НАЙ-РАННИТЕ ПРИЗНАЦИ НА БРЕМЕННОСТ

  • 11 155
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 661
Първия сигурен признак е положителния тест, преди него нищо не се знае. Peace

# 16
  • Мнения: 643
При мен първите признаци бяха- прекалено голяма сънливост, преди 13 часа не можех и да мръдна от леглото, БТ ми се задържа повече от седмица над 37 градуса, а гърдите ме боляха, както никога до сега- УЖАСНО МНОГО!!! Успех  Hug

# 17
  • Мнения: 8
Тогава ще те успокоя, че много пъти съм имала киселини, без да съм била бременна, а когато бях - нямах.  Laughing

благодаря ти за информацията Simple Smile просто ще спра да си намирам диагнози в интернет, просто са безумни повечето уж "достоверни" източници.

цялата ми параноя тръгна от това че един човек на опашката в супермаркета пред мен, като ме видя че сложих на лентата кутийка презервативи ми каза "всеки път го правехме с презервативи и при това скъпи, а сега ме виж купувам по 3 пакета памперси защото имаме 2 деца"

# 18
  • София
  • Мнения: 328
Цитат
цялата ми параноя тръгна от това че един човек на опашката в супермаркета пред мен, като ме видя че сложих на лентата кутийка презервативи ми каза "всеки път го правехме с презервативи и при това скъпи, а сега ме виж купувам по 3 пакета памперси защото имаме 2 деца"

Малее чак си го представих  Joy Извинявай, на теб май не ти е смешно, но не се сдържах  Laughing
Не се вслушвай в такива неща и не чети за разни симптоми в интернет, защото така само си вредиш на нервната система  Peace А ти искаш ли бебе в момента, че ми прозвуча така, все едно по-скоро те е стреснало това, което си чула  ? Crazy

# 19
  • Мнения: 8
не в момента не искам, но имаше един период преди 2 - 3 години когато много исках и не можех да си избия тази мисъл от главата, но изглежда е било моментен импулс, защото сега осъзнавам че щеше да е грешка

# 20
  • Мнения: 934
Здравейте!
Няколко дни след края на кръвотечението ми(нормално,дошло навреме) започнах да имам напрежение в гърдите,по-твърди са от обичайното и ме болят при по-настойчив допир.Взимам противочатъчни и се старая да съм изключително точна(случвало ми се е да забравя,но следвам инструкциите в листовката и засега няма проблем)
Възможно ли е това да са симптоми на бременност или хормони заради хапчетата(вече една година ги взимам)
Мерси за отговора,притеснено ми е.Отговорен човек съм и засега не ни е време за бебе...

# 21
  • Мнения: 1 334
Ако е нещо наистина необичайно за теб като усещане, то можеш един тест за бременност да направиш.Ако си спазвала точното време за приемане на таблетките, шансът да си бременна е почти нулев.

# 22
  • Мнения: 7
Мами здравейте искам само да попитам ... Направих си общо четири теста последния беше два дни преди очакваната ми мц. И четирите теста бяха положителни Wink)) трябваше да ми дойде на 21 незнание какво да мисля дали да се радвам??? Какво ще ме посъветвате?? ;**

# 23
  • Мнения: X
Какво да те посъветваме? Бременна си, честито. Simple Smile След 2-3 седмици можеш да отидеш на лекар.

# 24
  • Мнения: 2 153
Мами здравейте искам само да попитам ... Направих си общо четири теста последния беше два дни преди очакваната ми мц. И четирите теста бяха положителни Wink)) трябваше да ми дойде на 21 незнание какво да мисля дали да се радвам??? Какво ще ме посъветвате?? ;**

Честито, след Нова Година на лекар....

# 25
  • Мнения: 1 661
Мами здравейте искам само да попитам ... Направих си общо четири теста последния беше два дни преди очакваната ми мц. И четирите теста бяха положителни Wink)) трябваше да ми дойде на 21 незнание какво да мисля дали да се радвам??? Какво ще ме посъветвате?? ;**
Ами радвай се да, бременна си! Party

Общи условия

Активация на акаунт