Мнения: 598
Хаха как се въргаля, сладурче!
Благодаря ви момичета  Hug
За съжаление девойките хич не са дружелюбни с други кучета, много ме е яд за това... все сами си ходят

# 86
  • Мнения: 313
 Lorilicious -добре дошла и от мен,страхотни са девойките Heart Eyes
 hailie -честито,много щастливи моменти да имате в новия дом Hug
katerina333 -и аз не мога да помогна.Плета шапки и шалове за дИтетУ,ама друго-тцъъъ Embarassed
В този ред на мисли-тази сутрин,на път за градината,видяхме един малка запетайка/порода не знам Embarassed Blush/,която имаше чоки на темето и я бяха барнали в секси спортен комплект-долнище и горнище с качулка на адидас Mr. Green Mr. Green Mr. GreenМного готина изглеждаше госпойцата Flutter

# 87
  • София
  • Мнения: 11 127

Що е то ?

# 88
# 89
  • Мнения: 0
Хайде и аз в новата тема  Wink

Ние все още се храним с гранули . Колкото и да не ми е симпатична тази храна . Фея , тук няма такива зеленчукови миксове за кучета по магазините , но мога сама да си го съставя . Какви зеленчуци има в миска ,който купуваш ?
Имам големи апетити към начина по който храниш , но още нямам достатъчно инфо за да започна . Видях формулите ,които беше поставила - само по тях ли се  ръководиш ? На базата на какво е опростено до там ? ( щото ми се струва просто и удобно на базата на натуралната храна където се изчислява по калории и т.н.  #Crazy )

Не съм изчела цялата тема,но хвърлих по едно око на последните постове . Страхотни снимки  Heart Eyes

Фея, този парк е много голям ... Виждам и ,че е ограден . Като футболен стадион е. Как се казва да го вида в нета ? Разкошен е .

Общи условия

Активация на акаунт