КГБ = Клуб на Готините Баби - 129

  • 54 840
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 558
Жабче, честит рожден ден на Хриско!
Да ви е жив и здрав и щастливо детство!


Нели, честит празник и на твоите близки!
Много здраве, любов и късмет!


На Янчето и Анжелка - силна прегръдка от мен  Hug Hug Hug

# 76
  • Мнения: 814
Жабче, да ви е жив и здрав Хриси! Да изживее щастливо детство, да е здрав, палавник и умник! Доброто да е негов спътник през целия му живот!
Животът като цяло продължава - да са живи и здрави и  рождениците на Нели, нека щастието, късметът и благополучието да са с тях!
За Янчето, Анжелка, Галенчето - силните ми прегръдки Hug Hug Hug!
Бих  искала и аз да бъда със софиянки в С/в"Неделя"утре, но  отбелелязваме първата годинка на Инчето и няма как да изразя  толкова  противоречивите си чувства в утрешния ден!
Поне в душата си ще се моля за   новата звездичка - за Мелчето Praynig!

# 77
  • София
  • Мнения: 2 675


И на мен не ми излиза от главата милото момиче Мел, светла  й памет! Янче, мила майчице, сили, много сили в утрешния ден! Прегръщам те! Пазете малката умница Анжи.

# 78
  • ВАРНА
  • Мнения: 144
Жабче, пожелавам на Хриси да е здрав, весел и щастлив!
Нели, нека твоите рожденници са здрави и щастливи!

# 79
  • ВАРНА
  • Мнения: 144
Янче, прегръщам те и ако думи за утеха, бих ги изрекла, но... няма утеха за майчино сърце.

# 80
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 Момичета, благодаря ви за подкрепата и съпричастността! Hug Дори не предполагате колко ми бяхте полезни и необходими! Детето ми е тук - лежи като заспала, хубава и в смъртта си. Отървала се е от болката, от десетките изследвания, убождания и мъки. Спокойна и тиха (като никога). Гледам я и не вярвам на очите си - като лош сън. Все едно, че всеки момент ще скочи и ще се засмее, но...не скача. Утре в 12 ще тръгнем за гробищата и сега знам, че много от вас също ще запалят свещичка за нея. Няма да съм самотна. Впрочем очакваме изключително много хора да минат през дома: моите колеги, нейните съученици и приятели, моите съученици и приятели, тези на Галена, а да не говоря, че почти целият род от всички страни ще се събере - от близо и далеч. Тази вечер пристигна братовчед ми от София (помните Галя от Морени - мъжът й). Ще я изпратим подобаващо. Ама ще я изпратим......еееех, да можехме да я посрещнем, но съдба! Това й било писано.
Анжелка е в Русе от снощи. Зетят ще ги остави с Криско на приятелка и ще дойде сам. А на деветия ден ще я заведем на гроба. Той и баща й ще бъде тогава тук. Ще й разкажем за звездичката, ангелче-пазителче и дано приеме по-лесно мисълта, че ще е без мама. Аз ще бъда до нея. Е, няма да е същото, но колко деца нямат и това. Ще се справим: тя, макар и малка, е силна и умна като майка си.

И нека Хриси да е здрав, щастлив и да носи много радост на родителите си!

# 81
  • Мнения: 7 480
                   И аз не мога да заспя и все пред очите ми е Мел с Анджи от снимката във фейсбука.
                   Яне,миличка,дръж се заради малкото слънчице.Няма думи,няма нищо което може да намали болката ти , но знай,че всички мислим за вас и се надяваме поне мъничко да ти помогнем да продължиш.Боже,думи не ми стигат - прегръщам ви.
                   Яне,сега видях,че си писала.Покажи на Анджи една звездичка и и кажи,че мама е това и винаги ще бди над нея.Нека я помни щастлива и усмихната и нека винаги отправя очи към светлата звездичка на небето.

# 82
  • Мнения: 894
Янче Hug HugВсички думи ще бъдат безсилни за утеха в този момент.Скърбим с теб,жалеем с теб.
Почивай в мир,мила Мел-звездичка наша!  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 83
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 536
Лельо Янче............Анна съм, дъщерята на Тутулина. Днес, на работа разбрах за вашата трагедия............искрени съболезнования за Мел..........на никой език не можеш да изразиш усещането! Няма толкова силна дума! Болка! Това е най-малкото, което чувстваш..................нищо по-страшно за една майка от загубата на детенцето й! Сърцето ти умира на секундата и празнотата е огромна.........Искрено съчувствам и свеждам глава пред паметта на слънчицето ти!
Някой ден отново ще се срещнете...................в по-хубав свят..................

# 84
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Позволих си да нахлуя в темичката ви. Простете ми...

Понякога късно вечер, когато не мога да спя заради хилядите проблеми, които си имам надничам във вашата темичка и чета. Много неща съм научила от вас.

Сега реших да пиша, защото ме потресе загубата на Янчето. Моите съболезнования... Как не обичам да казвам точно тези думи, но в такъв момент, когато искаш да си съпричастен с мъката на един човек ... в такъв момент дори не зная как да се изразя.

Не познавах Мел, но разбирам, че едно детенце остава без своята майчица... Това не е редно. И понякога Господ не е прав.

Това е, което исках да напиша. Исках да бъда една от многото подкрепили една майка изгубила детето си...

Нека почива в мир...

Последна редакция: нд, 16 дек 2012, 10:46 от Марѝ

# 85
  • У дома във Варна
  • Мнения: 38
Янче , Hug Hug Hug

# 86
  • Мнения: 1 558
Мила Янче,
много сили ти пожелавам в днешния тежък момент  Hug Hug Hug
Жестоко е ...... боли...... изгаря.......

Мелче, почивай в мир ...... там където няма болка, няма мъка.......  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 87
  • София
  • Мнения: 2 675
Добро утро, момичета!

Днес тук при нас вали дъжд и навън е поледица. Не зная как се движат колите, а пък за хората да не говорим.

Мари, момичета, не се притеснявайте да влизате и да изразявате чувствата си, съпричастието с нашата приятелка Янчето. Тя има нужда от това. Янче, Янче  Hug Hug Hug

# 88
  • Мнения: 1 563
Янче , миличка,:hug: чета поста ти и  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45
Няма думи , с които да се успокои една майка , когато губи най - милото си. Weary newsm45
Бог да ти дава сили , че болката е много голяма........ Hug Hug Hug
Бог да прости Мелчето !!!  Мир на праха и !!!

                              Сбогом Мелче !!! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose!

# 89
  • София
  • Мнения: 1 529
Мел,сбогом поклон. Боли...

Общи условия

Активация на акаунт