Дългото чакане след трансфер 18

  • 63 239
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 39 704
Сил аз на 17 ден имах вече 1300.
Може и да не е приключило, но наистина за 17 ден е нисичко

# 721
  • Мнения: 81
Сил аз на 17 ден имах вече 1300.
Може и да не е приключило, но наистина за 17 ден е нисичко

И въпреки това Стаменов каза бременна си, че притесненията ми едва ли не са абсурдни.
Аз просто нямам думи! Thinking

# 722
  • Мнения: 39 704
Ама ти каза ли му че на 17 ден е 107 стойността  newsm78

# 723
  • Мнения: 603
Благодаря ви момичета за отговорите, аз предишния опит само лежах, сега имам нужда да се разхождам и мисля това да направя.
Сил повтори теста и не се притеснявай. Стискам палци да се покачва.

# 724
  • Мнения: 81
 Отидох при д-р Угрински и видяхме моето малко сладко сакче Simple Smile)
ЧХГ стпйностите са строго индивидуални, имам предишна бременност, при която тестът ми беше отрицателен след закъснение. Явно моя организъм има собствено мнение за този хормон Simple Smile
 Laughing
В събота съм на преглед в клиника Надежда и ще споделя какво са ми казали и там.

# 725
  • Мнения: 2 585
Отидох при д-р Угрински и видяхме моето малко сладко сакче Simple Smile)
ЧХГ стпйностите са строго индивидуални, имам предишна бременност, при която тестът ми беше отрицателен след закъснение. Явно моя организъм има собствено мнение за този хормон Simple Smile
 Laughing
В събота съм на преглед в клиника Надежда и ще споделя какво са ми казали и там.

Е, това вече е странно, как видяхте сакче с такова ниско ЧХГ и на 17 ден newsm78 newsm78

Иначе за стойностите на ЧХГ, при мен д-р Стаменов се изказа: СПРЕТЕ С ТАЯ ЦИФРОМАНИЯ! ПОЛОЖИТЕЛЕН Е ТЕСТА, КОЛКОТО ТОЛКОВА!  направо ми се скара.

# 726
  • Мнения: 39 704
Браво Сил.
И на мен ми е странно как видяхте нещо на толкова ниско ЧХГ, ама важното е че си бременна  Party

# 727
  • Мнения: 81
Отидох при д-р Угрински и видяхме моето малко сладко сакче Simple Smile)
ЧХГ стпйностите са строго индивидуални, имам предишна бременност, при която тестът ми беше отрицателен след закъснение. Явно моя организъм има собствено мнение за този хормон Simple Smile
 Laughing
В събота съм на преглед в клиника Надежда и ще споделя какво са ми казали и там.

Е, това вече е странно, как видяхте сакче с такова ниско ЧХГ и на 17 ден newsm78 newsm78

Иначе за стойностите на ЧХГ, при мен д-р Стаменов се изказа: СПРЕТЕ С ТАЯ ЦИФРОМАНИЯ! ПОЛОЖИТЕЛЕН Е ТЕСТА, КОЛКОТО ТОЛКОВА!  направо ми се скара.

И при мен използва точно тези думи Simple Smile. Явно често ги казва.
Не знам как, но толкова ясно се видя черното улейче...и около него лигавицата. Беше малко, но го имаше. Знам, че е странно. Аз, която съм изчела все що има из нета, но ФАКТ

# 728
  • София
  • Мнения: 16 691
Явно ЧХГ-то е било 1070, щом се е видяло сакче, а не 107.
Успех!

# 729
  • Мнения: 81
Браво Сил.
И на мен ми е странно как видяхте нещо на толкова ниско ЧХГ, ама важното е че си бременна  Party

В събота ще пиша пак, след прегледа. Ако всичко това се окаже вярно, ще съм чиста аномалия.  Shocked

# 730
  • Мнения: 81
Явно ЧХГ-то е било 1070, щом се е видяло сакче, а не 107.
Успех!

Cibalab 107.300, преди 2 дни беше 89,90.

Аз съм не по-малко озадачена от вас..

# 731
  • Мнения: 835
По мое мнение се вижда сак на такава стойност,но няма"жълтъчно тяло"-точицата,както казват.А без нея се тълкува като кухо яйце за съжаление.Но както е казал док. не се филмираи Hug

Последна редакция: пн, 11 мар 2013, 16:56 от Shyny

# 732
  • Мнения: 81
По мое мнение се вижда сак на такава стойност,но няма"жълтъчно тяло"-точицата,както казват.А без нея се тълкува като кухо яйце за съжаление.Но както е казал док. не се филмираи Hug

За точица е ужасно рано. Ще видим в събота.  Simple Smile

# 733
  • Мнения: 4 589
При мен ЧХГ на 21 ден беше около 3500, но се оказа, че съм с 4 ембриона..и правихме редукция. Всочко е много индивидуално.

Мен Стаменов ме викна седмица след теста и видяхме 3 тупкащи сърца, след седмица видяхме 4ри.

# 734
  • Мнения: 81
При мен ЧХГ на 21 ден беше около 3500, но се оказа, че съм с 4 ембриона..и правихме редукция. Всочко е много индивидуално.

Мен Стаменов ме викна седмица след теста и видяхме 3 тупкащи сърца, след седмица видяхме 4ри.

Наистина е индивидуално, но сега пък така се замислих за това кухо яйце. Точно се зарадвам и...
Дано и при мен се види нещо повечко в събота, което да ми даде кураж  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт