Отговори
# 720
# 721
# 722
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Значи, сега ако направя крема и намажа блатовете довечера, към 20 ч - достатъчно ли е времето?

Сега си подготви сметаната с шоколада, оставяш на терасата за около 1 час за да се охлади....След това слагаш в хладилника. Довечера към 20 ч. разбиваш с миксера и мажеш блатовете.....

Ох, почвам. Мислете му, ако не стане.  Mr. Green

Кремът стана! И на вкус е по-вкусен от "моя". Тортата е готова! Благодаря за съветите!   bouquet

# 723
  • Мнения: 11 607
Кремът стана! И на вкус е по-вкусен от "моя". Тортата е готова! Благодаря за съветите!   bouquet

 Heart Eyesох.....ще си легна спокойна.....радвам се....Моя ганаш си е в хладилника, утре ще бъде разбит...

# 724
  • Мнения: 503
някой може ли да ми даде изпитана рецепта за палачинки с точни пропорции на продуктите Praynig
От  "Говарския", научих жестоки палачинки... който иска на ЛС давам веднага. Simple Smile
Що на лични. Давай тука. Аз от както си купих гофретник, вече 6 месеца, палачнки не са яли у нас. Та може и да се прежаля, щом са жестоки.
Може ли рецептата за гофрети? Simple Smile

# 725
  • София
  • Мнения: 11 754


Може ли рецептата за гофрети? Simple Smile
ива, рецептата я пуснах, нагоре е, прочети я.  Simple Smile

# 726
  • София
  • Мнения: 1 312
 Весело посрещане на Новата година!  И за да е моето весело... Simple Smileпомагайте с баклавата ,тоес за сиропа съм в мисли,колко време да варя сиропа ? Една година ми беше станал захаросан като туткал,а друга редичък.Миналата година беше станал много добре,но не помня съотношението му... Sick.

# 727
  • София
  • Мнения: 11 080
750 г захар, 500 мл вода
Оставя се да ври 10 минути. Накрая се добавя сокът от половин лимон. С него сиропът по-трудно ще се захароса. Peace

# 728
  • Мнения: 139
Някъде в някой тема срещнах една снимка на венец Беше направено в формата на кекс и завито с зелеви листа. Много моля ако някой знае да ми я даде. Благодаря Ви

# 729
  • Мнения: 7 779
Някъде в някой тема срещнах една снимка на венец Беше направено в формата на кекс и завито с зелеви листа. Много моля ако някой знае да ми я даде. Благодаря Ви
какъв е тоя венец ? - пита Венец ли  newsm78

# 730
  • софия
  • Мнения: 25 960
Добро последно утро за 2012, момичета и момче Hug

За довечера съм почти готова с нещата. В момента се пече баницата с късметите (на Морена. Най-яката баница. Да има и закуска). Остава само питката да направя. Вие ще бъдете с нас на трапезата, защото всички, което направих научих от вас Hug

Не знам дали споделях с вас - напоследък ползвам сръбски кори за баница. Не знам как ги правят, но са страхотни. Преди ползвах Биляна.

# 731
  • Мнения: 9 018
Някъде в някой тема срещнах една снимка на венец Беше направено в формата на кекс и завито с зелеви листа. Много моля ако някой знае да ми я даде. Благодаря Ви
  Това ли?

# 732
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Кремът стана! И на вкус е по-вкусен от "моя". Тортата е готова! Благодаря за съветите!   bouquet

 Heart Eyesох.....ще си легна спокойна.....радвам се....Моя ганаш си е в хладилника, утре ще бъде разбит...

  bouquet Мерси отново и Весело посрещане!  Hug

# 733
  • Мнения: 11 607
НОВА ТЕМА


ВЕСЕЛО, УМНО И ПРИЯТНО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт