Дългото чакане след трансфер 18

  • 63 234
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 49
Момичета  здравейте,доста рядко влизам тук  ,но сега съм много притеснена  и искам съвет от вас ,На 25 ,02 ми беше трансфера на 3 ембриончета -на 10 ден правих кравен тест и доктора ми каза че е лош ,На 14 ден направих оринарен и е отрицателен-но доктора каза да продалжа да си пия хапчетата,ИМАМ ЛИ ШАНС

# 706
  • Мнения: 2 585
Повтори си пак кръвния и ще разбереш, дано се покачват стойностите! Уринарните засичат много високо ЧХГ, така че не им вярвай!
И каквото е казал доктора- това е! Hug

# 707
  • Мнения: 835
И по мои сметки ако сега повториш кръвния,ще бъде категоричен-успех!Ембриончета на кои ден ти върнаха?

# 708
  • Мнения: 49
[(Благоаря ти за съвета -направо ще полудея -само за това мисля.На третия- казаха че добре са тръгннали.

# 709
  • Мнения: 81
[(Благоаря ти за съвета -направо ще полудея -само за това мисля.На третия- казаха че добре са тръгннали.

Какво значи лош? Каква беше стойността?  Flutter

# 710
  • Мнения: 835
[(Благоаря ти за съвета -направо ще полудея -само за това мисля.На третия- казаха че добре са тръгннали.
ами не мисли,иди да пуснеш кръвен и ще разбереш.При трансфер на трети ден сега вече е подходящо.Чакаме да споделиш " Трансфер на ден 3

Ден след ЕТ — Развитие на ембриона

1 — Ембрионът продължава да расте и да се развива, преминавайки от 6-8 клетъчен ембрион в стадий морула.

2 — Клетките на морулата продължават да се делят, развивайки се до бластоцист.

3 — Обвивката на бластоциста започва да се пука.

4 —  Бластоцистът продължава да се освобождава от обвивката си и започва да се закача към маточната стена.

5 — Бластоцистът се закача все по-дълбоко и започва имплантацията.

6 — Имплантацията продължава.

7 — Имплантацията е завършена, клетките, които в последствие ще се превърнат в плацента и фетус вече са започнали да се развиват.

8 — hCG започва да навлиза в кръвта.

9 — Феталното развивие продължава и hCG продължава да се секретира.

10 — Феталното развивие продължава и hCG продължава да се секретира.

11 — Нивата на hCG са вече достатъчно високи, за да бъде установена бременност.

# 711
  • Мнения: 603
Момичета може ли да споделите как минават дните ви след трансфера. На мен днес ми е 4 ден след трансфера. Общо взето първите три дни лежах. Днес реших да се размърдам малко, излязох с колата, бях до аптека, на инжекция и сега имам едни болки ниско долу, че направо съжалявам за излизането си.
Искам да ви попитам дали шофирате, пиете ли кафе и т.н.

# 712
  • Мнения: 3 154
Аз ходех на работа - след трансфера си стоях вкъщи 1 ден, след това се върнах към нормалното ежедневие (е без да се изсилвам да вдигам и нося тежко).

# 713
  • Мнения: 520
Аз правех всичко,но гледах да избягвам шофирането защото от Утрогестана ми се виеше свят и за моята безопастност гледах да не карам.Иначе кафе си пиех,домакински задължения (направо пролетно почистване направих),но без да вдигам нищо тежко,без резки движения.Като усетя болка и си лягам,да си почина.Прави това от което се чувстваш добре,но все пак внимавай.

# 714
  • Мнения: 49
<0,100  ;.  ми  е резолтатът от кравния тест на 10 ден след трансфера.

# 715
  • Мнения: 81
 
 Аз също ту си лежах по цял ден, ту излизах на разходки... Карах мъжа ми да обикаля с колата, за да се разведрявам. Като цяло ти трябва да си усещаш според мен кога какво да правиш. Има ли болка, неразположение или напрежение си почивай, но ако си добре, можеш да правиш нещо приятно навън.

Успех!   Hug  Peace

# 716
  • Мнения: 81


 ЧХГ 15ти ден 89,90
 
 ЧХГ 17ти ден 107,300

 Всичко приключи! Отишло си е..

# 717
  • Мнения: 2 585
Момичета  здравейте,доста рядко влизам тук  ,но сега съм много притеснена  и искам съвет от вас ,На 25 ,02 ми беше трансфера на 3 ембриончета -на 10 ден правих кравен тест и доктора ми каза че е лош ,На 14 ден направих оринарен и е отрицателен-но доктора каза да продалжа да си пия хапчетата,ИМАМ ЛИ ШАНС
<0,100  ;.  ми  е резолтатът от кравния тест на 10 ден след трансфера.
Е кое не му е лошото  Rolling Eyes
Много жалко, но борбата продължава.....нали така Hug

# 718
  • Мнения: 2 585


 ЧХГ 15ти ден 89,90
 
 ЧХГ 17ти ден 107,300

 Всичко приключи! Отишло си е..


Сил, изчакай още един тест, не се знае нищо все още. Понякога чхг -то не нараства като по учебник, но това не означава края, докато не тръгне обратно надуло. При мен също растеше шантаво, но стигна много високи стойности в хиляди .... споко, пусни още един Hug

# 719
  • Мнения: 81

 Стаменов каза, бременна си... спри да се шашкаш!

 Как да не се шашкам..Момичета, аз ли полудях?! Знам много добре как се покачват стойностите и знам колко трябва да са...И знам колко е страшно да няма покачване.
И като казах, че сутринта съм имала леко кървене ми казаха то няма да спре до прегледа, спокойно! Всичко е наред!
Аз или сънувам или не знам..Не искам да вярвам напразно (HELP!) Praynig

Общи условия

Активация на акаунт