Павликени

  • 8 663
  • 156
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 611
Момичета, искате ли срещичката да е във вторник следобед?  Wink

# 121
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Аз съм съгласна arrows.Мария спи до към 16ч,понякога до по-рано,но по някога и до по-късно newsm78.Кажете вашите дечица как са и да се разберем за един час,а?

# 122
  • Мнения: 742
Е ама това е утре Joy Ами утре ще се обадя да питам да ли са отворили вече защото в събота не бяха Close. ами оздравяхме ама може и без нея да дойда ще видим, но аз ще дойда Mr. Green За часа не ме бърка.

# 123
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
То утре,ама организация никаква Naughty.Много ангажименти тази седмица,а багажа ми още не е готов,а е тооооооооооооооолкова много ooooh!.Как ще се оправя не знам.

# 124
  • Мнения: 1 860
 Срещички си стягате гледам... Whistling Ние се преместихме в нова квартира и нямах нета няколко дена. Пуснете малко снимки след утрешното рандеву!  Blush

# 125
  • Мнения: 742
Здравейте майчета. Банята не работи ще отворят към каря на седмицата Close. Може на Пипито. Аз ще съм без малката само се обадете по от рано ако може Wink да знам. Дали да задържа бабата да гледа Mr. Green

# 126
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Аз няма да дойда Sad.Нямам да имам време.

# 127
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
А бре дИвойки,що ви няма никакви?Търсила съм темата с търсачката за да я намеря,на нищо не прилича.Засрамете се!
Ние сме болни,страхотна кашлица и сополи,но слава богу само настинка.Вчера ми заяде бравата и седяхме 30мин навън,добре че съседката ни покани да влезем докато намерим ключар.В тъпата София само за да дойде ключар ти взима 50лв,за да отвори 20лв и за нова брава 15лв.Следователно изобщо не го викнахме.В крайна сметка си отключих сама,беше и дошло времето на скапаната врата да се отвори.Абе...какво да ви разправям.Добре си ми беше в Павликени,ама мъжът тръгна и аз к'во да правя.Ако си бях там баща ми веднага щеше да дойде и да ни отвори,а тук за да дойде мъж ми ще му отнеме поне 1ч.
Надух ви главите и чао.И да пишете,ей...

# 128
  • Мнения: 3 611
хей, ма аz сьм май най_ несериоzната  Embarassed
Бях си 2 месеца в БГ, а не намерих време zа едно маме6ко кафенце в Банята...   ooooh!

# 129
  • София
  • Мнения: 203
 ЕЕЕ, здравейте, сега ви видях, аз не съм от Павликени, но имам къща в Сухиндол и не съм си ходила отдавна там - сега като ви видях вас и се присетих и ми домъчня много. Познавате ли някой от Сухиндол? Много хубав район е там, при вас, там съм израснала - летата при баба ми, и язовира е много хубав, но от няколко години все не намирам време да отида натам  Sad
 Мамчета, чао засега, а пък и вие май не пишете много често тук... Rolling Eyes

# 130
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Здрасти meguu!

Никой не пише тук и аз спрях да си "говоря" сама.За съжаление не познавам никой от Сухиндол.Леля ми работеше някога на язовира и аз също съм прекарвала не една ваканция там,въпреки че до самия язовир не съм стигала Blush.

# 131
  • Мнения: 3 611
здравей meguu

Баща ми е от Сухиндол, имахме кьща по- рано там, но я продадохме. районьт наистина е много хубав, честичко прескачам до язовира, лятото почти всеки ден (когато сьм си в БГ , де), понякога и палатки си опьваме с приятелчета и откьрпваме няколко дни... ехх, лятото наближавааа  Sunglasses


хей niunia , пиши смело. обещавам да поглеждам по- честичко насам, а ако си си и по нашия край - свиркай  Wink

# 132
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Ами ние си бяхме 2 седмици в П-ни и в събота си дойдохме.Не знаех че си си в БГ.Цялото лято ще сме в П-ни,ако си там ще се видим Hug.

# 133
  • Мнения: 3 611
Ами ние си бяхме 2 седмици в П-ни и в събота си дойдохме.Не знаех че си си в БГ.Цялото лято ще сме в П-ни,ако си там ще се видим Hug.

Поне до началото на юли ще сме си и ние в П-нито. Ще пием по едно кафенце, иска ли питане  Wink

# 134
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Няма проблем,ще свиркам като затръгваме на там.А къде се подвизавате,да не сте в съседния вход?

Общи условия

Активация на акаунт