Дългото чакане след трансфер 18

  • 63 241
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 81
Чхг 15 ти ден 89,90

# 691
  • Мнения: 2 585
суперрррр, честито ти чхг  bouquet

# 692
  • Мнения: 81
суперрррр, честито ти чхг  bouquet

Благодаря! Simple Smile Още не мога да се отпусна и да се радвам, но вътрешно вярвам силно, че всичко ще е наред.  Praynig  baby_neutral

# 693
  • Мнения: 520
Eeeee браво  smile3501 сега само положителни емоции и леко бременеене preggo .
Чакам те в Ноемврийската тема.  Hug

# 694
  • София
  • Мнения: 3 669
Тази тема досега все я пропусках Simple Smile
Е, дойде време да се запиша в нея - 2 ден след трансфер. Да видим колко дълго ще ми се види времето  Laughing

Сил, честито ти положително тестче  Hug

Папа, аз съм на утрогестан 3*2 и дуфастон 2*1

# 695
  • Мнения: 81
Eeeee браво  smile3501 сега само положителни емоции и леко бременеене preggo .
Чакам те в Ноемврийската тема.  Hug

Благодаря, Djudjence! Simple Smile)  Hug

И на теб TitkaBanditka и много късмет!!!!  Peace

# 696
  • Мнения: 2 153
Тази тема досега все я пропусках Simple Smile
Е, дойде време да се запиша в нея - 2 ден след трансфер. Да видим колко дълго ще ми се види времето  Laughing

Сил, честито ти положително тестче  Hug

Папа, аз съм на утрогестан 3*2 и дуфастон 2*1


 Hug Hug Hug Бременна си да знаеш Wink Аз напоследък много познавам, така че само ще чакам да кажеш че теста е положителен....Wink

# 697
  • София
  • Мнения: 3 669
Hug Hug Hug Бременна си да знаеш Wink Аз напоследък много познавам, така че само ще чакам да кажеш че теста е положителен....Wink

 Ванеска  Hug Силно се надявам да е положителен, сега остава да устискам до 16 март Simple Smile

# 698
  • Мнения: 102
Sil13, ето това вече се казва добра новина. Според мен ЧХГ-то е чудесно за 15 ден като за едно ембрионче. Честито! Обади ли се в клиниката? Какво ти казаха да правиш от тук нататък?

Папа, аз съм на утрогестан 3*2 и дуфастон 2*1
Титка и моите са по толкова  Laughing

Аз нещо взех да се спичам  Embarassed Днес е 9 ден след ЕТ, от време на време имам леки болки в яйчниците, вече мога да се похваля с много чувствителни на допир гърди и от днес с подут корем. Но това са и типичните за мен предменструални симптоми. Не мога да си правя никакви изводи. Ще почакам още 1 седмица. Не мисля да пускам ранен тест, само ще се изнервя. Ще го направя следващата събота, тогава по моите изчисления ще ми се пада 15 ден след ЕТ на 3 ден.

# 699
  • Мнения: 603
На 15 ден уринарен тест ли правите, защото аз забравих да попитам в клиниката?

# 700
  • София
  • Мнения: 3 669
Папи и аз съм на тест следващата събота, но на мен ми се пада 10ти ден. За симптомите - шантава работа имам си ги от снощи всичките, дето казваш ПМС Simple Smile Само дето аз съм само 3 ден след ЕТ. Обикновено имам по един симптом преди гост, сега обаче за разкош всичко накуп  Mr. Green

Вили, на мен доки ми каза ( в Щерев съм ) на 10 ти ден - кръвен, 14ти ден - пиклив

# 701
  • Мнения: 102
Аз съм в Надежда, препоръчват кръвен тест на 16 ден след трансфер. Денят на трансфера се брои за нулев.

# 702
  • Мнения: 81
Sil13, ето това вече се казва добра новина. Според мен ЧХГ-то е чудесно за 15 ден като за едно ембрионче. Честито! Обади ли се в клиниката? Какво ти казаха да правиш от тук нататък?

Папа, аз съм на утрогестан 3*2 и дуфастон 2*1
Титка и моите са по толкова  Laughing

Аз нещо взех да се спичам  Embarassed Днес е 9 ден след ЕТ, от време на време имам леки болки в яйчниците, вече мога да се похваля с много чувствителни на допир гърди и от днес с подут корем. Но това са и типичните за мен предменструални симптоми. Не мога да си правя никакви изводи. Ще почакам още 1 седмица. Не мисля да пускам ранен тест, само ще се изнервя. Ще го направя следващата събота, тогава по моите изчисления ще ми се пада 15 ден след ЕТ на 3 ден.


Утре ми е официалния тест, на 17ти ден. Ще го направя в Надежда, тъй като там съм пациентка. Малко е нисичко, но пък го следя от 9тия ден и се удвоява точно на 48 часа. Simple Smile
Утре ще пиша какво са ми казали  Hug

# 703
  • Мнения: 81
Sil13, ето това вече се казва добра новина. Според мен ЧХГ-то е чудесно за 15 ден като за едно ембрионче. Честито! Обади ли се в клиниката? Какво ти казаха да правиш от тук нататък?

Папа, аз съм на утрогестан 3*2 и дуфастон 2*1
Титка и моите са по толкова  Laughing

Аз нещо взех да се спичам  Embarassed Днес е 9 ден след ЕТ, от време на време имам леки болки в яйчниците, вече мога да се похваля с много чувствителни на допир гърди и от днес с подут корем. Но това са и типичните за мен предменструални симптоми. Не мога да си правя никакви изводи. Ще почакам още 1 седмица. Не мисля да пускам ранен тест, само ще се изнервя. Ще го направя следващата събота, тогава по моите изчисления ще ми се пада 15 ден след ЕТ на 3 ден.


papa2011, при мен болките в яйчниците са си и до днес. Подутината в матката се появи 3 дни след лекото кафяво зацапване на 5ти ден, когато според мен ембриончето е пуснало коренчето си в мен.  baby_neutral

# 704
  • Мнения: 603
И аз съм в Надежда, да и на мен ми казаха на 16 ден. Едва трети дени ми е днес.  Simple Smile Стискам палци момичета.

Общи условия

Активация на акаунт